Bu saat hangi marka olabilir?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bu saat hangi marka olabilir?

Mesaj ersin306 » 09 May 2018, 00:27

Tarik unluoglunun soyagacini cikardim yine de bulamadim hangi saatleri kullandigini,google gorsellerden de bisey cikmadi? En son care size sorup vaktinizi almak durumunda kaldim yardimci olursaniz sevinirm:)
Benim tek benzettigim model bilezik tarzi ve kasa yapisina gore nautilius ama o olmasin istiyorum zira benim icin ulasilamaz seviyedeki etiketi! Rose metal bilezik oneriniz varsa buna benzer 8k civarinda merakla bekliyorum,tesekkurler...

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
ersin306

Re: Bu saat hangi marka olabilir?

Mesaj levent0647 » 09 May 2018, 00:59

Ersin Kardeşim..;
Benimde tahminim Patek Philippe Nautilus
Saygılar
levent0647

Mesaj Ufkynl » 09 May 2018, 09:25

Bu abimiz saat sever bir abi sanirim. Zenith pilot da görmüştüm bi dizisinde konunda.
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj atoprak » 09 May 2018, 10:12

FB si falan yok mu ? Ordan sorasınız....
Patek dengi bir saate büyük ihtimal kendi koleksiyonundandır, öyle kolay kolayda elden çıkıp, unutulacak bir saat olmaz. :D
Kullanıcı avatarı
atoprak

Mesaj MeraklıAdam » 09 May 2018, 14:14

Audemars Piguet"e benziyor ama emin değilim. :D
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj mermertaş » 09 May 2018, 17:40

Patek 5711 mavi kadran

VIA_F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
mermertaş

Mesaj ersin306 » 09 May 2018, 20:26

Herkese tesekkurler yardimlar icin; evet 5711/R brown dial sanirim cok benziyor! Hala benziyor diyorum cunku daha uygun bir markanin ulasabilir fiyata sahip bir modeli olmasini umut ediyorum:(

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
ersin306

Mesaj MeraklıAdam » 10 May 2018, 02:26

Gerçek bir swiss made saatin yeri bir başka. Ama fiyatları hemen hemen sıfır km otomobil veya ikinci el lüks otomobiller kadar yüksek, benim anlamadığım bu isviçreliler neden saatlerini bu kadar pahallı satıyorlar, tamam emek var doğrudur, parçalar el yapımı olabilir evet, bide saatin bütün parçalarını kendileri üretiyorlar mekanizma kasa cam kadran bilezik hepsini kendileri kendi fabrikalarında üretiyorlar, tabi hepsinden önce marka itibarı da var anlıyorum tamam haklılar, ama bir saatin bu fiyata satılması biraz garip değilmi ?. Sizce bu saatlerin fiyatları abartılı değilmi ? neden özellikle isviçreliler saatlerini bu kadar pahallı satıyorlar her zaman merak etmişimdir doğrusu, eğer bana bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 92 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners