Ball Saat Modeli Tavsiye

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Ball Saat Modeli Tavsiye

Mesaj Devilcrazy35 » 13 Haz 2018, 00:40

Değerli forum üyesi arkadaşlarım.Uzun süre farklı markalar kullandıktan sonra bir süredir fena halde ball modellerine takmış durumdayım:-)
3.500-4000 TL bir bütçem var.Bu paralara sıfır almam imkansız belki ikinci el güzel bir model bulabilirim tabii şansım yaver giderse.Sizden ricam bu konuda tabsiyede bulunmanız..

Şöyle ki;

Bütçeme uygun, 44mm ve üstü, çelik kordon,fosfor görseli başarılı olan model alternatifleri nelerdir?? Eminim aramızda ball modellerinin duayenlerini vardır.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
Devilcrazy35

Re: BALL SAAT MODEL TAVSİYE..

Mesaj Skywalker87 » 13 Haz 2018, 07:43

Amerika'da meşhurmuş bu marka diyorlar..

Sahibinden.com'da güvenilir bir satıcı satıyor, bakabilirsiniz ona, Pırlant saat.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj Kakefe » 13 Haz 2018, 11:55

2 adet engineer 1 adet de trainmaster kullandim. Kalite omega seviyesinde diyebilirim. Engineer diver seriilerine bakabilirsiniz. Bir de bir not myoffer.ballwatch.ch adli sitede teklif almak suretiyle saat satiyorlar. Siz bir fiyat teklif ediyorsunuz kabul ederlerse saat sizin oluyor. Arkadasim normal fiyatinin ucte birine aldi saati burdan oradan biliyorum. Saatin tek handikapi TR de bilinmeyen bir model oldugu icin ikinci elde fiyatlar epey iskontolu.. O yuzden bu siteden veya 2. el alin derim kaybiniz cok olmasin.

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj Devilcrazy35 » 13 Haz 2018, 23:33

Skywalker87 ve Kakefe yorumlarınız ve tavsiyelerini için çok teşekkür ederim arkadaşlar tek tek dikkate aldım ve araştırmaya başladım :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Devilcrazy35

Mesaj görkemk » 18 Haz 2018, 13:57

pre-order sistemi ile söylediğiniz bütçe ile saat alabilirsiniz ball online shopta her ay bir modeli kısa bir süre bayilere verdiği fiyattan satışa çıkartıyor , ancak benim siparişimi 4 aydır hazırlıyorlar hala gelmedi heyecanla bekliyorum bu ay içinde gelecek inşallah
Kullanıcı avatarı
görkemk

Re: Ball Saat Modeli Tavsiye

Mesaj Devilcrazy35 » 19 Haz 2018, 20:50

görkemk teşekkür ederim bilgi için..Bugün baktım üst modeller pro-order daydı tabii beni aştı 9.00-10.000 civarı :-) Sen ne aldın acaba..Ya da modele karar verirken nelere dikkat ettin.Biraz daha bilgi paylaşırsan çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Devilcrazy35

Mesaj TSayiR » 20 Haz 2018, 09:07

Merhabalar. 44mm deilde 40mm dress bir modeli, şu anda massdropta bayagi güzel bir fiyatla listelenmekte.

https://www.massdrop.com/buy/ball-train ... 2946053453

Linki görmeniz için üye olmaniz gerekebilir.

Bayagi şık bir model. 40mm/11mm İnce sayilabilecek bir ölçü. Kadran boyama değilde yapıştırma sanirim. Ayrica bilezigide bence çok hoş. Bilek kalin degilse bir bakin derim.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj görkemk » 22 Haz 2018, 12:25

saat geldi
heralde saati dünyada ilk teslim alan benim , bu ball ın ilk defa kendi ürettiği mekanizmayı kullandığı saat
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
görkemk

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 58 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners