Pulsar PF3835X1 Tavsiye ve İzlenim

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Pulsar PF3835X1 Tavsiye ve İzlenim

Mesaj e7n » 27 Nis 2010, 18:51

Oncelikle merhaba...Saatler ile ilgili birseyler ararken buraya denk geldim ve gerek saat bilgisi olsun gerek insan kalitesi acisindan onemli bir saat forum sitesine ugradigimi anladim.

Pulsar Sahara koleksiyonundan PF3835x1 almayi dusunuyorum. Pulsar markasi hakkinda goruslerinizi alabilir miyim ve mumkunse 500 liraya kadar(ogrenciyim fazlasi cikmaz :( ) olan saat tavsiyelerinizi rica edebilir miyim ;)

Resim
Kullanıcı avatarı
e7n

Re: Pulsar hakkinda izlenimleriniz,tavsiyeleriniz

Mesaj Bond » 27 Nis 2010, 19:15

TSF'ye hoşgeldiniz. Yorumunuz için teşekkürler. Pulsar saatlerle ilgili birçok konumuz var forumda. Saat Danışma Platformunda ise genel olarak fiyatlara göre verilen bir çok tavsiye konusu bulunuyor, buraları incelemeniz faydalı olabilir. Sorduğunuz modelin kullanıcısı var ise daha detaylı bilgi veren bir üyemizde çıkabilir. Saatin resmini eklerseniz, optik manada yorumlarda olacaktır. Arama fonksiyonu ilede birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Örnek olarak 2 link ekliyorum:

Pulsar örnek: :arrow: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=62&t=2295

Fiyat Klasmanları örnek: :arrow: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=62&t=1841
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Re: Pulsar hakkinda izlenimleriniz,tavsiyeleriniz

Mesaj e7n » 27 Nis 2010, 19:44

Tesekkurler, mobil ortamdan girdigimden resim ekleyemedim.Verdiginiz linkleri inceliyorum.
Kullanıcı avatarı
e7n

Re: Pulsar PF3835X1 Tavsiye ve İzlenim

Mesaj Bond » 27 Nis 2010, 19:53

Rica ederim, resim ben ekledim mesajınıza. Pulsarla ilgili yorumlarımızı diğer incelediğiniz konularda yazdık ondan tekrarlamıyorum. Fiyatlandırma konusunda ise genel olarak mekanik saat tavsiyeleri var ama ben bu modeli optik manada oldukça beğendim, onuda belirtmek isterim.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Re: Pulsar PF3835X1 Tavsiye ve İzlenim

Mesaj Clk » 27 Nis 2010, 20:50

Pulsar gercekten de fiyatina oran ile guzel saatler ureten bir sirket. Bu tarzdaki bilinen markalar ile hat yapma payi gercektende az. Ulkemizde Servis ve yedek parca desteginin olmasi en buyuk avantajlarindan. Model olarak guzel, begendiysen Al diyorum.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 142 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners