Seiko Chronograph 100M Alarm SNAF49 Bilgi ve Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko Chronograph 100M Alarm SNAF49 Bilgi ve Yorum

Mesaj Goldeagle » 14 May 2018, 17:00

Mandos yazdı:Gece %20 indirim vardı ek olarak malum sitede. 1100₺-1200₺ye inmişti o saatler. İsterseniz bir bakın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İndirimleri gördüm teşekkürler :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Goldeagle

Mesaj Goldeagle » 14 May 2018, 17:05

MeraklıAdam yazdı:Seiko tabi ki bilindik ve sağlam bir marka, ama sizin almak istediğiniz saat quartz gündelik kullanıma da uygun değil, ve asla o fiyata değmez, o fiyata birçok Seiko otomatik ve Orient otomaik saatler bulunabilir. Ha eğer kaliteli bir spor quartz chronograph bir saate sahip olmak isterseniz, ve daha uygun fiyata ararsanız, ben size Casio Edifice chronographları tavsiye edebilirim, en azından daha ucuza satın alıp, gönül rahatlığıyla yıllarca hiç pişman olmadan kullanabilirsiniz. :thumbup:

Valla öyle bir akıntıya kapıldım ki şöyle izah edeyim , büyük ihtmalle benim gibilerin çokça başına gelmiş bir durumdur ; öncelikle istediğim saat casio prg-240 / prg270 arasında tercih yapacaktım , sonra o saatte güzel bu saatte güzelmiş , şunda böyle özellik var bu saat fonksiyonlu , ahaa işte saat gibi saat derken maymun iştahlı bir istekle kendimi burada buldum. Aslında ihtiyacım çok net belli , sağlam dayanıklı her şekilde yanımda taşıyabileceğim gösterişli bir saat , bu kadar seçenek varken tercih yapmak zorlaşıyor. :roll: :o
Kullanıcı avatarı
Goldeagle

Mesaj MeraklıAdam » 15 May 2018, 03:45

Bence en doğru karar kişinin kendi aldığı karardır, madem bu Seiko"yu o kadar çok istyorsunuz, o zaman alın gitsin, zaten marka sağlam bir marka fazla düşünmeyin, şimdiden hayırlı olsun. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 131 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners