HAMILTON H42415591 spirit of liberty

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

HAMILTON H42415591 spirit of liberty

Mesaj musty0101 » 08 May 2018, 14:56

selamlar,aranıza yeni katılan birisi olarak öncelikle merhaba.düğün hediyesi saatimi araştırmaktayım. HAMILTON H42415591 spirit of liberty olan modeli swiss made,otomatik mekanizmalı,safir camlı olması ve en önemlisi kahve rengi deri kordon üzerinde el yazısı ile "without liberty life is misery. " yazması,hem görünüş hemde kalite olarak beni tatmin etmiş durumda fiyat aralığım anlaşılacağı gibi 3000-3500tl arası. Sizlerin bu saat ile ilgili fikirlerini en önemlisi bu saati ben vitrin görmemiş olanını almak istiyorum yani ilk benim koluma takılsın istiyorum normalde tüm saatçileri aradım kimse stok tutmuyor sadece edip saatte var hemde fiyatı da baya uygun piyasaya göre ama işte bu okuduğum birinci sınıf replikalar satış sonrası maduriyetler beni biraz paranoyaklaştırdı bu konudaki tecrübe ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim saygılar.
Kullanıcı avatarı
musty0101

Re: HAMILTON H42415591 spirit of liberty

Mesaj levent0647 » 08 May 2018, 21:21

Selam..
Bahsettiğiniz HAMILTON H42415591 saat gayet güzel bir model..
Edip saatten 2017 nisan ayında bende saat aldım..
netten almama ve sizin gibi titizlenmeme rağmen gayet güzel bir saat geldi. bu saatçide replika veya sahte saat satılacağına ihtimal vermiyorum..
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...
Saygılarımla..
levent0647

Mesaj HknDrsn » 08 May 2018, 22:33

Güzel şık bir model hep almak istemişimdir iyi bir tercih olur. Edip saatte alışverişim olmadı fakat replika saat satacaklarına bende ihtimal vermiyorum.
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj musty0101 » 08 May 2018, 23:52

selamlar,bugün bakırköydeki dükkanlarına gidip saati aldım hemde açılmamış poşetinde çıkardı ve güzelde bir indirim yaptılar sağolsun orda yücel isimli bir arkadaş ilgilendi içime sinerek aldım.Saat replika değil tabi ama o kadar çok okuyunca internette yorumları vs insan paranoyak oluyor.şimdilik sorun yok zaman ne gösterir bakalım bir sorun olursa burdan güncel yorum yaparım teşekkür ederim yorumlarınız için.
Kullanıcı avatarı
musty0101

Mesaj HknDrsn » 09 May 2018, 22:00

musty0101 yazdı:selamlar,bugün bakırköydeki dükkanlarına gidip saati aldım hemde açılmamış poşetinde çıkardı ve güzelde bir indirim yaptılar sağolsun orda yücel isimli bir arkadaş ilgilendi içime sinerek aldım.Saat replika değil tabi ama o kadar çok okuyunca internette yorumları vs insan paranoyak oluyor.şimdilik sorun yok zaman ne gösterir bakalım bir sorun olursa burdan güncel yorum yaparım teşekkür ederim yorumlarınız için.

köşedeki mağzadanmı aldınız ? Ayrıca fiyatını merak ettim.
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj alihoca » 11 May 2018, 14:36

Güzel günlerde kullanın. Özel anlamlar yükleyerek alınmış olan saatlerin bir ömür boyu kullanılması ve sahibiyle birlikte yaşlanması dileğiyle.
Tempus erit auri pretium!
Kullanıcı avatarı
alihoca

Mesaj taskin » 12 May 2018, 01:09

bir kaç defa deneme şansım oldu bu modeli. oturaklı bir kasası var, hafif kalın olsa da boynuzlardan dolayı pek rahatsız etmiyor diyebilirim.

bu arada saat almanın ayakkabı almaktan farkı yok kanımca. zira herkesin bileği farklı ve saat kasasının bileğe oturuşu farklı. çok beğendiğimiz bir saati denediğimizde bazen hüsranla sonuçlanabiliyor. denemeden almayın derim.

tereddüt etmeden alınacak model kanımca.
Kullanıcı avatarı
taskin

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 190 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners