Vostok Komandirskie K-34

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Vostok Komandirskie K-34

Mesaj Jamiryouuu » 17 Haz 2018, 23:14

├ľncelikle herkese iyi forumlar ilk konum bi yanl─▒┼č─▒m olursa affola.
Arkada┼člar saatlere ilgim bu forum sayesinde ba┼člad─▒ ve Rus saatlerine olan ilgii Emre Y├ťCEL'e bor├žluyum onada dan─▒┼čt─▒m degerli bilgilerine ba┼čvurdum ama i├žim rahat etmedi birde konu a├žay─▒m dedim.
Konu ┼ču vostok komandirskieler asl─▒nda klasik ├žok renkli y─▒ld─▒zl─▒ falan modeller var eskileri i├žerisin de onlar─▒ cok sevmiyorum tek ilgimi ceken kalite ve hikayeleri, tarihleri ama ge├ženlerde instagram da g├Ârd├╝─č├╝m komandirskie k34 beni resmen benden ald─▒ renkler ve zevkler tart─▒┼č─▒lmaz sonu├žta. Neyse almak i├žin ara┼čt─▒rmaya koyuldum e tabi ├Âgrenciyiz b├╝t├že k─▒s─▒tl─▒ kendi saatimi sat─▒p almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum saati satana kadar da bo┼č durmay─▒p ara┼čt─▒ray─▒m dedim saatin otomatik olmas─▒ da benim i├žin ├žok ├Ânemli c├╝nk├╝ saat forum la tan─▒┼čt─▒ktan sonra otomatik saatler ├žok ilgimi ├žekmeye ba┼člad─▒ neyse hikayeyi ├žok uzatt─▒m link yada fotograf eklemeye ├žal─▒┼čcam sorular─▒m ┼čunlar

1- Tabi ki size ilk sorum bu saat al─▒n─▒r─▒m─▒ paras─▒n─▒n hakk─▒n─▒ verir mi?

2- ─░lk otomatik saat tercihimi bu saate kullanmak dogru bi karar m─▒?

3- Meranom.com hakk─▒nda bilgi verebilir misiniz? G├╝venilirliklik vs.

4- Saat 170$ g├╝mr├╝kte s─▒k─▒nt─▒ ya┼čar m─▒y─▒m?

5- Saatin fiyat performans oran─▒ sizce nas─▒ld─▒r?

6- Vostok Komandirskieler pirin├ž ├╝zerine ├želik kaplama falan gibisinden bir┼čeyler duydum asl─▒ astar─▒ nedir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čat─▒r m─▒?

7- Bu saati cok uzun y─▒llar kullanmak istiyorum sizce m├╝mk├╝n m├╝?

8- 31 jewels bi saat ilk kez g├Âr├╝yorum fiyata g├Âre cok tuhaf─▒ma gitti sizin fikriniz nedir?

9- Eger s─▒k─▒nt─▒ c─▒karsa bozulma su alma vs. Ne yapabilirim?

10- Saatin mekanizmas─▒ (Vostok 2415.02 automatic movement) ve marka hakk─▒nda bilgi verebilir misiniz? Ve bu g├╝nl├╝k geri kalma oran─▒ (Average daily rate: ÔÇô20... +60 sec) yaz─▒yor cok mudur? az m─▒d─▒r?

├çok soru sordum fark─▒nday─▒m ne olur kusura bakmay─▒n cevaplayan herkese te┼čekk├╝r ederim l├╝tfen ilgimi merak─▒m─▒ mazur g├Âr├╝n iyi forumlar

─░nstagram da g├Ârd├╝─č├╝m saat
Resim

Resim

Resim
Resim

Meranom daki saat

[url=https://meranom.com/en/komandirskie/vostok-watch-komandirskie-k-34-241502-346769.html]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Jamiryouuu

Kay─▒t: 14 Eki 2017, 12:45

Re: Vostok Komandirskie K-34

Mesaj SelAc » 23 Ara 2018, 19:31

K34lerin kaplamas─▒ kasa hakk─▒nda bilgim yok yaln─▒z klasikleri bu a├ž─▒dan ├Ânermem. ─░ki tane komandirskie klasik saatin var ikiside alt─▒n rengi. ─░ki haftada kaplamalar bozulmaya ba┼člad─▒. Eskitme yapt─▒m bende mecburen. Meranomdan ├╝├ž saat ald─▒m 20 g├╝nde sivas ta elime ula┼čt─▒lar. Hi├ž g├╝mr├╝k ├Âdemedim. Su ge├žirmezlik konusunda g├╝venilir saattir vostok. Bir saati ortalama ├╝├ž g├╝n kadar takt─▒─č─▒m i├žin -20.+60 saniye bende sorun ├ž─▒karm─▒yor. Mekanik her saatte sapma olur. Ustalar daha iyi bilir.
AT--AVRAT--SAAT
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SelAc

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj Ankthas » 23 Ara 2018, 19:41

E haz─▒r sat─▒l─▒yor i┼čte bunu al─▒n:

http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=202&t=29792#axzz5aVF0tFfJ
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj burkay88 » 23 Ara 2018, 20:06

├ľncelikle merhaba

Ben saatin fiyat─▒n─▒n hakk─▒n─▒ verdi─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum Vostok ger├žekten kaliteli malzemeler ve i┼č├žilik ile ├╝retimini yap─▒yor.
─░lk otmatk saatiniz i├žin do─čru saat olaca─č─▒n─▒ ├žok d├╝┼č├╝nm├╝yorum, bence b├╝t├ženizi biraz daha d├╝┼č├╝k tutup farkl─▒ otomatik saatlere veya bu modeli ├žok be─čendiyseniz ikinci eline y├Ânelmenizi ├Âneririm.
Meranom.com sitesi g├╝venilirdir bir problem ya┼čayaca─č─▒n─▒z─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum.
Saat fiyat─▒ sebebi ile g├╝mr├╝─če tak─▒lmaya biraz m├╝sait. Tak─▒lma durumunda %20 vergi eklenecektir.
Saat 10 Bar (100 metre) su ge├žirmeme ├Âzelli─čine sahip ├Âyle kolay kolay su alaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum. Profesyonel olarak dal─▒┼č yap─▒yoruz 30-35 metrelerde sorun ya┼čamad─▒ arkada┼člar─▒m. Sizin de su ile ilgili bir problem yakaca─č─▒n─▒z─▒ ├žok d├╝┼č├╝nm├╝yorum.
Saatinize g├╝zel bak─▒p gerekli zamanlar─▒nda bak─▒m─▒n─▒ yapt─▒r─▒rsan─▒z g├Âreceli olarak uzun y─▒llar size e┼člik edecektir.
Saat fiyat─▒ ve saatin seviyesi g├Âz ├Ân├╝ne al─▒n─▒rsa -20/+60 do─čald─▒r. Sizi ├žok etkileyece─čini d├╝┼č├╝nm├╝yorum.
Jewels sorunuz i├žin https://m.youtube.com/watch?v=sePSNRt5oYs

Yazd─▒─č─▒m t├╝m bilgiler tamamen ┼čahsi d├╝┼č├╝ncelerim ├žok farkl─▒ yorumlar da alabilirsiniz :champ:
Bu saati almak i├žin satmay─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z saatiniz nedir acaba ?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
burkay88

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 05 Ara 2018, 23:54

Mesaj ozgtegin » 23 Ara 2018, 20:59

Meranom guvenilir sitedir 10-15 gun icinde saat gelir. Ben hi├ž g├╝mr├╝k ├Âdemedim 2 defa al─▒┼čveri┼č yapt─▒m oradan ve PTT kargo ile eve teslim oldu. Bana g├Âre Komandirskie Classic modellerden paslanmaz ├želik kasa ve 200 mt su ge├žirmez 650 ve 020 kasalardan almak fiyat performans olarak daha mant─▒kl─▒. 75 $ ve dedi─čin fiyatin yar─▒s─▒ndan az, ├Â─črenci i├žin de daha uygun bir ba┼člang─▒├ž saati olur. Tabii ki Amphibian Classic modellerden de tercih yapabilirsin. Mekanizmalar─▒ g├╝venilir ama ├╝st seviye olmayan saatlerdir, meranomdan fazla sapma olmadan, ayarl─▒ ve kontrol edilmi┼č olarak gelir. Meranom 1 y─▒l garantili g├Ânderir ve belirtilen saatin 10 y─▒l bak─▒m ihtiyac─▒ yoktur. Tabii ki saat biraz da ┼čans i┼či.
170$ a bir paslanmaz ├želik, 200 mt WR Komandirskie Classic, 1 ad. de Amphibian Classic ve kalana da extra bir bezel alabilirsin. Hesab─▒n─▒ yap. [emoji16]
Sipari┼č verirsen watchuseek diye indirim kodu girersen 3-5 $ da indirim olur...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozgtegin

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 01 A─ču 2018, 11:27

Mesaj siyahpena » 23 Ara 2018, 21:17

Resim

ResimResimResim

O modeli ├žok bilmiyorum ama bu model paras─▒n─▒n tam kar┼č─▒l─▒─č─▒ hatta fazlas─▒ ve bende b├Âyle bir ba┼člang─▒├ž tavsiye ederim. En az─▒ndan i├žinize sinmez ise ├žok daha az zarar ederek satabilirsiniz.

Bu model komple ├želik ve 76 usd civar─▒nda. Kakefe ├╝stad ve Cengiz abi sayesinde ay─▒la bay─▒la kullan─▒yorum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
siyahpena

Kay─▒t: 28 Nis 2017, 00:04

Mesaj Jamiryouuu » 05 Oca 2019, 22:35

burkay88 yazd─▒:├ľncelikle merhaba

Ben saatin fiyat─▒n─▒n hakk─▒n─▒ verdi─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum Vostok ger├žekten kaliteli malzemeler ve i┼č├žilik ile ├╝retimini yap─▒yor.
─░lk otmatk saatiniz i├žin do─čru saat olaca─č─▒n─▒ ├žok d├╝┼č├╝nm├╝yorum, bence b├╝t├ženizi biraz daha d├╝┼č├╝k tutup farkl─▒ otomatik saatlere veya bu modeli ├žok be─čendiyseniz ikinci eline y├Ânelmenizi ├Âneririm.
Meranom.com sitesi g├╝venilirdir bir problem ya┼čayaca─č─▒n─▒z─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum.
Saat fiyat─▒ sebebi ile g├╝mr├╝─če tak─▒lmaya biraz m├╝sait. Tak─▒lma durumunda %20 vergi eklenecektir.
Saat 10 Bar (100 metre) su ge├žirmeme ├Âzelli─čine sahip ├Âyle kolay kolay su alaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum. Profesyonel olarak dal─▒┼č yap─▒yoruz 30-35 metrelerde sorun ya┼čamad─▒ arkada┼člar─▒m. Sizin de su ile ilgili bir problem yakaca─č─▒n─▒z─▒ ├žok d├╝┼č├╝nm├╝yorum.
Saatinize g├╝zel bak─▒p gerekli zamanlar─▒nda bak─▒m─▒n─▒ yapt─▒r─▒rsan─▒z g├Âreceli olarak uzun y─▒llar size e┼člik edecektir.
Saat fiyat─▒ ve saatin seviyesi g├Âz ├Ân├╝ne al─▒n─▒rsa -20/+60 do─čald─▒r. Sizi ├žok etkileyece─čini d├╝┼č├╝nm├╝yorum.
Jewels sorunuz i├žin https://m.youtube.com/watch?v=sePSNRt5oYs

Yazd─▒─č─▒m t├╝m bilgiler tamamen ┼čahsi d├╝┼č├╝ncelerim ├žok farkl─▒ yorumlar da alabilirsiniz :champ:
Bu saati almak i├žin satmay─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z saatiniz nedir acaba ?

Yorumunuz i├žin te┼čekk├╝r ederim satmay─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m saat bana hediye olarak geldi ┼čahsen ben olsam o paray─▒ o saate vermem g├╝zel saat ama gereksiz pahal─▒ kald─▒ki pilli bi saat atsan at─▒lmaz satsan sat─▒lmaz 700Ôé║ ye alm─▒┼člar zaman─▒nda swiss Military hanowa 06-5007.4.04.007 nakit olsa elimde bu saati satmam kullan─▒r─▒m ama nakit yok olan paran─▒n ├╝zerine para koymam gerek otomatik bi saat alabilmek i├žin o y├╝zden swiss military den vazge├žmem gerek :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Jamiryouuu

Mesaj Jamiryouuu » 05 Oca 2019, 22:41

ozgtegin yazd─▒:Meranom guvenilir sitedir 10-15 gun icinde saat gelir. Ben hi├ž g├╝mr├╝k ├Âdemedim 2 defa al─▒┼čveri┼č yapt─▒m oradan ve PTT kargo ile eve teslim oldu. Bana g├Âre Komandirskie Classic modellerden paslanmaz ├želik kasa ve 200 mt su ge├žirmez 650 ve 020 kasalardan almak fiyat performans olarak daha mant─▒kl─▒. 75 $ ve dedi─čin fiyatin yar─▒s─▒ndan az, ├Â─črenci i├žin de daha uygun bir ba┼člang─▒├ž saati olur. Tabii ki Amphibian Classic modellerden de tercih yapabilirsin. Mekanizmalar─▒ g├╝venilir ama ├╝st seviye olmayan saatlerdir, meranomdan fazla sapma olmadan, ayarl─▒ ve kontrol edilmi┼č olarak gelir. Meranom 1 y─▒l garantili g├Ânderir ve belirtilen saatin 10 y─▒l bak─▒m ihtiyac─▒ yoktur. Tabii ki saat biraz da ┼čans i┼či.
170$ a bir paslanmaz ├želik, 200 mt WR Komandirskie Classic, 1 ad. de Amphibian Classic ve kalana da extra bir bezel alabilirsin. Hesab─▒n─▒ yap. [emoji16]
Sipari┼č verirsen watchuseek diye indirim kodu girersen 3-5 $ da indirim olur...

G├╝zel s├Âyl├╝yorsunuz Hakl─▒s─▒n─▒z ama benim Rus saatleri i├žinde begendi─čim iki model var biri bu biri raketa big zero hani ┼ču yeni olanlardan amphibian lar─▒n tasar─▒m─▒ ho┼čuma gitmiyor bir t├╝rl├╝ e raketa zaten ate┼č pahas─▒ oy├╝zden Rus istiyor sam komandirskie al─▒cam zaten iki saat aras─▒nda gittim geldim seiko 5 ve komandirskie e seiko 5 herkez de var tabiri caizse komandirskie biraz daha nadir komandirskie se├žmemin sebebleri bunlard─▒r ve yorumunuz i├žin te┼čekk├╝r ederim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Jamiryouuu

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 22 misafir

Click to Discover Baselworld 2019 - Official Press Partner TSF Turkey Watch Forum

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners