500 TL Seviyesi Tissot Tavsiye ve Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

500 TL Seviyesi Tissot Tavsiye ve Yorum

Mesaj baggio » 17 May 2010, 23:19

Öncelikle herkese selam,

Arkadaşlar ilk saatimi almayı düşünüyorum ve aşağıdaki 2 saat arasında kararsız kaldım. Hafta içi 9-6 çalışan bir insanım ve daha çok işte kullanacağım. Siz olsanız hangisini seçerdiniz, deri kayış kullanmak çok sorun olur mu? Başka önerebileceğiniz saatler varmıdır?

http://www.amazon.com/Tissot-T17-1-516-32-T-Sport-PRC200-Watch/dp/B000B7MBHM
http://www.amazon.com/Tissot-Chronograph-Mens-Watch-T039-417-11-057-00/dp/B002IVGKJY/ref=pd_sbs_watch_1

Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
baggio

Re: 500 TL civarı Tissot

Mesaj Clk » 17 May 2010, 23:45

Kol terleme yapmiyorsa, is sartlarinda ilk linkte ki saat gayet güzel olur. Terleme durumunda en iyi secim celik bilezikli bir saate yönelmek ki ikinci linkte ki saat bence dizayn olarak cok basarili. Markaya zaten söylenebilecek birsey yok... Tissot daha ne olsun.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj sosyalcan » 19 May 2010, 21:16

Tisstun V8 deri kordonlusunu tavsiye ederim. Tissotun tutan modellerindendir. Zaten ilk verdiğiniz linkte altta aynısı var. İncelemenizi tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
sosyalcan

Mesaj Frax » 19 May 2010, 21:26

Bende "Classic Dream" olarak geçen bir modeli var.Boyut olarak küçük 38mm çapında ve klasik bir model.İsterseniz bir bakın, ancak sadece deri kayışlısı mevcut diye biliyorum çelik bileziklisi getirilmemiş.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj gidakontrol » 19 May 2010, 21:54

Baggio arkadasımdan özür dileyerek bir konuda yardımınızı ıstyorum arkadaslar,bende baggio gıbı 500 civarına tissot arıyordum 15 dakıka oncesıne kadar ve bende prc200 de karar kıldım.En ucuz nerde bulurum derken http://urun.gittigidiyor.com/Tissot-T17 ... ZZ27251274 linkteki ürünü bulup aldım;ancak içime kurt düştü,fiyat baya dusuk acaba replikamıdır saat,satıcı olmadıgını belırtmıs.Acaba saat elıme ulastıgında nasıl kontrol edebılırım saati?eğer gercek ise baggio içinde ucuz bir tercıh olur,satıcının elınde 1 adet daha varmıs.Tekrar özür dilerim.
Kullanıcı avatarı
gidakontrol

Mesaj Frax » 19 May 2010, 22:07

GG konusunda kimse yüzde yüz güvence veremez ancak satıcıların geri dönüşümleri olumlu ise fikir sahibi olunabilir.Temsili bir fotoğraf ve açık artırmadaki ürünün belirli olmayan fiyatı hakkında yorum yapmak çok zor olsa gerek :) "Nakit" alınacaksa bir kaç saatçi dolaştığınızda güzel bir fiyat alacağınızı düşünüyorum.Hem kolunuzda görmüş başka modellerle de karşılaştırmış olursunuz.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj gidakontrol » 19 May 2010, 22:12

Saati 281 tl ye(yuzde 5 ındırımlı) aldım bu aksam,garantı belgesı ve saatın detaylı fotoğraflarını satıcı yolluyacak.Acaba garantı belgesı(amerıka) veya saatın goruntusu uzerınden nasıl ayırabılırım replicayı;LPI ı arasam seri no,garantı uzerınden yardımcı olabılırlermı acaba?
Kullanıcı avatarı
gidakontrol

Mesaj Frax » 19 May 2010, 22:18

Forumda replika konuşmak yasak ama sanırım yardımcı olurlar.Zaten hemen doğrulatmaya bakın aksi halde mağdur olabilirsiniz.

Not:Bu mesajlar silinirse de alınmayın çünkü sahte ürünlerden bahsetmek yasak :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 85 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners