Vostok Komandirskie K-34

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Vostok Komandirskie K-34

Mesaj Jamiryouuu » 17 Haz 2018, 23:14

├ľncelikle herkese iyi forumlar ilk konum bi yanl─▒┼č─▒m olursa affola.
Arkada┼člar saatlere ilgim bu forum sayesinde ba┼člad─▒ ve Rus saatlerine olan ilgii Emre Y├ťCEL'e bor├žluyum onada dan─▒┼čt─▒m degerli bilgilerine ba┼čvurdum ama i├žim rahat etmedi birde konu a├žay─▒m dedim.
Konu ┼ču vostok komandirskieler asl─▒nda klasik ├žok renkli y─▒ld─▒zl─▒ falan modeller var eskileri i├žerisin de onlar─▒ cok sevmiyorum tek ilgimi ceken kalite ve hikayeleri, tarihleri ama ge├ženlerde instagram da g├Ârd├╝─č├╝m komandirskie k34 beni resmen benden ald─▒ renkler ve zevkler tart─▒┼č─▒lmaz sonu├žta. Neyse almak i├žin ara┼čt─▒rmaya koyuldum e tabi ├Âgrenciyiz b├╝t├že k─▒s─▒tl─▒ kendi saatimi sat─▒p almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum saati satana kadar da bo┼č durmay─▒p ara┼čt─▒ray─▒m dedim saatin otomatik olmas─▒ da benim i├žin ├žok ├Ânemli c├╝nk├╝ saat forum la tan─▒┼čt─▒ktan sonra otomatik saatler ├žok ilgimi ├žekmeye ba┼člad─▒ neyse hikayeyi ├žok uzatt─▒m link yada fotograf eklemeye ├žal─▒┼čcam sorular─▒m ┼čunlar

1- Tabi ki size ilk sorum bu saat al─▒n─▒r─▒m─▒ paras─▒n─▒n hakk─▒n─▒ verir mi?

2- ─░lk otomatik saat tercihimi bu saate kullanmak dogru bi karar m─▒?

3- Meranom.com hakk─▒nda bilgi verebilir misiniz? G├╝venilirliklik vs.

4- Saat 170$ g├╝mr├╝kte s─▒k─▒nt─▒ ya┼čar m─▒y─▒m?

5- Saatin fiyat performans oran─▒ sizce nas─▒ld─▒r?

6- Vostok Komandirskieler pirin├ž ├╝zerine ├želik kaplama falan gibisinden bir┼čeyler duydum asl─▒ astar─▒ nedir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čat─▒r m─▒?

7- Bu saati cok uzun y─▒llar kullanmak istiyorum sizce m├╝mk├╝n m├╝?

8- 31 jewels bi saat ilk kez g├Âr├╝yorum fiyata g├Âre cok tuhaf─▒ma gitti sizin fikriniz nedir?

9- Eger s─▒k─▒nt─▒ c─▒karsa bozulma su alma vs. Ne yapabilirim?

10- Saatin mekanizmas─▒ (Vostok 2415.02 automatic movement) ve marka hakk─▒nda bilgi verebilir misiniz? Ve bu g├╝nl├╝k geri kalma oran─▒ (Average daily rate: ÔÇô20... +60 sec) yaz─▒yor cok mudur? az m─▒d─▒r?

├çok soru sordum fark─▒nday─▒m ne olur kusura bakmay─▒n cevaplayan herkese te┼čekk├╝r ederim l├╝tfen ilgimi merak─▒m─▒ mazur g├Âr├╝n iyi forumlar

─░nstagram da g├Ârd├╝─č├╝m saat
Resim

Resim

Resim
Resim

Meranom daki saat

[url=https://meranom.com/en/komandirskie/vostok-watch-komandirskie-k-34-241502-346769.html]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Jamiryouuu

Kay─▒t: 14 Eki 2017, 12:45

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 22 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners