saat sat覺n alma maceram eski kasa planet ocean al覺n覺r m覺?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: saat sat覺n alma maceram eski kasa planet ocean al覺n覺r m覺

Mesaj cash » 17 Ara 2017, 13:36

ula覺lmas覺 zor ve nadir olan her zaman deerli ve cezbedicidir ya yigidi 繹ld羹r ama hakk覺n覺 ver rolex bu sat覺 stratejisi ni on numara uyguluyor ee saatlerde ahane olunca yapacak biey yok maddi g羹c羹n el verirse ne olursa olsun bekleme s羹resi versede vermesede o saat gelip bilei buluyor :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
cash

Ya: 42
Kay覺t: 25 Haz 2015, 18:11

Mesaj cash » 17 Ara 2017, 13:38

Bu arada rolex d羹nyas覺na daldik moy hocamin omega maceras覺 nerde kald覺 umar覺m alm覺t覺r saati hayirli haberini bekliyoruz moy hocam
Kullan覺c覺 avatar覺
cash

Mesaj Umutt » 17 Ara 2017, 13:42

Konu baya farkl覺 mecralara ta覺nm覺, Omega derken mevzu gelmi yine Rolex e ;) Hem Omega ya destek ve hem de bal覺a cevap vermek ad覺na u eski bilek fotosunu payla覺m, bug羹ne kadar sat覺p da bu kadar 繹zlediim az say覺daki saatten biridir kendisi.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj cash » 17 Ara 2017, 13:58

Umutt yazd覺:Konu baya farkl覺 mecralara ta覺nm覺, Omega derken mevzu gelmi yine Rolex e ;) Hem Omega ya destek ve hem de bal覺a cevap vermek ad覺na u eski bilek fotosunu payla覺m, bug羹ne kadar sat覺p da bu kadar 繹zlediim az say覺daki saatten biridir kendisi.

Resim

umutt hocam bu 8500 calibrenin kasasini 8900 calibreden daha 癟ok beeniyorum ben nedense yeni kasalar pek cazip gelmiyor bana master chronometre yapt覺m 3-4 bin koydum 羹st羹ne al覺rsan al ne biliyim diver saat zaten 8500 calibre de yeterince iyidi bence
Kullan覺c覺 avatar覺
cash

Mesaj Classy » 17 Ara 2017, 14:58

Moy bey, yaz覺n覺z覺 okuyunca kendimi g繹rd羹m her ne kadar 繹renci olduumdan 繹t羹r羹 sizin kadar b羹t癟em olmasa da 癟ektiimiz s覺k覺nt覺lar, k羹癟羹k ayr覺nt覺lar, fiyat覺n bir orada bir burada farkl覺 olmas覺 tamam覺yla ayn覺 ger癟ekten keyif alarak okudum. :D Ne g羹zel ki bu dediimi g繹sterebiliyorum sizlere buyurun buda benim konum yaz覺n a癟m覺t覺m okuduunuzda ne kadar benzer olduumuzu g繹receksiniz :D
Edit : C羹mleye, konuya giri tarz覺m覺z bile ayn覺ym覺 a覺rmamak elde deil ger癟ekten. :D
viewtopic.php?f=62&t=26154#axzz51WEivy41
Kullan覺c覺 avatar覺
Classy

Ya: 26
Kay覺t: 07 Tem 2017, 13:28

Mesaj moy » 17 Ara 2017, 16:10

Dostlar merhaba youn bir hafta sonu ge癟irdiim i癟in yaZamad覺m foruma.
imdi toparlan覺p kar覺ya ge癟iyorum,akl覺mda ki modellere birdaha bakaca覺m.Annem babam eim etrafimdaki herkez ne al覺yorsan al yeter sende kurtul bizde diyorlar ama bakal覺m k覺smet:))
Dmden gelen mesajlar var 3-4 arkada ta benim gibi kendine y覺lba覺 hediyesi olarak saat almak istiyormu,asl覺nda toplu al覺m yaparak daha b羹y羹k bir 覺skonto alabiliriz :D
Bu arada hayatta en nefret ettiim ilerden biri paranla rezil olmak kar覺l覺覺n覺 alamamak misal bir restorana girmek i癟in asla s覺ra beklemem,marketten mutfak al覺verii yapm覺覺md覺r 癟al覺mayan kasalar vard覺r mutlaka uyar覺r kasa a癟t覺r覺r覺m a癟mazlarsa yapacan覺z iin ... diyip al覺veri sepetini orta yere b覺rak覺r 癟eker giderim.
O y羹zden s覺ra beklemek makran覺n & temsilcinin afra tafras覺n覺 癟ekmek hi癟 bana g繹re deil.

O rolex bayisineki sat覺 temsilcisi arkadata az覺na s覺癟覺lacaklar listesinde bayrakla iaretlenecek cinstenmi,cidden nefret ediyorum insanlar覺 羹st羹ne ba覺na tipine g繹re yarg覺layan s覺n覺fland覺ran insanlardan.

2010 y覺l覺nda 繹zel sipari vererek bir vw scirocco ald覺m renginin donam覺mlar覺n覺 istediim gibi se癟tim tam 3 ay bekledim 繹l羹m gibiydi,
O arac覺 2.5 sene kulland覺m baya bir elendim sonra bir heves ugruna arac覺m覺 sat覺p hep hayalimden olan vw golf R20 ald覺m norve癟 versiyon 2 litre 272 bg 4 癟eker havai fiek bir ara癟t覺 motrunu stage 2+ a y羹kselttim tam anlam覺yla 4 sene tepeledim sonra 2016 y覺l覺nda 0 km bmw 4 cabrio ald覺m babamdan bana doum hediyesi olaca覺 i癟in 繹zel sipar verip bekleme ans覺m yoktu showroomda bulunan opsiyonlar覺 olan bir arac覺 ald覺m.
覺tay覺 hep y羹kselterek gitmeme ragmen 3 ay beklediim 繹zel sipari sciroccomu 繹yle 癟ok 繹zl羹yorum ki inanamazs覺覺z

Neyse haz覺r ve naz覺r ufakl覺覺n uyanmas覺n覺 bekliyoruz 癟覺kacaz :D
Aksam g繹r羹mek 羹zere
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj Umutt » 17 Ara 2017, 16:30

cash yazd覺:
Umutt yazd覺:Konu baya farkl覺 mecralara ta覺nm覺, Omega derken mevzu gelmi yine Rolex e ;) Hem Omega ya destek ve hem de bal覺a cevap vermek ad覺na u eski bilek fotosunu payla覺m, bug羹ne kadar sat覺p da bu kadar 繹zlediim az say覺daki saatten biridir kendisi.

Resim

umutt hocam bu 8500 calibrenin kasasini 8900 calibreden daha 癟ok beeniyorum ben nedense yeni kasalar pek cazip gelmiyor bana master chronometre yapt覺m 3-4 bin koydum 羹st羹ne al覺rsan al ne biliyim diver saat zaten 8500 calibre de yeterince iyidi bence

cash selamlar, ben de daha 癟ok beeniyorum cal. 8.500. Koleksiyon itii i癟in u an almay覺 d羹羹nmem ama ileride tekrar, uygun bir ey denk geldiinde ikinci el olarak al覺r覺m muhtemelen. Asl覺nda bir de biraz daha ince olsaym覺 tad覺ndan yenmezmi..
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj darksilence » 17 Ara 2017, 17:31

cash yazd覺:Bu arada rolex d羹nyas覺na daldik moy hocamin omega maceras覺 nerde kald覺 umar覺m alm覺t覺r saati hayirli haberini bekliyoruz moy hocam

O deilde bu konu bana da niyet bozdurucak gibi alimallah...korkuyorum... :D
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 187 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners