Rubenis marka saat nas覺ld覺r?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Rubenis marka saat nas覺ld覺r?

Mesaj jedi71 » 02 Oca 2018, 17:58

Bir internet sitesinde g繹rd羹羹m rubenis saatler oldukca ilgimi 癟ekti. Fiyat olarak 癟ok uygun olmakla beraber baz覺 modellerinde swiss made bazilarinda da japan yazmakta. Bazi modellerde ise 羹retim yeri belirtilmemi. Rubenis saat al覺p kullanan kalitesini bilen var覺md覺r? Yapt覺覺m arat覺rmalarda web sitesine ulaamad覺m .
Aa覺da saatin bulunduu linki g繹nderiyorum.
https://www.modasaat.com/rubenis-rb1j00 ... -kol-saati
Kullan覺c覺 avatar覺
jedi71

Kay覺t: 09 Mar 2011, 08:29

Re: Rubenis marka saat nas覺ld覺r?

Mesaj Classy » 11 Oca 2018, 12:48

Merhaba jedi72. Benim saatler hakk覺nda forumdaki arkadalara g繹re 癟ok bilgim olmasa da d羹羹ncelerimi belirteceim. Saati arat覺rd覺m ama yabanc覺 al覺veri sitelerinde bulamad覺m, saatin kendi sitesi vard覺r dedim arad覺m sadece T羹rk癟e bir site 癟覺kt覺 resmi olarak. Sitede yaz覺m hatalar覺 filan var baka sitede yok bunun d覺覺nda. 2. el ilanlar覺nda komik a癟覺klamalar var(10 tane var bu saatten filan yazm覺lar). Bence bu saat T羹rk bir firma taraf覺ndan in'de 羹rettiriliyor. Ge癟en y覺l bende St羹hrling diye bir marka bulmutum baya da al覺c覺s覺 var uan, 襤svi癟re yap覺m覺 yaz覺yordu 羹st羹nde, ama sonra 繹rendim ki in yap覺m覺 bir saatmi ismi Alman diline benzetilip sanki 襤svi癟re markas覺 gibi bir izlenim yaratmaya 癟al覺覺yorlar. imdi bakt覺m merkezine Yunanistan yazm覺lar ne olduu belli deil hala anlamad覺m. Mekanizmas覺 sorun 癟覺karan saatlerini yorumlar覺 okuyup g繹rebiliyordum.

K覺saca g羹venmeyin bu t羹r markalara. Hemde modasaatte bakt覺m g繹nderdiiniz linkte markaya, 癟ok pahal覺 da bir marka en k繹t羹 700 liraya saat g繹rd羹m. 2000 liraya kadar saatleri var. Bir tanesi tourbillon mekanizmaya sahip ama bu mekanizma her 襤svi癟re markas覺nda bile yok hemde komik bir fiyat koymular. Bende St羹hrling'in d羹zg羹n bir marka olmad覺覺n覺 繹rendiimde 羹z羹lm羹t羹m 癟羹nk羹 baya haval覺 saatleri vard覺. :D G繹nderdiiniz linkteki saat san覺r覺m 700-800 lira civar覺nda, forumda ayriyetten bu saate benzeyen saatleri tavsiye edecek arkadalar bulabilirsiniz. ok g羹zel bir b羹t癟e zaten ona bu kadar para vermeyin.
Kullan覺c覺 avatar覺
Classy

Ya: 26
Kay覺t: 07 Tem 2017, 13:28

Re: Rubenis marka saat nas覺ld覺r?

Mesaj jedi71 » 11 Oca 2018, 13:19

Bu linkte yollad覺覺m saat y羹zde 85 indirimle bana 62.5 TL ye geldi.
Kullan覺c覺 avatar覺
jedi71

Kay覺t: 09 Mar 2011, 08:29

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 93 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners