8.000 TL Bütçeli Mezuniyet Hediyesi Saat Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 8.000 TL Bütçeli Mezuniyet Hediyesi Saat Önerisi

Mesaj Ufkynl » 08 Nis 2018, 14:32

Anlatımlarınızdan nomos uyar diye düşündum ben de diğer arkadaşlar gibi.
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj ogokce3 » 26 Nis 2018, 00:45

Kıymetli yorumlarınız için teşekkür ediyorum ve Yeni konu açmak yerine şöyle bir güncelleme yapayım, fiyat skalası 12-13 binlere çıktı ve ikinci ellerde ihtimal dahilinde. Kıstasım yapılı bir insanım 1.83 boyunda 90 kilo civarı bileklerim kalındır, genellikle gömlek Polo yaka t-shirt altına kumaş pantolon giyiyorum ve kösele ayakkabı gibi ayakkabılar, paltolar trençkotlar vs, gösterişli ve yeri geldiğinde 30 sene sonra çalışabilecek bir saat istiyorum bu açıdan yeni yorumlarınızı 4 gözle bekliyorum... şimdiden ellerinize sağlık mutlu günler
Kullanıcı avatarı
ogokce3

Mesaj castilla » 26 Nis 2018, 07:25

bence omega speedmaster

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
castilla

Mesaj TSayiR » 26 Nis 2018, 07:27

Acelem var diyosan, sıfır olarak, hem tüm isteklerini karsilayan hemde gösteriş ve bilinirlik kriterini sağlayan omega Seamaster 300 ya da tag aquaracer alabilirsiniz.

İkinci eldeyse 13k'lara şahane seçimler yapabilirsin. İkinci el 13k butceyle Omega,Iwc hatta Panerai bile bulma ihtimalin var. Forumu ve Sahibindeni acele etmeden takip et derim.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj brkblkn » 26 Nis 2018, 23:37

Forumda satılık bi moonwatch var. Tavsiye ederim.
-Omega kalitesi
-İkonik saat
-Bahsettiğiniz bütçe civarında
Kullanıcı avatarı
brkblkn

Mesaj Mandos » 26 Nis 2018, 23:45

Kesinlikle moonwatch derim. Her kayışla bambaşka bir hal alıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj eraslani » 27 Nis 2018, 12:02

ogokce3 yazdı:Kıymetli yorumlarınız için teşekkür ediyorum ve Yeni konu açmak yerine şöyle bir güncelleme yapayım, fiyat skalası 12-13 binlere çıktı ve ikinci ellerde ihtimal dahilinde. Kıstasım yapılı bir insanım 1.83 boyunda 90 kilo civarı bileklerim kalındır, genellikle gömlek Polo yaka t-shirt altına kumaş pantolon giyiyorum ve kösele ayakkabı gibi ayakkabılar, paltolar trençkotlar vs, gösterişli ve yeri geldiğinde 30 sene sonra çalışabilecek bir saat istiyorum bu açıdan yeni yorumlarınızı 4 gözle bekliyorum... şimdiden ellerinize sağlık mutlu günler
Okulu 1 sene uzatırsan hem bütçe 25 bine kadar çıkabilir hem de en güzel yıllarına +1 eklersin [emoji38]
Şaka bir yana Omega doğru tercih olacak gibi..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj Umutt » 27 Nis 2018, 18:23

eraslani yazdı:
ogokce3 yazdı:Kıymetli yorumlarınız için teşekkür ediyorum ve Yeni konu açmak yerine şöyle bir güncelleme yapayım, fiyat skalası 12-13 binlere çıktı ve ikinci ellerde ihtimal dahilinde. Kıstasım yapılı bir insanım 1.83 boyunda 90 kilo civarı bileklerim kalındır, genellikle gömlek Polo yaka t-shirt altına kumaş pantolon giyiyorum ve kösele ayakkabı gibi ayakkabılar, paltolar trençkotlar vs, gösterişli ve yeri geldiğinde 30 sene sonra çalışabilecek bir saat istiyorum bu açıdan yeni yorumlarınızı 4 gözle bekliyorum... şimdiden ellerinize sağlık mutlu günler
Okulu 1 sene uzatırsan hem bütçe 25 bine kadar çıkabilir hem de en güzel yıllarına +1 eklersin [emoji38]
Şaka bir yana Omega doğru tercih olacak gibi..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şaka ama kulağa çok hoş geliyor :))
Kullanıcı avatarı
Umutt

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Orhanate ve 74 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners