Seiko SRPA27K1 Bilgi ve Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko SRPA27K1 Bilgi ve Yorum

Mesaj akseli » 03 Kas 2017, 23:34

Merhaba sevgili dostlar, başınızı daha evvel de şişirmiştim. Umarım hatırlayınca 'yine mi sen' demezsiniz :)
Kafanızı tam şişiremediğimi düşünüp yeni bir konu daha açmaya karar verdim.

Tavsiyeleriniz doğrultusunda ORİENT BAMBİNO v3 almaya karar verdim. Ama başka bir saat kafamı karıştırdı: SEİKO SRPA27K1...
Bu başlık altında hem bu iki saat arasında hangisini tercih etmem gerekir bu konuda sizin o kıymetli görüşlerinize başvuracağım hem de internet üzerinden saat alışverişi doğru bir iş midir, tecrübeleriniz doğrultusunda akıl danışacağım.

Zira ikinci saati yani SEİKO SRPA27K1'i internette biraz araştırdım. Herkesin bildiği malum bir sitede uygun bir fiyat gördüm (linkten de anlaşılacaktır). Fakat bu fiyata SEİKO marka otomatik bir saat görünce şaşırdım. Üstelik saat (BAMBİNO v3 kadar olmasa da) şık ve sade.

Fakat fiyata ve siteye güvenemedim. Site ne kadar bilindik bir site de olsa bu sitede satılan saatlerin sahte olabildiğine yönelik başka bir sitede yorum görmüştüm. Daha önce siz internetten saat alışverişi yaptınız mı? Yaptıysanız bu siteyi öneriyor musunuz, ya da başka önerebileceğiniz bir site var mı, yardımcı olursanız sevinirim.

Yakında (bir kaç ay sonra) yolum Sirkeci'ye düşecek, bunu önceki başlığımda da söylemiştim sanırım. Sizce aceleci davranmayıp oradan mı almalıyım yoksa bu site ve bu fiyat iyi midir. Ne dersiniz a dostlar?

http://www.hepsiburada.com/seiko-srpa27k-erkek-kol-saati-p-HBV000001REQ5?magaza=Abt%20Saat&wt_gl=cpc.nelk.6816-saat-aksesuar.pla&gclid=Cj0KCQjwp_DPBRCZARIsAGOZYBRLClFhcBk7JtitCkx64iztvWkKhwFWJbTV6u7YdXhceZXYpejiVmwaAjPBEALw_wcB
Kullanıcı avatarı
akseli

Re: Sahte Olma Olasılığı Nedir?

Mesaj hlkshnr » 03 Kas 2017, 23:56

Fiyati araştır iyice ama sahte degil. Pazarlıkla sirkecide bu fiyata alınabilinir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
hlkshnr

Mesaj dadashaluk » 04 Kas 2017, 00:32

güzel bir saat sahte değil tereddütün olmasın. bende bambino v3 var 21 ekimden beri kullanıyorum çok memnunum size de tavsiye ederim özellikle lacivert olanını...
Kullanıcı avatarı
dadashaluk

Mesaj akseli » 04 Kas 2017, 00:52

Haluk bey cevabınız için teşekkür ederim.

BAMBİNO gerçekten çok şık bir saat. Ama bir haftadır saatlerin dünyasına kendimi kaptırdım her bir özelliğin ne anlama geldiğini falan araştırıyorum. Araştırdıkça da başka saatler de dikkatimi çekiyor. İnşallah BAMBİNO'dan caydırmaz beni bu süreç :) Bütçem zaten öyle ahım şahım değil ama her taraftan 'SEİKO'dan şaşma' replikleri aldığım için bütçeme uygun bir otomatik SEİKO aramaya koyulmuştum. Bunu buldum. Eğer bu SEİKO fetişizminden kendimi alabilirsem, bir gri BAMBİNO sahibi de ben olacağım inşallah :)
Kullanıcı avatarı
akseli

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 99 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners