Rolex Onerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex Onerisi

Mesaj bumega » 26 Eki 2017, 10:58

Bende bunu cok beğeniyorum. Nazim beyin gösterdiğinin farkli kadran rengi. Silikon kayistansa böyle bir tercih daha uzun ömürlü olucaktir. Resim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
bumega

Mesaj Salihizmir » 26 Eki 2017, 16:42

Sevgili ivanko evet o saati gercekten cok dusundum ancak tam bir Fenerbahçe saati gibi geliyor:)Hasta besiktasliyim ama su aralar inanılmaz degerli yeşil submarinerler temiz bir 116618 e hayır demem takasta:)
Kullanıcı avatarı
Salihizmir

Mesaj Salihizmir » 26 Eki 2017, 16:45

Bu arada sedir kullanıcı adiyla yorum yapan arkadas hakkindada yorum yapmak istemiyorum o mesajı uygun gördüyse sıkıntı yok ben gercekten değerli forum üyelerinden ve benden yaşça büyük abilerimden saat tecrubeleri ve fikirlerini almak icin soru sordum.Saatler gösteriş ve sekil icin değildir saatlerin ruhu apayridir ben buna inaniyorum.
Kullanıcı avatarı
Salihizmir

Mesaj rolexcollector » 26 Eki 2017, 17:33

Salihizmir yazdı:Bu arada sedir kullanıcı adiyla yorum yapan arkadas hakkindada yorum yapmak istemiyorum o mesajı uygun gördüyse sıkıntı yok ben gercekten değerli forum üyelerinden ve benden yaşça büyük abilerimden saat tecrubeleri ve fikirlerini almak icin soru sordum.Saatler gösteriş ve sekil icin değildir saatlerin ruhu apayridir ben buna inaniyorum.
Bravo. Biraz zenginin malı züğürdün çenesi meselesi olmuş

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj ivanko » 26 Eki 2017, 18:24

Salihizmir yazdı:Sevgili ivanko evet o saati gercekten cok dusundum ancak tam bir Fenerbahçe saati gibi geliyor:) Hasta besiktasliyim ama su aralar inanılmaz degerli yeşil submarinerler temiz bir 116618 e hayır demem takasta:)

Bir Galatasaraylı olarak ben de zamanında aynı sebepten almaktan vazgeçmiştim. 116718 yeşil kadran gmt yi çok beğeniyorum, fakat rakam düşünüldüğünde tax free almak iyi olur gibi . Kos adasında Volakas var sahipleri Yunan vatandaşı İzmirli abi kardeşler. Tax free ile en iyi fiyatları hep onlardan aldım, aklınızda bulunsun.
Kullanıcı avatarı
ivanko

Mesaj ermansire » 26 Eki 2017, 21:16

Seramik Daytona alın o halde siyah beyaz
instagram.com/ermansire
Kullanıcı avatarı
ermansire

Mesaj facerlann » 26 Eki 2017, 22:10

Şu rolex lerin her şeyi güzelde caseback inin neden cam olmadığını hala anlamadım. Arastirdim da, ama pek tatmin edici cevap bulamadım
Kullanıcı avatarı
facerlann

Mesaj bumega » 26 Eki 2017, 22:37

facerlann yazdı:Şu rolex lerin her şeyi güzelde caseback inin neden cam olmadığını hala anlamadım. Arastirdim da, ama pek tatmin edici cevap bulamadım
+1 Bende hep aynı şeyi dusunurum

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
bumega

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 95 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners