Bu saatin modeli nedir acaba?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bu saatin modeli nedir acaba?

Mesaj Erdemcanunlu » 11 Eki 2017, 07:56

Merhabalar bu benim forumdaki açtığım ilk başlık bir saat beğendim invicta markasının pahalı olmasada bu parayı eder mi diye buraya da atmak istedim çünkü ciddi bir indirim varmış gibi gösterilmiş bilmiyorum link atmak yasak mı ama atayım eğer yasak ise silersiniz https://m.trendyol.com/#!/erkek-kol-saa ... 9/35177166

Cam mineralmiş su geçirmezlik 5 ATM bunlar önceki yazan fiyatın etmeyeceğinin bir göstergesi sanki ama genede model numarasını ürün kodunu tarattığımda bulamadım yabancı sitelerde fiyatına özelliklerine detaylı bakmak için. Mekanizma yazıyor mu göremedim de alırsam invicta markası olmasına güvenip alacağım
İyi forumlar :)
Kullanıcı avatarı
Erdemcanunlu

Re: Bu saatin modeli nedir acaba?

Mesaj rolexcollector » 11 Eki 2017, 10:25

Erdemcanunlu yazdı:Merhabalar bu benim forumdaki açtığım ilk başlık bir saat beğendim invicta markasının pahalı olmasada bu parayı eder mi diye buraya da atmak istedim çünkü ciddi bir indirim varmış gibi gösterilmiş bilmiyorum link atmak yasak mı ama atayım eğer yasak ise silersiniz https://m.trendyol.com/#!/erkek-kol-saa ... 9/35177166

Cam mineralmiş su geçirmezlik 5 ATM bunlar önceki yazan fiyatın etmeyeceğinin bir göstergesi sanki ama genede model numarasını ürün kodunu tarattığımda bulamadım yabancı sitelerde fiyatına özelliklerine detaylı bakmak için. Mekanizma yazıyor mu göremedim de alırsam invicta markası olmasına güvenip alacağım
Onun yerine otomatik bir invicta bakın derim.
Ayrıca 45 mm büyük bir saat, kolunuzda görün internetten almafan önce

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj Ankthas » 11 Eki 2017, 15:43

Ayrıca siyah PVD kaplama bu fiyat bandında kolay aşınabiliyor, alırken bunu da göz önünde bulundurun. Indirim olayı yalan, bu saat dünyanın hiçbir yerinde 2400 lira etmez zaten, Invicta alacaksanız yurtdışından Amazon gibi sitelerden getirtmenizi tavsiye ederim, Türkiye fiyatları oldukça şişirilmiş durumda.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Erdemcanunlu » 11 Eki 2017, 16:59

nzmokur yazdı:
Erdemcanunlu yazdı:Merhabalar bu benim forumdaki açtığım ilk başlık bir saat beğendim invicta markasının pahalı olmasada bu parayı eder mi diye buraya da atmak istedim çünkü ciddi bir indirim varmış gibi gösterilmiş bilmiyorum link atmak yasak mı ama atayım eğer yasak ise silersiniz https://m.trendyol.com/#!/erkek-kol-saa ... 9/35177166

Onun yerine otomatik bir invicta bakın derim.
Ayrıca 45 mm büyük bir saat, kolunuzda görün internetten almafan önce

Acaba tavsiye edebileceğiniz model var mı bu fiyat bandında
Kullanıcı avatarı
Erdemcanunlu

Mesaj Ankthas » 12 Eki 2017, 02:03

https://www.amazon.com/Invicta-8926OB-Analog-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B000JQFX1G

Seiko mekanizması kullanan, forumda da pek çok kişinin aşina olduğu Invicta Pro-diver modelini önerebilirim ben. 40mm çapıyla da gayet ideal bir boyutta.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj rolexcollector » 12 Eki 2017, 08:10

Ankthas yazdı:https://www.amazon.com/Invicta-8926OB-Analog-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B000JQFX1G

Seiko mekanizması kullanan, forumda da pek çok kişinin aşina olduğu Invicta Pro-diver modelini önerebilirim ben. 40mm çapıyla da gayet ideal bir boyutta.
İşte bu :)

The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj Erdemcanunlu » 12 Eki 2017, 08:13

Ankthas yazdı:https://www.amazon.com/Invicta-8926OB-Analog-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B000JQFX1G

Aslında bu modele de baktım fakat elimde buna benzer bir seiko var o yüzden bu sefer farklı bir şey arıyordum böyle 500-600 liraya kadar ikinci el sıfır önerebileceğiniz model varsa sevinirim marka hiç farketmez takıntım yok o konuda
Kullanıcı avatarı
Erdemcanunlu

Mesaj hozburun » 12 Eki 2017, 10:46

Erdemcanunlu yazdı:

Aslında bu modele de baktım fakat elimde buna benzer bir seiko var o yüzden bu sefer farklı bir şey arıyordum böyle 500-600 liraya kadar ikinci el sıfır önerebileceğiniz model varsa sevinirim marka hiç farketmez takıntım yok o konuda

Seç, beğen, al :champ:

viewforum.php?f=202#axzz4vHBb5guH
Kullanıcı avatarı
hozburun

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 88 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners