Vostok Komandirskie K-34

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Vostok Komandirskie K-34

Mesaj Jamiryouuu » 18 Haz 2018, 12:06

Öncelikle herkese iyi forumlar ilk konum bi yanlışım olursa affola.
Arkadaşlar saatlere ilgim bu forum sayesinde başladı ve Rus saatlerine olan ilgimi Emre YÜCEL'e borçluyum onada danıştım degerli bilgilerine başvurdum ama içim rahat etmedi birde konu açayım dedim.
Konu şu vostok komandirskieler aslında klasik çok renkli yıldızlı falan modeller var eskileri içerisin de onları cok sevmiyorum tek ilgimi ceken kalite ve hikayeleri, tarihleri ama geçenlerde instagram da gördüğüm komandirskie k34 beni resmen benden aldı. Saat şu

Resim
Resim
Resim

Gerçekten çok hoşuma gitti neyse araştırdım ve meranom da buldum saati 170$ a

Link: https://meranom.com/en/komandirskie/vos ... 46769.html

E haliyle bi kaç sorum var
Otomatik saatlere turkiye saat forum sayesinde ilgi duymaya başladım ve ilk otomatik saatimi almak için quartz saatimi satışa koydum cok umutlu değilim işallah satılır da şu komandirskiei alırım sorularım çok olabilir kusura bakmayın

1- İlk otomatik saat olarak bu saati seçmem doğru mu?

2- Linkte ki site üzerinden alışveriş konusunda bilgisi olan var mı?

3- Saatin fiyat performans oranı sizce nasıldır?

4- saat modeli ve markası ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

5- Gümrük ve kargoda sıkıntı yaşarmıyım?

6- Bu komandirskie ler pirinç kaplama üzerine çelik falan gibi ibareler duydum aslı astarı var mıdır varsa ne tür sıkıntı yaşarım?

7- Saatin özellikleri içerisinde 31 jewels ibaresi var İlk kez bu kadar yüksek taş sayısına rastladım fiyata bakınca tuhafıma gitti bu konu hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

8- Saatin mekanizması (Vostok 2415.02 automatic movement.) hakkındaki düşünceleriniz ve bu geri kalma (Average daily rate: –20... +60 sec.) oranı yüksek midir? düşük müdür?

9- Saati uzun süreler kullanmak istiyorum beni hayal kırıklığına ugratır mı?

10- Son olarak saat de herhangi bir sıkıntısı yaşasam bozulma su alma falan türkiyede distribütör varmı yada illa Rusya yamı göndermeliyim?

Çevaplayan herkese teşekkür ederim umarım sıkmamışım dır merak ve bilgisizliğimi maruz görün herkese iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
Jamiryouuu

Re: Vostok Komandirskie K-34

Mesaj Jamiryouuu » 18 Haz 2018, 14:47

Cevabı olan yokmu?
Kullanıcı avatarı
Jamiryouuu

Mesaj Kakefe » 18 Haz 2018, 17:44

Emre ne dediyse dogrudur guvenebilirsin. Ben de nacizane fikirlerimi ileteyim cok kisa. Meranom cok guvenilirdir zaten bircok forumda bircok konuda bahsi gecer. Benim vostokun siyah pvd kaplamasi konusunda tecrubem yok . Baska marka saatlerim oldu ama siyah pvd biraz riskli soyulma yapabiliyor kalite duzeyine gore dikkatli kullanmak gerekiyor. Ben olsam celiki tercih ederim.
Bu seriden asagi linkteki saat var bende ve cok memnunum.
https://meranom.com/ru/komandirskie/komandirskie-k-34-automatic/vostok-watch-komandirskie-k-34-2426-350007.html

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj Jamiryouuu » 18 Haz 2018, 18:29

Kakefe yazdı:Emre ne dediyse dogrudur guvenebilirsin. Ben de nacizane fikirlerimi ileteyim cok kisa. Meranom cok guvenilirdir zaten bircok forumda bircok konuda bahsi gecer. Benim vostokun siyah pvd kaplamasi konusunda tecrubem yok . Baska marka saatlerim oldu ama siyah pvd biraz riskli soyulma yapabiliyor kalite duzeyine gore dikkatli kullanmak gerekiyor. Ben olsam celiki tercih ederim.
https://meranom.com/ru/komandirskie/komandirskie-k-34-automatic/vostok-watch-komandirskie-k-34-2426-350007.html

instagram @watchcolony

Cevabınız için teşekkür ederim ama linkteki saatin kadran rengi hoşuma gitmedi hazır sizi bulmuşken sizdenimi saatinizi meranom dan aldınız aldıysanız gümrükte sıkıntı yaşadınız mı?
Kullanıcı avatarı
Jamiryouuu

Mesaj MeraklıAdam » 18 Haz 2018, 18:58

Bana kalırsa, rus saatlerin yerine japon saatlere yönelmeniz daha doğru olacaktır, Seiko veya Orient beklentilerinizi çok iyi karşılayacak markalardır, sizin istediğiniz saat, Vostok europe otomatik serisi, saate kötü demiyorum ama bu saatten çok fazla memnun kalacağınızı pek zannetmiyorum. Seiko 5 bu saatten kat be kat daha iyi. :thumbup:
En son MeraklıAdam tarafından 18 Haz 2018, 20:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj Kakefe » 18 Haz 2018, 19:13

Jamiryouuu yazdı:
Kakefe yazdı:Emre ne dediyse dogrudur guvenebilirsin. Ben de nacizane fikirlerimi ileteyim cok kisa. Meranom cok guvenilirdir zaten bircok forumda bircok konuda bahsi gecer. Benim vostokun siyah pvd kaplamasi konusunda tecrubem yok . Baska marka saatlerim oldu ama siyah pvd biraz riskli soyulma yapabiliyor kalite duzeyine gore dikkatli kullanmak gerekiyor. Ben olsam celiki tercih ederim.

instagram @watchcolony

Cevabınız için teşekkür ederim ama linkteki saatin kadran rengi hoşuma gitmedi hazır sizi bulmuşken sizdenimi saatinizi meranom dan aldınız aldıysanız gümrükte sıkıntı yaşadınız mı?

Ben de meranom dan aliyorum ama Moskovada yasadigim icin gumruk problemin yok

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj Kakefe » 18 Haz 2018, 19:22

MeraklıAdam yazdı:Bana kalırsa, rus saatlerin yerine japon saatlere yönelmeniz daha doğru olacaktır, Seiko veya Orient beklentilerinizi çok iyi karşılayacak markalardır, sizin istediğiniz saat, Vostok europe otomatik serisi, saate kötü demiyorum ama bu saatten çok fazla memnun kalacağınızı pek zannetmiyorum. Seko 5 bu saatten kat be kat daha iyi. :thumbup:

Oncelikle duzelteyim arkadasin begendigi saat vostok europe serisi veya markali saat degil. Vostok. Iki firma farkli firmalar .

Bir de Seiko 5 bu saatten “kat be kat “ hangi konularda daha iyi ? arkadasi ve beni ve okuyanlari bilgilendirirseniz sevinirim.

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj Jamiryouuu » 18 Haz 2018, 19:42

MeraklıAdam yazdı:Bana kalırsa, rus saatlerin yerine japon saatlere yönelmeniz daha doğru olacaktır, Seiko veya Orient beklentilerinizi çok iyi karşılayacak markalardır, sizin istediğiniz saat, Vostok europe otomatik serisi, saate kötü demiyorum ama bu saatten çok fazla memnun kalacağınızı pek zannetmiyorum. Seko 5 bu saatten kat be kat daha iyi. :thumbup:

Yorumunuz için teşekkür ederim ama kakefe ninde belirttiği gibi vostok europe farklı bi marka
Kullanıcı avatarı
Jamiryouuu

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 98 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners