Greenwich Saatler

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Greenwich Saatler

Mesaj mamsuk » 22 Haz 2018, 17:04

Merhaba Arkadaşlar ,
Yeni Bir Saat almaya kara verdim ve bu swiss made olsun istiyorum daha önce 3 adet saatim vardı seiko 5 swiss military ve quantum
araştırma yaparken Greenwich markası dikkatimi çekti modeller hoşuma gitti fakat kafamda bazı sorular var
1- Greenwich markası hakkında pek bilgi sahibi değilim daha önce kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olsunlar
2- Aşağıda modelini paylaştığı ve quart mekanizma olan saat hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim
3-Quartz mekanizma için 1500 tl gibi bir rakam vermek sizce mantıklımıdır
4-Tissot ile Greenwich arasında tercih yapıcak olsanız hangisini seçersiniz
Şimdiden yapıcak olduğunuz yorumlar için teşekkür ederim

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erke ... 067132/PD/ saat modeli budur ..
Kullanıcı avatarı
mamsuk

Re: Greenwich Saatler

Mesaj debra » 22 Haz 2018, 18:19

%100 Tissot. Hatta tissot prc 200 [emoji1360] daha dress olsun derseniz le locle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj Skywalker87 » 22 Haz 2018, 18:35

1. Fiyat performans olarak kötü
2. Fiyat fahiş. Kuvars mekanizmaya lafım, şahsen otomatik yada kuvars ayrımı yapmıyorum. Hepsinin yeri ayrı.
3. 15.000₺ de verilir yeterki haketsin, mesela breitling Aerospace. Limited G-Shock serileri
4. Marka önerisinde bulunmayı artık yersiz buluyorum. Marka önemli değil, önemli olan paranızın karşılığını alıp alamadığınız... örnek tissot el loche 1000₺ veririm ama, o linkteki greenwich e 100₺ vermem.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj mamsuk » 22 Haz 2018, 19:01

Daha önce hiç Greenwich kullandınız mı peki çünkü karara vermekte zorlandığım konu markayı hiç bilmiyorum tissot zaten benimde fazlası ile sevdiğim ve çok beğendiğim marka sadece greenwich benim için kapalı kutu
Kullanıcı avatarı
mamsuk

Mesaj Skywalker87 » 22 Haz 2018, 19:16

mamsuk yazdı:Daha önce hiç Greenwich kullandınız mı peki çünkü karara vermekte zorlandığım konu markayı hiç bilmiyorum tissot zaten benimde fazlası ile sevdiğim ve çok beğendiğim marka sadece greenwich benim için kapalı kutu

greenwich 1847 saat markası hakkında bilgi

https://r.tapatalk.com/shareLink?share_ ... are_type=t

Yok kullanmadım, ama önceden bir kaç benzer konu açıldı bu marka hakkında forumda, hatta bir kullanıcı geri vermek istedi aldıktan sonra verdimi vermedimi hatırlamıyorum, ama etmez o fiyat yazık günah paranıza, kendimi tam olarak nasıl ifade etsem bilemedim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj Maradona » 22 Haz 2018, 23:46

Söz konusu rakamlara, benzer görünümlü ama çok daha kaliteli saatler alınır... Tabii ki karar sizin...
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj rolexcollector » 22 Haz 2018, 23:50

Almayın, pişman olursunuz.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj Ankthas » 23 Haz 2018, 01:49

Ben şahsen saatin görüntüsünü beğendim ama bu Waikiki'den 200 liraya t shirt almak gibi. LCW'de gayet güzel t shirtler var ama ederi en fazla 30 lira, 200 lira verirseniz LCW'deki t shirte, paranıza yazık etmiş olmaz mısınız? Bunu da öyle düşünün.
En son Ankthas tarafından 23 Haz 2018, 02:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 101 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners