Diesel on time touchscreen ak覺ll覺 saat

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Diesel on time touchscreen ak覺ll覺 saat

Mesaj sncruzr » 25 Oca 2018, 18:23

Selam arkadalar,
ncelikle forumda yeniyim ve bu benim ilk mesaj覺m. Herhangi bir kural ya da usul ihlali yaparsam beni l羹tfen uyar覺n. Al覺nganl覺k g繹stermem, aksine sevinirim.

Bu aralar dieselin yeni ak覺ll覺 saatine takt覺m. Dokunmatik kadranl覺 oluu 癟ok houma gitti ve g繹r羹nt羹 itibariyle de bence gayet 覺k bir saat. Fakat bir konuda 羹pheci yakla覺yorum; ios uyumu. zelliklerinde ios ile uyumludur yaz覺yor fakat bir androis wear olarak ne kadar uyumludur kestiremiyorum. T羹rkiyede u an i癟in sadece saatvesaat.comda online olarak sat覺ld覺覺 i癟in inceleme f覺rsat覺 da yok. Ios uyumluluu konusunda beni ayd覺nlatacak arkadalar aramaktay覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
sncruzr

Kay覺t: 22 Oca 2018, 15:43

Re: Diesel on time touchscreen ak覺ll覺 saat

Mesaj mitY羹ksel » 25 Oca 2018, 19:23

Birka癟 videosuna youtubeden bakt覺m ios ile 癟al覺覺yor.Bende mesaj覺n覺z 羹zerine yeni g繹rd羹m bu saati.Tag Hauer in saatini incelemitim.Kendim Samsung Gear3 kullan覺yorum .
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj sncruzr » 25 Oca 2018, 20:13

asuspc yazd覺:Birka癟 videosuna youtubeden bakt覺m ios ile 癟al覺覺yor.Bende mesaj覺n覺z 羹zerine yeni g繹rd羹m bu saati.Tag Hauer in saatini incelemitim.Kendim Samsung Gear3 kullan覺yorum .

Samsung gear 3羹n ios uyumunu sevmedim mesela. Androidle yapabildiin tonla eyi yapam覺yosun. Bu da 繹yle mi olacak acaba. Ben de bi youtubea bakay覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
sncruzr

Mesaj eraslani » 25 Oca 2018, 20:52

ios ile kullanmak i癟in kesinlikle apple saatlere bakman覺z覺 tavsiye ederim..Android i癟in ise tag connected 覺 ayr覺 tutarsak samsung modellerinden tercih etmek en mantiklisi..Ben de samsung gear sport kullan覺yorum,S覺k覺nt覺 yok.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj mitY羹ksel » 25 Oca 2018, 21:05

sncruzr yazd覺:
asuspc yazd覺:Birka癟 videosuna youtubeden bakt覺m ios ile 癟al覺覺yor.Bende mesaj覺n覺z 羹zerine yeni g繹rd羹m bu saati.Tag Hauer in saatini incelemitim.Kendim Samsung Gear3 kullan覺yorum .

Samsung gear 3羹n ios uyumunu sevmedim mesela. Androidle yapabildiin tonla eyi yapam覺yosun. Bu da 繹yle mi olacak acaba. Ben de bi youtubea bakay覺m.

Tabiiki yapmak istediiniz ve yapamad覺覺n覺z ne var bilmiyorum ama .襤phone ve Samsung S8 kullan覺c覺s覺 olarak benim iime yarayacak hereyi yapabildim.Bilmediimiz 繹zellikleride olabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj sncruzr » 26 Oca 2018, 11:21

Yapmak isteyip de yapamad覺klar覺m demeyelim de, ben isterdim ki samsung gear ya da herhangi baka bir saati ayn覺 apple watch kullan覺yormu gibi kullanabilelim. Telefon g繹r羹mesi olsun, mesaj dikte ettirmek olsun belki ayda y覺lda bir kullanaca覺m覺z 繹zellikler bile android wear dediimiz saatlerde iphone ile de kullan覺labilir olsun. Ama apple yapm覺 yine yapaca覺n覺 ve apple watch d覺覺nda dier saatleri efektif olarak kullanmam覺za m羹saade etmiyor. Apple watch tercih etmeme sebebim ise saatten 癟ok k羹癟羹lt羹lm羹 iphonea benzemesi. Dier firmalar g繹sterdi ki hem ak覺ll覺 hem de ger癟ek saat g繹r羹n羹ml羹 bir cihaz 羹retilebiliyor. Apple da inatla ayn覺 tasar覺m覺 kullanmaya devam ediyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
sncruzr

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners