Hangi Vostok?

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Hangi Vostok?

Mesaj debra » 12 Haz 2018, 11:56

Selamlar, uzun zamand─▒r Meranom'dan bir Vostok almaya niyetleniyorum. Fakat Komandirsikie ve Amphibian aras─▒nda tercih yapam─▒yorum. ─░stedi─čim modeller de ┼čunlar.

Amphibian (nam-─▒ di─čer scuba dude) : https://meranom.com/en/amphibian-classi ... 20634.html
Bu da kafam─▒ kar─▒┼čt─▒ran Komandirsikie: https://meranom.com/en/komandirskie-cla ... 21163.html

Sizlere bu konuda dan─▒┼čmak istedim :super:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Re: Hangi Vostok?

Mesaj Ankthas » 12 Haz 2018, 18:15

Ge├ženlerde de 35-36mm diverlar i├žin ba┼čl─▒k a├žm─▒┼čt─▒n─▒z, oraya yazmay─▒ unutmu┼čum, 420 kasa Amphibian bence sizin i├žin ├žok mant─▒kl─▒ :thumbup:

Amphibian, bir diver olarak 200 metre water resiste sahip, ek olarak tamamen ├želik kasa; Komandirskie ise pirin├ž ├╝st├╝ne krom kaplama kasaya sahip. Bunun d─▒┼č─▒ndaki farklar sadece g├Âr├╝nt├╝, mekanizma vs ayn─▒. Tabi bir de Scuba Dude'├╝n ikonik bir saat olmas─▒ durumu var. Bu ikisi ├Âzelinde benim tercihim Scuba Dude olurdu, keza zaman─▒nda da ├Âyle oldu: :lol:

Resim

Bu arada benim bilek 16 cm, bu ┼čekilde duruyor.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Re: Hangi Vostok?

Mesaj debra » 12 Haz 2018, 18:31

Hakl─▒s─▒n─▒z, scuba dude do─čru tercih olacakt─▒r

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 14 misafir

Click To Discover Time Square Kanyon

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners