Seiko padi sne435p vs seiko padi srpa21(turtle)

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko padi sne435p vs seiko padi srpa21(turtle)

Mesaj metin3131 » 30 Eyl 2017, 17:32

Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım.Saat ile ilgili araştırmalar yaparken bu konuda en iyi bilgileri sizden alacağımı düşündüm. Yıllarca quartz saatlerin çilesini çektikten sonra otomatik saat arayışına girdim, araştırmalarım sonucunda seiko skx009 modeline resmen vuruldum ama malesef Türkiye’de satışı yok, forumda ikinci elleri de satılmış hep. Başlıkta belirttiğim iki model arasında kaldım ilki şu:

http://www.hepsiburada.com/seiko-sne435 ... mri.c.k.pc

İkincisi de bu:

http://m.n11.com/seiko-srpa21k-erkek-ko ... lsrc=aw.ds

Şimdi küçük bir yerde yaşadığım için bu saatleri deneme şansım malesef yok, bu konuda deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, bu arada ince bilekli sayılırım, normalde 45 mmlik invicta kullanıyorum pek sırıtmıyor kolumda ama çelik kordonda nasıl durur bilmiyorum , yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
metin3131

Re: Seiko padi sne435p vs seiko padi srpa21(turtle)

Mesaj khef » 30 Eyl 2017, 19:10

İkisi de çok güzel padi serileri fakat sne435 solar mekanizmalı. Alırken göz önünde bulundurun. :thumbup:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
khef

Mesaj metin3131 » 01 Eki 2017, 10:56

Teşekkürler khef, solar olayını grupta bir arkadaşa sordum tam şarjla 6 ay kadar gidiyorsmuş ömrü de baya fazlaymış pilinin(30-40yıl)estetik olarak solar padi daha hoş geldi gözüme, gönül isterdi ki seiko skx serisi bulalım ama yok hiçbir yerde:)
Kullanıcı avatarı
metin3131

Mesaj ozanxos » 01 Eki 2017, 11:34

Srpa21 i alırdım ben olsam :champ: diğer model canlı görünce o kadar da heyecan yaratmamıştı bende.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
ozanxos

Mesaj metin3131 » 01 Eki 2017, 17:06

Teşekkürler ozanxos, dediğim gibiufak bir yerde yaşadığım için, canlı görme şansım pek yok, bu sebeple sizlerin görüşüne ihtiyacım var, siz ikisini canlı görmüş biri olarak artılarını ve eksilerini söyleyebilirsiniz, bunun dışında bu saatlerin fiyat aralığında diver saat önerisi olan varsa, görüşlerini almak isterim, tabiki Türkiye’de bulunabilen bir saat olursa sevinirim :)
Kullanıcı avatarı
metin3131

Mesaj metin3131 » 03 Eki 2017, 15:15

İlgili tüm arkadaşlara teşekkür ederim, kararımı değiştirip yurtdışı bir siteden seiko skx009 modelini sipariş verdim. Başlıktaki saatler de güzel ama gönlümde yatan saat buydu :)
Kullanıcı avatarı
metin3131

Mesaj evsen81 » 04 Eki 2017, 20:15

metin3131 yazdı:İlgili tüm arkadaşlara teşekkür ederim, kararımı değiştirip yurtdışı bir siteden seiko skx009 modelini sipariş verdim. Başlıktaki saatler de güzel ama gönlümde yatan saat buydu :)

Hayırlısı olsun :thumbup:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 55 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners