3500 TL Limitli Otomatik Dress Saat Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj Mandos » 26 May 2018, 14:20

Herkese merhaba,

Yıldönümü hediyesi için bir saat arayışındayım. Takım elbiseyle çalışılan bir iş olduğundan klasik bir model istiyorum. Hediye olacağından maalesef sıfır olmak zorunda. Bu bütçeli saatlere hiç hakim olmadığım için de sizlerin yardımına ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek herkese şimdiden çok teşekkür ederim. :champ:

*Saat kendim için değil
En son Mandos tarafından 26 May 2018, 15:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Mandos

Re: 3500 TL Limitli Otomatik Dress Saat Önerisi

Mesaj neperliva » 26 May 2018, 15:20

Tabi ki Tsf Moon Edition :geek:
"Hata yapmayan kişi aslında genel olarak hiçbir şey yapmıyor demektir".
Kullanıcı avatarı
neperliva

Mesaj Mandos » 26 May 2018, 15:42

neperliva yazdı:Tabi ki Tsf Moon Edition [emoji67]

Renk olarak ya kadran siyah rakamlar beyaz ya da tam tersi arayışındayım. Bir de kendime olmadığı için TSF Edition bakamıyorum bu bütçeler beni aşıyor şimdilik [emoji3]

Bu model hakkında bilgisi olan var mı?

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj seastar1000 » 26 May 2018, 20:20

Seiko prasage blue enamel dial limited edition diye bir saat var bir de beyazı var ki ben de var saatin kadranı emaye bakan bir daha bakıyor hayran kalıyor Sirkeci de gong saat diye bir mağaza dan bakmanızı tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
seastar1000

Mesaj MeraklıAdam » 26 May 2018, 21:30

Eğer, yıldönümü hediyesi için saat almak istiyorsanız, mutlaka swiss made saatlere bakın.
En son MeraklıAdam tarafından 26 May 2018, 23:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj Bond » 26 May 2018, 22:45

Mandos yazdı:

Renk olarak ya kadran siyah rakamlar beyaz ya da tam tersi arayışındayım. Bir de kendime olmadığı için TSF Edition bakamıyorum bu bütçeler beni aşıyor şimdilik [emoji3]

Resim

Siyah ve Beyaz Dress TSF Edition fiyatları ve hediyesi ile çok uygun. CHF kuruna rağmen halen değişmesin diye gayret ettiğimiz 2.200 TL fiyatlandırma ile bir erkek dress ve ekstra zarif bir kadın saati yıl dönümü hediyesi için değerlendirilebilir. Bir süre sonra hediyesi olmayacak ve doğal olarak fiyatları artacaktır.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj Mandos » 27 May 2018, 01:44

Bond yazdı:
Mandos yazdı:

Resim

Siyah ve Beyaz Dress TSF Edition fiyatları ve hediyesi ile çok uygun. CHF kuruna rağmen halen değişmesin diye gayret ettiğimiz 2.200 TL fiyatlandırma ile bir erkek dress ve ekstra zarif bir kadın saati yıl dönümü hediyesi için değerlendirilebilir. Bir süre sonra hediyesi olmayacak ve doğal olarak fiyatları artacaktır.

Saat önerisi isteyen arkadaşım eşine yıl dönümü hediyesi olarak düşünüyor. Saatlerle ilgili pek bilgisi yok o yüzden Longines, Maurice Lacroix gibi markalara bakmış. Saati de bu ve bu bilindikte markalardan istiyor. Kendim için olsa düşünmeden chrono ya da beyaz dress modelini alırdım hediyesini de sevgilime hediye ederdim ancak kendisine uymuyor bu. Bende bu markalar ve Frederique Constant, Oris gibi markalardan arayıştayım. Ancak hiç bu bütçelere çıkamadığım için modellere hakim değilim.

MeraklıAdam yazdı:Eğer, yıldönümü hediyesi için saat almak istiyorsanız, mutlaka swiss made saatlere bakın.

Attığım saat Swiss Made değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj MeraklıAdam » 27 May 2018, 02:36

Elbette swiss made, ama birnevi giriş seviyesi swiss markası klasik bir Longines"e 3000 tl verilir mi verilmez mi ? ona siz karar vereceksiniz, giriş seviyesi derken, ilk mekanik otomatik saatlerin başında Tissot sonra da Longines gelir, peki Longines markası aynı kalitede mi? o da tartışılır açıkçası, yani sadece bununla kısıtlı değil, biliyorsunuz dünyada en geniş saat marka yelpazesine sahip İsviçredir, ona göre sınıfları ve fiyat aralıkları vardır, sadece buradan fikir ve öneri beklemek sizin için hata olabilir, siz en iyisi googlede de bir araştırın bu swiss dress saatleri, ve size hangi marka ve model uygun gelirse ona karar verin. Benimde sadece önerim bu olabilir.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 78 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners