Hamilton Khaki Field King H64455 Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hamilton Khaki Field King H64455 Yorum

Mesaj trimantory » 21 May 2010, 06:15

Bu arada biliyorum saat baya bi gec ve bu gece biraz ickiyi fazla kacirdim ama size burda (Londra'da) basima gelen komik (aslinda utanc verici desem daha doru olur) bi olayi anlatmak istiyorum..
Tekrardan ozur dilerim (Tam bi Levent Kirca tiplemesi gibi oldum :D ) farkindayim konuyla hic alakasi yok ama baska bi yere de yazamam bu anektodu..
Oncelikle sunu bilmeyen arkadaslara tekrardan soylememde fayda var yaklasik 2 ay oncesine kadar saatlerle ilgili hic ama hic bir ilgim ve bilgim yoktu ki soyle soyleyeyim kullandigim son saatimin markasi pilli bir lacoste idi..
Herneyse Su anda bir Hostelde kaliyorum ve burada yaklasik 130 kisi yasiyor.. Zaten hostelde kalma sebeplerimden birisi de farkli insanlarla daha rahat tanisabilme olanagi..
Burada tanistigim Hollandali bi elemanin adi Gideon ve herneyse yaptigi is WATCHMAKER lik. Ama asil isin komik tarafi bunu ilk duydugumda(yaptigi isi) ilk olarak verdigim tepki tam olarak soyleydi.
-Ne guzel hep boyle degisik bir hobim olmasini istemisimdir hayatta...
ve aldigim cevap:
-Bu benim hobim degil ki isim!!!
Sonrasi daha da beter.. Sordugum soru:
-Heroes u izliyor musun? Orada piskopat bi watchmaker var??
-Bunu cok soyleyen oldu(demek ki boyle bi soru soran tek geri zekali ben degilmisim :D ) ama bilmiyorum hic izlemedim..

Herneyse kisa bi sure once kendisinden baya bi ozur diledim ve ona yaptigi isi simdi cok daha iyi anladigimi ve isine asiri derecede saygi duydugumu soyledim ve o da beni anlayisla karsiladi..
Bu arada anladigim kadariyla isinde gercekten cok iyi bi eleman ve yakin zamanda gercekten cok iyi yerlere gelecek..

Mesaji bitirmeden once site yoneticilerine sormak istediim bir soru var aslinda?????
Diyelim ki gondermis oldugumu mesaji(cevabi) begenmedik vaya ertesi gun pisman olduk.. Bu mesaji daha snradan silme imkanimiz var mi?? Yoksa da boyle bi ozellik olsa iyi olurdu aslinda degil mi??..

Son olarak ozetle ttanidiim iyi bir watchmaker var :D ve aslinda bunu size anlatmamdaki sebep bilmek istediginiz herhangi cetrefilli bi konu olursa bunu ona sorabilir ve size cevap verebilirim sanirim...
Kullanıcı avatarı
trimantory

Re: Hamilton Khaki Field King H64455 Yorum

Mesaj Clk » 21 May 2010, 07:49

Ben mesajini keyif ile okudum. Paylasimin icin tesekkürler. Sadece kendine güvenen insanlar bu sekilde yorum yazar...

Not: Hollandali arkadasi iyi sinir etmissin ama :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 143 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners