Babalar Günü- Bütçe 1800 Tl

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Babalar Günü- Bütçe 1800 Tl

Mesaj Taktuka » 18 Haz 2018, 10:57

Tekzenden aldığım saatin Savran Saat adında bir firma tarafından kargolandığını farkettim. Savran Saati internette biraz arattığımda replika saatler satarak birçok kişiyi mağdur ettiğini gördüm. Saati kargodan teslim almadım. Başka yerden tekrar sipariş vereceğim. Artık hediye biraz gecikecek ama diğer türlüsü içime sinmeyecekti. Tekzenden saat almayı düşünenler varsa bir referans olsun amacıyla bunu yazıyorum. Herkese iyi haftalar.
Kullanıcı avatarı
Taktuka

Mesaj rolexcollector » 18 Haz 2018, 11:04

Taktuka yazdı:Tekzenden aldığım saatin Savran Saat adında bir firma tarafından kargolandığını farkettim. Savran Saati internette biraz arattığımda replika saatler satarak birçok kişiyi mağdur ettiğini gördüm. Saati kargodan teslim almadım. Başka yerden tekrar sipariş vereceğim. Artık hediye biraz gecikecek ama diğer türlüsü içime sinmeyecekti. Tekzenden saat almayı düşünenler varsa bir referans olsun amacıyla bunu yazıyorum. Herkese iyi haftalar.
Bilgilendirme için teşekkürler!
Sarvan saat virüs gibi heryerden çıkıyor [emoji35][emoji35]

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj debra » 18 Haz 2018, 11:18

Hepsiburada, trendyol, tekzen hepsiyle çalışıyor Savran saat ve %100 sahte saatler. Saat&saat’in ceo’su bahsetmişti sanırım, ülkeye giren çoğu saat sahte diye gerçekten öyle. Dikkat etmekte fayda var ama bence asıl yapılması gereken hepsiburada, trendyol gibi şirketleri bu durumdan haberdar etmek sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj Skywalker87 » 20 Haz 2018, 20:58

Taktuka yazdı:Tekzenden aldığım saatin Savran Saat adında bir firma tarafından kargolandığını farkettim. Savran Saati internette biraz arattığımda replika saatler satarak birçok kişiyi mağdur ettiğini gördüm. Saati kargodan teslim almadım. Başka yerden tekrar sipariş vereceğim. Artık hediye biraz gecikecek ama diğer türlüsü içime sinmeyecekti. Tekzenden saat almayı düşünenler varsa bir referans olsun amacıyla bunu yazıyorum. Herkese iyi haftalar.

Üzücü bir durum gerçekten, bende Tekden'den alınır diye yorum yapmışım öncesinde, kusura bakmayın, neymiş bu savran saat böyle bende ilk defa duyuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj neperliva » 22 Haz 2018, 14:23

Saat Tekzen'den alınır. :lol: (nokta )
"Hata yapmayan kişi aslında genel olarak hiçbir şey yapmıyor demektir".
Kullanıcı avatarı
neperliva

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 150 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners