Frederique Constant

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Frederique Constant

Mesaj ercanokten » 27 Haz 2018, 19:44

Skywalker87 yazdı:Çok para abi, biz o fiyatlara Breitlingler sattık burada :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hala mümkün mü breitling’ler satmak acaba :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
ercanokten

Mesaj Ankthas » 27 Haz 2018, 20:23

FC'ler Türkiye'de daha pahalı. Geçen Zorlu'da arkadaşımı beklerken Saat&saat'e girdim yeni ML - Aikon otomatik deneyecektim mavi kadran ve bilezikli model olmadığı için ellerinde bu FC'lere baktım. Şu modeli denedim:

https://www.jomashop.com/frederique-constant-watch-fc-715s4h6.html

10bin küsür TL'ydi fiyatı. Dedim "pahalıya satıyosunuz", satıcı dedi ki "bu fiyattan daha ucuza bulun bedavaya vericem" kendinden emin tavırla. Ekteki linki gösterdim. "Ama işte buna vergi gelecek." Dedim "hesaplayın vergiyle ne kadar ediyor" hesapladı 9bin küsür ediyordu o zamanın kuruyla. Bu sefer de "ama garantisi yok, bilmemnesi yok." Sanki kendileri çok bi garanti hizmeti veriyor da. Özetle FC için yurtdışından alabilirsiniz genelde de burada Jomashop'tan alınıyor.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj ercanokten » 28 Haz 2018, 22:48

Ankthas yazdı:FC'ler Türkiye'de daha pahalı. Geçen Zorlu'da arkadaşımı beklerken Saat&saat'e girdim yeni ML - Aikon otomatik deneyecektim mavi kadran ve bilezikli model olmadığı için ellerinde bu FC'lere baktım. Şu modeli denedim:

https://www.jomashop.com/frederique-constant-watch-fc-715s4h6.html

10bin küsür TL'ydi fiyatı. Dedim "pahalıya satıyosunuz", satıcı dedi ki "bu fiyattan daha ucuza bulun bedavaya vericem" kendinden emin tavırla. Ekteki linki gösterdim. "Ama işte buna vergi gelecek." Dedim "hesaplayın vergiyle ne kadar ediyor" hesapladı 9bin küsür ediyordu o zamanın kuruyla. Bu sefer de "ama garantisi yok, bilmemnesi yok." Sanki kendileri çok bi garanti hizmeti veriyor da. Özetle FC için yurtdışından alabilirsiniz genelde de burada Jomashop'tan alınıyor.

Bu kurlar ve bu satıcılar olduğu sürece saat zor alınır artık

Kullanıcı avatarı
ercanokten

Mesaj Josery » 02 Tem 2018, 17:25

Merhaba, Frederique Constant markasını başlangıçta çok düşünmüş biri olarak tavsiyem NOMOS veya elit bir markanın bütçenize uygun versiyonunu almanız yönünde olacaktır. Nacizane tavsiyemdir. :)
Saygılarımla,
Kullanıcı avatarı
Josery

Mesaj ercanokten » 04 Tem 2018, 09:23

Josery yazdı:Merhaba, Frederique Constant markasını başlangıçta çok düşünmüş biri olarak tavsiyem NOMOS veya elit bir markanın bütçenize uygun versiyonunu almanız yönünde olacaktır. Nacizane tavsiyemdir. :)

Teşekkür ederim Frederique Constant’tan vazgeçtim sanırım ama Nomos da düşünmüyorum.Dediğiniz elit markaları düşünüyorum şu an.Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)

Kullanıcı avatarı
ercanokten

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 272 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners