Click To Discover Maurice Lacroix Aikon Collection

Welder Moody i├žin ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Welder Moody i├žin ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

Mesaj refikaltan » 08 Kas 2017 11:42

Siyah deri kordonlu Welder Moody tasar─▒m ve sadelik olarak ho┼čuma gitti ama 1000 TL verilir mi? Ben biraz iri oldu─čum i├žin b├╝y├╝k saatleri seviyorum, varsa tavsiyeniz al─▒r─▒m :thumbup:

Resim

Resim

---------------------------------------------
mail
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
refikaltan

Kay─▒t: 13 Ara 2016 14:58

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

Re: Welder Moody i├žin ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

Mesaj fortis » 08 Kas 2017 15:13

Welder saatlerin tasar─▒mlar─▒n─▒ ben de olduk├ža be─čeniyorum. Ancak ben olsam bu saate s─▒rf tasar─▒m─▒ g├╝zel diye 1000 TL gibi bir para vermezdim. SeikoÔÇÖnun yeni seri Cocktail Time modellerine bakman─▒z─▒ tavsiye ederim. Tasar─▒m olarak da sizin be─čenilerinize hitap ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fortis

Kay─▒t: 29 Eyl 2016 16:54

Re: Welder Moody i├žin ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

Mesaj Ankthas » 08 Kas 2017 16:09

Ben de Fortis gibi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Ma─čazada da bakt─▒m, ger├žek hayatta kadran─▒ daha da g├╝zel ama elim gitmez 1000 tl bu saate vermeye. Ayn─▒ fiyata giderim 2. el bir Tissot - Visodate al─▒r─▒m. Yani benzer pek saat yok kadran─▒ ├žok orjinal cidden o y├╝zden tavsite vermek de zor oluyor. Fortis'in dedi─či gibi Seiko'nun Presafe Cocktail time serisine bakabilirsiniz ├žikolata ve buz mavisi kadranl─▒ modelleri var, daha sonra istedi─činiz kordonu da takabilirsiniz. 400-500 TL bir fark olur ama kesinlikle de─čer o farka.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 09 May 2017 19:29

Re: Omega Speedmaster Speedy Tuesday

Mesaj mermerta┼č » 08 Kas 2017 18:47

Bana do─čumg├╝n├╝nde hediye geldi wwrc207 modeli. 42 mm g├╝zel duruyor ama gereksiz bir y├╝ksek kasa, kesinlikle fotolardaki gibi bir duru┼ču yok.

Kadran ve cam─▒ ├žok tatl─▒ cidden. Saat marakl─▒s─▒ olsun olmas─▒n herkesin bir ┼čekilde ilgisini ├žo─čunlukla pozitif olarak ├žekiyor.

Saat made in PRC :)

Deri kay─▒┼člar ger├žek deri de─čil ve dayan─▒ks─▒z, k─▒┼č olmas─▒na ra─čmen iki ayda hatr─▒ say─▒l─▒r y─▒prand─▒.

Kasa malzemesi ├žok hafif, ├želik olmayabilir bile. Kaplama sa─člam ama, tokay─▒ ├╝├ž kez masaya desk dive yapt─▒m, g├Âzle g├Âr├╝len ├žizik yok.

Mekanizma miyota os21. ├çal─▒┼čmazken oynayan bir kol yok, quartz oldu─čunu unutup junghans chronoscope havalar─▒na girmek m├╝mk├╝n :)

Pusher ve tepe destro panerai benzeri solda. Yine saatin ilgi ├žekici y├Ân├╝ne oynuyor bu da.

Oris 65 Diver, bir k─▒s─▒m vostok amphibian ve komandirskie, sturmanskie, okeah veseiko blue lagoon samurai den olu┼čan Kutuda s─▒k s─▒k kolumda yer buluyor.

Ha hediye gelmese bu paralar─▒ verir miydim, hay─▒r.

VIA_F1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mermerta┼č

Kay─▒t: 27 Oca 2014 23:36

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 27 misafir

Click To Discover Claude Bernard Collections

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners