Casio PRG-240T-7DR yard覺m

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Casio PRG-240T-7DR yard覺m

Mesaj ozy87 » 30 Eyl 2017, 04:12

Merhaba. Uzun bir s羹redir forumun uzaktan takip癟isiyim. B羹t癟e ayarlama/arat覺rma/inceleme vs derken s羹rekli beklettiim saat alma iini bir ka癟 g羹n 繹nce Casio PRG-240T-7DR alarak bitirdim :) Saati n11 羹zerinden amil Saat isimli Antalya meneli bir firmadan ald覺m.

Saat bug羹n elime ulat覺 fakat saat ile ilgili 癟ekincelerim var. Kutu i癟eriini de ekleyip sorular覺m覺 s覺ral覺yorum:

1) 襤nternetten bak覺nca saatin kutusu sar覺,dikd繹rtgen sert bir kutu iken bu kutu daha farkl覺. Ayr覺ca kutu i癟eriinden yedek baklalar覺 da 癟覺kmad覺. Bunlarda ben de soru iareti oluturdu. Saat daha eski bir 羹retim de kutusu b繹yle olabilir mi?
2) Saatin tam olarak kutu i癟erii nedir? rnein kutu i癟eriinde yedek baklalar覺 var diye biliyorum ben.
3) Saatin seri numaras覺 ile teyit ettirebileceimiz bir sistem var m覺? Casio'nun sitesinde b繹yle bir ey g繹remedim. Veya firman覺n Casio'nun bayisi olup olmad覺覺n覺 繹renmenin bir yolu var m覺?

Kullanan veya saat hakk覺nda bilgi sahibi olan arkadalar cevap verirse sevinirim. Eer bir s覺k覺nt覺 varsa iade s羹resi ge癟meden iade edeceim.
NOT: Ersa'ya mail atmad覺m hen羹z. nce foruma bir dan覺mak istedim.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
ozy87

Kay覺t: 24 Eki 2015, 21:24

Re: Casio PRG-240T-7DR yard覺m

Mesaj coolfire » 30 Eyl 2017, 18:56

Icinden yedek bakla cikmaz hocam, yani ayri olarak bulunmaz. Saat kordonunu bileginize g繹re ayarlarken bazi baklalari 癟覺kartacaks覺n覺z muhtemelen, onlar yedek bakla olacakt覺r. Eger a覺r覺 kal覺n bileginiz yoksa tabi.

Saatiniz g羹ncel bir model deil, dolay覺s覺yla kutusu da biraz eski olabilir. Ben ayni modeli 6 y覺ld覺r kullan覺yorum.

amil saat ise orjinal saat satan bir firmadir. Side maazalar覺nda orta ve ust seviye saatler sat覺yorlar.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 41
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj raven » 30 Eyl 2017, 18:56

casio saatler ersa, karpa, has saat ve rota saat taraf覺ndan getirilmektedir. her firma kendi garantisini veriyor. eer garanti kart覺n覺zda bunlardan birisinin kaesi varsa sorun yoktur. ayr覺ca yedek bakla 癟覺kmaz.
Dusunuyorum oyleyse varim, dusunemiyorum oyleyse malim!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 47
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj ozy87 » 30 Eyl 2017, 23:03

Teekk羹rler cevaplar i癟in
Kullan覺c覺 avatar覺
ozy87

Kay覺t: 24 Eki 2015, 21:24

Mesaj ozanxos » 01 Eki 2017, 11:33

Bu tarz kutular ile de sat覺l覺yor bu model. akma olduunu d羹羹nm羹yorum.
Dier a癟覺klamalar覺 da arkadalar yapm覺 zaten . Hay覺rl覺 olsun :champ:

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ozanxos

Kay覺t: 18 Tem 2013, 15:01

Mesaj salguz » 01 Eki 2017, 14:19

Bende de prg 110T 7VDR modeli var. 2009 da alm覺t覺m. Hala s覺ra geldikce tak覺yorum. Kutusu sadaki kutuyla ayn覺 kutudan yedek bakla 癟ikmaz bilezii bileginize g繹re ayarlatt覺ktan sonra bakla artabilir. Gule gule kullanin. Ta gibi saat hi癟bir sorun yasatmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
salguz

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 33 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners