Click To Discover Maurice Lacroix Aikon Collection

Hamilton Khaki Field Officer Mechanical

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Hamilton Khaki Field Officer Mechanical

Mesaj rd2 » 07 Kas 2017 01:08

Herkese merhaba,

Forum'u zuun s├╝redir okuyordum ama yeni ├╝ye oldum.
Bir konu hakk─▒nda dan─▒┼čmak istiyorum.

Hamilton Khaki Field Officer'─▒n mekanik versiyonunu almaya niyetlendim.
Yurt d─▒┼č─▒nda oldu─čum i├žin daha uygun al─▒r─▒m diye d├╝┼č├╝n├╝yordum.

Hamilton sitesinden ba─člant─▒:
https://shopuk.hamiltonwatch.com/gents- ... nical.html
Fiyat 295 GBP. Yani ~1500 TL. Bu arada bulundu─čum ┼čehirdeki ma─čazalar─▒ da ara┼čt─▒rd─▒m, onlarda da fiyat ayn─▒.

Hamilton'un Amerika sitesinde:
https://shop.hamiltonwatch.com/hamilton ... 19363.html
Fiyat 395 USD. Yani ~1500 TL.

Buraya kadar her ┼čey normal.

Sonra T├╝rkiye'de bakt─▒m, iki sitede sat─▒l─▒yor.

1- saatcim.com
https://www.saatcim.com.tr/detay/hamilt ... aati/42357
Fiyat 1332 TL

2-edipsaat.com
https://www.edipsaat.com/hamilton-h69419363
Fiyat 1302 TL.

A├ž─▒k├žas─▒ ├žok kafam kar─▒┼čt─▒. Hamilton'un kendi sitesinde veya Amerika'da sat─▒landan 200 TL daha ucuz.
edipsaat.com'a saatte bir defo olup olmad─▒─č─▒n─▒, te┼čhir ├╝r├╝n├╝ m├╝ oldu─čunu sordum, ancak geri d├Ânmediler.

Konu hakk─▒nda g├Âr├╝┼člerinizi merak ettim.
Te┼ček├╝r ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
rd2

Kay─▒t: 07 Kas 2017 00:27

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

Re: Hamilton Khaki Field Officer Mechanical

Mesaj asuspc » 07 Kas 2017 09:09

Asl─▒nda bakarsan─▒z Amerika'ya g├Âre ucuz de─čil.Onlarda 400 TL bizde 1300 TL gibi d├╝┼č├╝nmek laz─▒m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asuspc

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 07 Haz 2016 00:42

Mesaj barismismis » 07 Kas 2017 09:16

asuspc yazd─▒:Asl─▒nda bakarsan─▒z Amerika'ya g├Âre ucuz de─čil.Onlarda 400 TL bizde 1300 TL gibi d├╝┼č├╝nmek laz─▒m.

t├╝rkiyede hamilton uretilebilse dogru bir onerme olabilirdi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barismismis

Kay─▒t: 20 Ara 2015 22:05

Mesaj eraslani » 07 Kas 2017 09:44

395 usd saatin liste fiyat─▒.. bu fiyat ├╝zerinden indirimli bulmak m├╝mk├╝n..
https://www.jomashop.com/hamilton-khaki ... 19363.html
Bazen modellerin bayi sto─čuna giri┼č tarihine g├Âre yap─▒lan fiyatlamalar nedeniyle nispeten uygun fiyatlar ortaya ├ž─▒kabiliyor..G├╝venilor yerler oldu─ču s├╝rece bunlar─▒ f─▒rsat olarak g├Ârmek gerekir ..
400 usd bizde 400 tl gibi d├╝┼č├╝n├╝l├╝rse bizim ki┼či ba┼č─▒na gelir onlar─▒ katlar [emoji38]

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eraslani

Kay─▒t: 26 Oca 2012 13:03

Mesaj atoprak » 07 Kas 2017 10:21

Edip saat ├žok eski ve bilindik bir saat├židir...Pek katakulli i┼či olmaz... ben olsam sorgulamadan sipari┼č verirdim ...
Benimde takibimde olan bir model ve T├╝rkiyede bu fiyatlara al─▒nabilmesi ├žok g├╝zel ...

─░├žinize sinmiyorsa ─░stanbul Bak─▒rk├Ây PTT nin kar┼č─▒ k├Â┼česinde d├╝kkanlar─▒ var (asl─▒nda o b├Âlgede 3 d├╝kkanlar─▒ var ama Hamilton lar ├Âzellikle bahsetti─čim yerde), gidip g├Âr├╝lebilir ve meinimki internet sitesi fiyat─▒na oradan da al─▒nabilir

Not : b├Âyle a┼č─▒r─▒ g├╝ven vermi┼č falan olmiyim.. hayat─▒n bin t├╝rl├╝ hali var.. olmad─▒ telefon ile aray─▒n ...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
atoprak

Kay─▒t: 23 ┼×ub 2013 22:50

Mesaj asuspc » 07 Kas 2017 11:21

eraslani yazd─▒:395 usd saatin liste fiyat─▒.. bu fiyat ├╝zerinden indirimli bulmak m├╝mk├╝n..
Bazen modellerin bayi sto─čuna giri┼č tarihine g├Âre yap─▒lan fiyatlamalar nedeniyle nispeten uygun fiyatlar ortaya ├ž─▒kabiliyor..G├╝venilor yerler oldu─ču s├╝rece bunlar─▒ f─▒rsat olarak g├Ârmek gerekir ..
400 usd bizde 400 tl gibi d├╝┼č├╝n├╝l├╝rse bizim ki┼či ba┼č─▒na gelir onlar─▒ katlar [emoji38]

Say─▒n eraslani a├ž─▒klamay─▒ yapm─▒┼č.Ama bir konuda yorum yapay─▒m Amerikal─▒ 1400 usd en d├╝┼č├╝k ├╝cretle ayn─▒ saate 400 usd veriyor.Biz 1400 TL ├╝cretle ayn─▒ saate 1300 tl veriyoruz.

Birka├ž ay ├Ânce bir Peugeot bayisine u─čram─▒┼čt─▒m.Bir arac─▒n fiyat─▒n─▒ sordum 150,000,00-TL dedi.Bu fiyata bu arabay─▒ hayatta almam dedi─čimde bayi sahibi; ge├žen ay Fransadayd─▒m onlarda da ucuz de─čilki deyip hemen euro x kur hesaplay─▒p 120,000,00-Tl onlarda demi┼čti.Bende fransada bu ara├ž 30,000,00 Euro civar─▒nda ve adamlar─▒n bir y─▒ll─▒k maa┼člar─▒ ile veya asgari ├╝cetli biri 1,5 y─▒ll─▒k maa┼č─▒ ile alabiliyorken , ben ortalama asgari ├╝cretle 8-9 y─▒ll─▒k kazan├žla alabiliyorum dedi─čimde, eeee bizde vergi y├╝ksek diye ├ževirmi┼čti.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asuspc

Kay─▒t: 07 Haz 2016 00:42

Mesaj eraslani » 07 Kas 2017 11:48

Asuspc tespitleriniz ├žok do─čru..
Aradaki fark bizim geli┼čmi┼č bir ├╝lke olmamam─▒zdan kaynaklan─▒yor.. Ama birimleri birbirine ├ževirmeden k─▒yas yapmak ├žok do─čru bir hesap de─čil bence..Her ├╝lkenin ┼čartlar─▒ farkl─▒.. Ayn─▒ peugeot i├žin ─░spanya ├Ârne─čini d├╝┼č├╝n├╝rseniz tablo bamba┼čka ├ž─▒kar mesela (asgari ├╝cret 800 euro civar─▒).
Birg├╝n geli┼čmi┼č bir ├╝lke olabilirsek bizler de daha kolay sahip olabiliriz isteklerimize..

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eraslani

Kay─▒t: 26 Oca 2012 13:03

Mesaj mlm » 07 Kas 2017 12:35

Saat ├žok g├╝zelmi┼č yaln─▒z, be─čendim :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 03 A─ču 2010 02:59

Mesaj eyimen » 07 Kas 2017 12:43

Fiyat normal, ters bir durum yok :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 13 Tem 2015 22:54

Mesaj Roxio » 07 Kas 2017 15:40

Dolar─▒ neden tl ye ├ževiriyorsun ki adamlar dolarla al─▒yor. 400 tl gibi d├╝┼č├╝nmelisin ki ├╝stte belirtmi┼čler zaten.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Roxio

Kay─▒t: 15 ┼×ub 2017 23:42

Mesaj rd2 » 07 Kas 2017 16:27

Yorumlar─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederim.

D├╝zenli gelir TL cinsinden olunca fiyatlar─▒ TL'ye ├ževirmeden harcama yapam─▒yorum.

Edip Saat'in sitesinde "├╝r├╝n sadece webe ├Âzeldir, ma─čazalar─▒m─▒zda bulunmamaktad─▒r," yaz─▒yor ancak T├╝rkiye'ye d├Ând├╝─č├╝mde Hamiltonlar─▒n bulundu─ču Bak─▒rk├Ây'deki ┼čubesine u─črayaca─č─▒m.

eraslani yazd─▒:395 usd saatin liste fiyat─▒.. bu fiyat ├╝zerinden indirimli bulmak m├╝mk├╝n..

Belirtti─činiz gibi kur bu kadar y├╝ksek de─čilken tedarik edilmi┼č bir ├╝r├╝n olabilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
rd2

Kay─▒t: 07 Kas 2017 00:27

Mesaj Eterna » 08 Kas 2017 08:56

1 - Edip saat g├╝venilir, k├Âkl├╝, ciddi bir saat ma─čazas─▒d─▒r.
2 - Hamilton ├žo─ču zaman uygun rakaml─▒ sat─▒l─▒yordu o ma─čazada. Ben 5-10 tane alm─▒┼č─▒md─▒r seneler i├žerisinde.
3 - Stokta var ibaresi sizi yan─▒ltmas─▒n. ├ço─ču zaman sipari┼č ├╝zerine ─░svi├žre den geliyor saatler. Ama uzun s├╝rm├╝yor 10 g├╝nde geliyor.
4 - Konu ile ilgisi yok ama kurmal─▒ saat al─▒yorsunuz biliyorsunuzdur herhalde.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 28 May 2010 13:44

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Majestic-12 [Bot] ve 14 misafir

Click To Discover Claude Bernard Collections

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners