Victorinox Kol Saati

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Victorinox Kol Saati

Mesaj aragorn6500 » 27 May 2018, 14:48

Merhaba Arkadaşlar,

Öğrenciyim, burs aldığım bir hoca bana aşağıdaki victoninox kol saatini hediye olarak verdi. Bu aralar maddiyat olarak sıkıntıdayım, ikinci el saatçilere götürdüm satmak için birisi 100 lira veririm dedi, diğeri de bu saatler değerli saatler önce bi fiyatını öğren sonra satarsın dedi,

internette arattırmama rağmen bu saatin modelini ve fiyatını öğrenemedim, Aşağıda iki fotoğrafını ekledim, saatin fiyatı markası hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim, ayrıca saati nasıl satabileceğim konusunda da fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

https://ibb.co/dE7obT
https://ibb.co/gxvKi8
Kullanıcı avatarı
aragorn6500

Re: Victorinox Kol Saati

Mesaj MeraklıAdam » 27 May 2018, 15:45

Sanırım bu saat, emin olmamakla beraber sahte bir model olduğunu düşünüyorum, çünkü kadranda Victorinox markasının yazısı altında swiss army yazması gerekiyor, sizin saatinizde ise bu yazı yok, bence siz bu saati satmaya kalkmayın, zira satamazsınız kullanın gitsin. Zaten kıymetli bir saat olsaydı inanın size hediye etmeye kalkmazdı. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj Skywalker87 » 27 May 2018, 18:58

Saat orijinal bence çinlilerin bu kadar ileri gideceğini düşünmüyorum. Fiyat konusunda pek bilgim yok benzerlerini gittigidiyor, n11 gibi platformlardan bulabilirsiniz fiyat hakkında bilgi verir

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj EnderE » 27 May 2018, 19:59

MeraklıAdam yazdı:Sanırım bu saat, emin olmamakla beraber sahte bir model olduğunu düşünüyorum, çünkü kadranda Victorinox markasının yazısı altında swiss army yazması gerekiyor, sizin saatinizde ise bu yazı yok, bence siz bu saati satmaya kalkmayın, zira satamazsınız kullanın gitsin. Zaten kıymetli bir saat olsaydı inanın size hediye etmeye kalkmazdı. [emoji106]
Bazı serilerde yazmaz
ResimResim

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ender Erdogan / Eski Kullanıcı Adı Forestsoul
Kullanıcı avatarı
EnderE

Mesaj MeraklıAdam » 27 May 2018, 22:50

EnderE, aslında benim sadece swiss army yazmaması dikkatimi çekmedi, aynı zaman da logosu da dikkatimi çekti, sizin paylaştığınız modellerde, swiss army yazmıyor olabilir, ama logosu orjinal Victorinox"a ait, arkadaşın saatinde ise logo farklı, saati orjinal olabilir, belki de eski bir Victorinox modeli olduğundan dolayı, hem swiss army yazısı yok, ve farklı logoya sahip, ama yine de bir gariplik var.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj Skywalker87 » 28 May 2018, 16:51

Muhtemelen promosyon ürünü gibi birşey olabilir, belki saat ve çakı set olarak aynı kutuda falan satılmıştır

Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj Skywalker87 » 28 May 2018, 16:52

Domino's Rolex gibi :)

Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Mesaj ibrahim223 » 28 May 2018, 17:21

Skywalker87 yazdı:Domino's Rolex gibi :)

[emoji23]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 86 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners