Click To Discover Maurice Lacroix Aikon Collection

Bu saatin modeli nedir acaba?

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Bu saatin modeli nedir acaba?

Mesaj Erdemcanunlu » 11 Eki 2017 07:56

Merhabalar bu benim forumdaki a├žt─▒─č─▒m ilk ba┼čl─▒k bir saat be─čendim invicta markas─▒n─▒n pahal─▒ olmasada bu paray─▒ eder mi diye buraya da atmak istedim ├ž├╝nk├╝ ciddi bir indirim varm─▒┼č gibi g├Âsterilmi┼č bilmiyorum link atmak yasak m─▒ ama atay─▒m e─čer yasak ise silersiniz https://m.trendyol.com/#!/erkek-kol-saa ... 9/35177166

Cam mineralmi┼č su ge├žirmezlik 5 ATM bunlar ├Ânceki yazan fiyat─▒n etmeyece─činin bir g├Âstergesi sanki ama genede model numaras─▒n─▒ ├╝r├╝n kodunu taratt─▒─č─▒mda bulamad─▒m yabanc─▒ sitelerde fiyat─▒na ├Âzelliklerine detayl─▒ bakmak i├žin. Mekanizma yaz─▒yor mu g├Âremedim de al─▒rsam invicta markas─▒ olmas─▒na g├╝venip alaca─č─▒m
─░yi forumlar :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Erdemcanunlu

Kay─▒t: 07 Eki 2017 16:35

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

Re: Bu saatin modeli nedir acaba?

Mesaj nzmokur » 11 Eki 2017 10:25

Erdemcanunlu yazd─▒:Merhabalar bu benim forumdaki a├žt─▒─č─▒m ilk ba┼čl─▒k bir saat be─čendim invicta markas─▒n─▒n pahal─▒ olmasada bu paray─▒ eder mi diye buraya da atmak istedim ├ž├╝nk├╝ ciddi bir indirim varm─▒┼č gibi g├Âsterilmi┼č bilmiyorum link atmak yasak m─▒ ama atay─▒m e─čer yasak ise silersiniz https://m.trendyol.com/#!/erkek-kol-saa ... 9/35177166

Cam mineralmi┼č su ge├žirmezlik 5 ATM bunlar ├Ânceki yazan fiyat─▒n etmeyece─činin bir g├Âstergesi sanki ama genede model numaras─▒n─▒ ├╝r├╝n kodunu taratt─▒─č─▒mda bulamad─▒m yabanc─▒ sitelerde fiyat─▒na ├Âzelliklerine detayl─▒ bakmak i├žin. Mekanizma yaz─▒yor mu g├Âremedim de al─▒rsam invicta markas─▒ olmas─▒na g├╝venip alaca─č─▒m
Onun yerine otomatik bir invicta bak─▒n derim.
Ayr─▒ca 45 mm b├╝y├╝k bir saat, kolunuzda g├Âr├╝n internetten almafan ├Ânce

SM-G950F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
The best , or nothing..
Follow my instagram page : rolex.collector
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nzmokur

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 31 Mar 2010 23:14

Mesaj Ankthas » 11 Eki 2017 15:43

Ayr─▒ca siyah PVD kaplama bu fiyat band─▒nda kolay a┼č─▒nabiliyor, al─▒rken bunu da g├Âz ├Ân├╝nde bulundurun. Indirim olay─▒ yalan, bu saat d├╝nyan─▒n hi├žbir yerinde 2400 lira etmez zaten, Invicta alacaksan─▒z yurtd─▒┼č─▒ndan Amazon gibi sitelerden getirtmenizi tavsiye ederim, T├╝rkiye fiyatlar─▒ olduk├ža ┼či┼čirilmi┼č durumda.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 09 May 2017 19:29

Mesaj Erdemcanunlu » 11 Eki 2017 16:59

nzmokur yazd─▒:
Erdemcanunlu yazd─▒:Merhabalar bu benim forumdaki a├žt─▒─č─▒m ilk ba┼čl─▒k bir saat be─čendim invicta markas─▒n─▒n pahal─▒ olmasada bu paray─▒ eder mi diye buraya da atmak istedim ├ž├╝nk├╝ ciddi bir indirim varm─▒┼č gibi g├Âsterilmi┼č bilmiyorum link atmak yasak m─▒ ama atay─▒m e─čer yasak ise silersiniz https://m.trendyol.com/#!/erkek-kol-saa ... 9/35177166

Onun yerine otomatik bir invicta bak─▒n derim.
Ayr─▒ca 45 mm b├╝y├╝k bir saat, kolunuzda g├Âr├╝n internetten almafan ├Ânce

Acaba tavsiye edebilece─činiz model var m─▒ bu fiyat band─▒nda
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Erdemcanunlu

Mesaj Ankthas » 12 Eki 2017 02:03

https://www.amazon.com/Invicta-8926OB-Analog-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B000JQFX1G

Seiko mekanizmas─▒ kullanan, forumda da pek ├žok ki┼činin a┼čina oldu─ču Invicta Pro-diver modelini ├Ânerebilirim ben. 40mm ├žap─▒yla da gayet ideal bir boyutta.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 09 May 2017 19:29

Mesaj nzmokur » 12 Eki 2017 08:10

Ankthas yazd─▒:https://www.amazon.com/Invicta-8926OB-Analog-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B000JQFX1G

Seiko mekanizmas─▒ kullanan, forumda da pek ├žok ki┼činin a┼čina oldu─ču Invicta Pro-diver modelini ├Ânerebilirim ben. 40mm ├žap─▒yla da gayet ideal bir boyutta.
─░┼čte bu :)

The best , or nothing..
Follow my instagram page : rolex.collector
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nzmokur

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 31 Mar 2010 23:14

Mesaj Erdemcanunlu » 12 Eki 2017 08:13

Ankthas yazd─▒:https://www.amazon.com/Invicta-8926OB-Analog-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B000JQFX1G

Asl─▒nda bu modele de bakt─▒m fakat elimde buna benzer bir seiko var o y├╝zden bu sefer farkl─▒ bir ┼čey ar─▒yordum b├Âyle 500-600 liraya kadar ikinci el s─▒f─▒r ├Ânerebilece─činiz model varsa sevinirim marka hi├ž farketmez tak─▒nt─▒m yok o konuda
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Erdemcanunlu

Mesaj hozburun » 12 Eki 2017 10:46

Erdemcanunlu yazd─▒:

Asl─▒nda bu modele de bakt─▒m fakat elimde buna benzer bir seiko var o y├╝zden bu sefer farkl─▒ bir ┼čey ar─▒yordum b├Âyle 500-600 liraya kadar ikinci el s─▒f─▒r ├Ânerebilece─činiz model varsa sevinirim marka hi├ž farketmez tak─▒nt─▒m yok o konuda

Se├ž, be─čen, al :champ:

viewforum.php?f=202#axzz4vHBb5guH
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hozburun
Limited Edition Club

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 08 Haz 2011 17:02

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 32 misafir

Click To Discover Claude Bernard Collections

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners