3500 TL Limitli Otomatik Dress Saat ├ľnerisi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 3500 TL Limitli Otomatik Dress Saat ├ľnerisi

Mesaj coolfire » 28 May 2018, 08:15

Bence arkada┼č─▒n─▒z─▒ CB TSF edition hakk─▒nda bilgilendirin. E┼čine ald─▒─č─▒ saat bir ltd edt olacak. ├ťstelik kendi de muthi┼č bir bayan saati edinecek. Bu f─▒rsat─▒ ka├ž─▒rmas─▒n. ML, Longines her zaman alabilece─či saatler. Ama bu b├╝t├želere biri ltd iki adet swiss made saat almak ┼čaka gibi ger├žekten.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
coolfire

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj Ankthas » 29 May 2018, 10:18

Ben de anlatt─▒klar─▒n─▒zdan TSF - CB beyaz kadran roma rakaml─▒ dress'i ├Âneriyorum. Alternatif olarak Tissot - Le Locle ve Hamilton - Intramatic olabilir, Hamilton - Thinomatic ├žok g├╝zel bir saat ama hafif spora ka├ž─▒yor. FC'de ve ML'de de gene benzer modeller var roma rakaml─▒ ama otomatik modeller bu fiyat─▒ a┼č─▒yor onlarda quartz bak─▒labilir.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Skywalker87 » 29 May 2018, 13:16

Mandos yazd─▒:
Skywalker87 yazd─▒:Hamilton Thinomatic, ┼čahsen babama almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum bende

Sent from my iPhone using Tapatalk

─░lgin├ž bir saatmi┼č ├╝lkemizde sat─▒l─▒yor mu peki? Canl─▒ g├Ârmek isterim. Onun d─▒┼č─▒nda artan kurlar durumu biraz s─▒k─▒nt─▒ya sokmu┼č.

hakanca yazd─▒:ben de seiko ├Ânerece─čim bir tane
https://www.ebay.com/itm/NEW-SEIKO-PRES ... 1958482794
bir kere denedim. kolda resimde g├Âr├╝nd├╝─č├╝nden ├žok daha ┼č─▒k duruyor.
2000 tl ye b─▒rakm─▒┼čt─▒. fiyat olarak da uygun

Power Reserve olmayan modelini kullan─▒yorum zaten ama onu pek sevmemi┼čti. ├ľm├╝rl├╝k Swiss Made bir saat bak─▒yorum. Kendim de t├╝m sitelerden bakmaya devam ediyorum ama kurlar ├žok can s─▒k─▒c─▒ hale getirmi┼č durumu. Sizin att─▒─č─▒n─▒z saat de ┼×ubat ay─▒nda 1.500Ôé║ idi pazarl─▒ks─▒z fiyat─▒.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

├çok pardon intro matic mi┼č ben babama 38mm alt─▒n olan─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. 42mm olan─▒da var ama ┼čahsen ├žok b├╝y├╝k. 38 ideal

Resim

Sirkecideki saat├žilerde bulunabilir yada getirttirilebilir fiyatta anla┼č─▒l─▒p diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Babam bu tip saatleri sevdi─či i├žin zaman─▒nda bir ├žo─čunu ara┼čt─▒rd─▒m, en g├╝zeli bu gelmi┼čti g├Âz├╝me, retro tasar─▒m─▒ ile eski Nacar Omega saatleride and─▒r─▒yor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Skywalker87

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj venividivici » 04 Haz 2018, 17:43

Siyah hayranl─▒─č─▒n─▒z varsa:

https://www.ebay.com.au/itm/NEW-MENS-TI ... 2637562152
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
venividivici

Kay─▒t: 03 Haz 2018, 19:48

Mesaj Mandos » 04 Haz 2018, 23:47

├ľneriler i├žin te┼čekk├╝r ederim. Ba┼čl─▒─č─▒ a├ž─▒p gitmedim ├Ânerilerinizi ve di─čer modelleri denemek ve fiyat almak i├žin saat├ži saat├ži geziyorum. Saati kendime almayacak olmama ra─čmen gezmek bile ├žok ho┼č bu modelleri. Bu haftasonu Sirkeci d├Ân├╝┼č├╝ karar verdi─čim modelleri son kez dan─▒┼čmak i├žin yazaca─č─▒m. Te┼čekk├╝r ederim herkese :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 26
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 28 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners