Click To Discover Maurice Lacroix Aikon Collection

Daniel Wellingtion

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Daniel Wellingtion

Mesaj asuspc » 29 Eyl 2017 20:13

Ben arkada┼č─▒n psikilojisini anl─▒yorum.Eninde sonunda ne dersek diyelim alacak.Fakat neden ak─▒l souyor onu anlamad─▒m.Ben ┼čahsen be─čendiysem al─▒p ge├žiyorum ve param─▒ ├ž├Âpe at─▒yorum :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asuspc

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 07 Haz 2016 00:42

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

Mesaj mert55 » 29 Eyl 2017 23:18

SeiKinetic yazd─▒:
mert55 yazd─▒:
SeiKinetic yazd─▒:Hocam siz bir ara┼čt─▒rma yap─▒n, forumda vaktiniz olduk├ža zaman ge├žirin. G├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla birka├ž konu a├žm─▒┼čs─▒n─▒z benzer y├Ânde. ├ľncelikle tasar─▒m─▒na, kullan─▒m amac─▒na, ├žap─▒na, a─č─▒rl─▒k aral─▒─č─▒na, bilek ├Âl├ž├╝lerinize uygunlu─čuna, genel kalitesine vs. karar verin, b├╝t├ženiz dahilinde en do─čru se├žimi zaten yapars─▒n─▒z. O vakitten sonra da zaten DW, Diesel vs. markalara g├╝ler ge├žersiniz. ─░kinci linki a├žmad─▒m ama DZ ba┼čl─▒─č─▒ndan anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla Diesel. Ben de anlam veremedim nereden nereye... K─▒sacas─▒, biraz zaman ge├žirin forumda, sonra fikriniz neredeyse netle┼čecektir, sonra da kutu a├ž─▒l─▒┼č─▒n─▒z─▒ yapars─▒n─▒z :champ:

Hocam sizin gibi saat tutkunlar─▒ moda markalar─▒n─▒ pek sevmez ama bence haks─▒zl─▒k ediliyor diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Guess ,diesel , emprio armani gayet g├╝zel saatleri var.
G├╝nl├╝k kullan─▒cam saati a├ž─▒k├žas─▒ ben ├Âyle moda markas─▒ym─▒┼č ,saat markas─▒ym─▒┼č falan pek takm─▒yorum saat kolumda g├╝zel duruyorsa be─čendiysem tasar─▒m─▒n─▒ b├╝t├žeme de uyuyorsa al─▒r─▒m. Yaln─▒z DW moda markas─▒ de─čil saat markas─▒
Mesela sizin tavsiye etti─činiz saat markas─▒ ne?

├ľyle d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z sayg─▒ duyar─▒m pek tabii. Tasar─▒m─▒n─▒ be─čenebilirsiniz, konforunu be─čenebilirsiniz, genel anlamda "daha ├žok sevdim" diyebilirsiniz; kimse de ├ž─▒k─▒p sorgulayamaz. "Armani, Diesel vs. kalite konusunda ─░svi├žrelilerin altta kalmaz" gibi bir s├Âylemde bulunulmad─▒─č─▒ s├╝rece, kar┼č─▒ ├ž─▒kacak de─čilim. Ger├ži kar┼č─▒ olmam neyi de─či┼čtirir, o da soru i┼čareti. Saf saat ├╝reticileri maddi krizlerle bo─ču┼čurken, y─▒lda milyonlarca moda markas─▒ ├╝r├╝n├╝ sat─▒lmakta halen. Ayr─▒ca onlarca ger├žek saatseverin, ├╝stad─▒n bulundu─ču bir forumda 'saat tutkunu' olarak adland─▒r─▒lman─▒n, onlara haks─▒zl─▒k oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Hen├╝z bu sonsuz yolun ├žok ba┼č─▒nday─▒m.

Tavsiye konusuna gelince, ┼ču durumda tavsiye vermek ├žok gereksiz olur. ├ľncelikle sizin zevkiniz do─črultusunda genel bir fikir edinmeniz gerekiyor. Bunu da forum ara┼čt─▒rmas─▒yla edinebilirsiniz. Belki ├╝yelerin %90'─▒ bu sekt├Ârle bu ┼čekilde tan─▒┼čt─▒. Ama k─▒saca diyorsan─▒z ki demi┼čsiniz -saati g├Âstersin, be─čeneyim yeter; bu durumda foruma ya da ara┼čt─▒rmaya gerek g├Ârm├╝yorum. Be─čendi─činiz bir modeli al─▒n ge├žin. DW horolojiye ne vermi┼č ki benzer fiyat seviyelerindeki Seiko, Orient vs. ile ayn─▒ kefeye koyay─▒m? Yeni olmas─▒ bir ┼čey de─či┼čtirmez. ┼×├Âyle bir bakt─▒m ve 2011 y─▒l─▒nda kuruldu─čunu ├Â─črendim biraz ├Ânce DW'nin. Di─čer yeni bir ├╝retici say─▒lan, 90'lar─▒n ba┼č─▒nda kurulan Alman Nomos'u g├Âz ├Ân├╝ne alal─▒m. Foruma biraz bakarsan─▒z g├Âsterilen sayg─▒y─▒ hemen farkedersiniz. DW'nin sadece saat ├╝retiyor olmas─▒ onu saat markas─▒ yapmaz benim g├Âz├╝mde. Ba┼čar─▒l─▒ bir marketing stratejisinin eserinden ├Âteye ge├žemez. Bu mesaj─▒n gelece─čini iyi bildi─čimden dolay─▒ en ba┼čtan forumda zaman ge├žirmenizi tavsiye ettim. Daha ├Ânce yap─▒lm─▒┼č onlarca, belki y├╝zlerce tart─▒┼čma mevcut. 'Arama butonu>moda', 'Arama butonu>armani' vb. aramalarla ula┼čabilirsiniz. K─▒s─▒r d├Âng├╝ye daha fazla girmeye gerek g├Ârm├╝yorum. Benzer y├Ânde konular a├žm─▒┼čs─▒n─▒z. DW'nin ┼ču modeli mi, bu modeli mi? Armani ABC123 m├╝ BCA321 mi? ┼čeklindeki sorulara sizin a├ž─▒n─▒zdan tatmin edici cevaplar alabilece─činiz d├╝┼č├╝nm├╝yorum a├ž─▒k├žas─▒ forumda. G├Âr├╝┼čler genel anlamda belli. Moda markalar─▒n─▒ ge├žtim, kaliteli bir ─░svi├žreli Quartz'a bile olumsuz yakla┼č─▒l─▒yor burada. ┼×ikayet├ži de─čilim, ben de bu g├Âr├╝┼č├╝ savunan birisiyim. S├Âz├╝n ├Âz├╝, e─čer siz be─čendiyseniz l├╝tfen al─▒n. Kimse size "ulan adama bak DW alm─▒┼č" demeyecektir. Para sizin, zevk sizin, bilek sizin. Ara┼čt─▒rman─▒zda, sat─▒n alma s├╝recinizde kolayl─▒k diliyorum. Sayg─▒lar...

Saat tutkunu demem uygunsuz ise tabi ki ├Âz├╝r dilerim fakat ben otomobil tutkunuyum ve otomobil severlere otomobil tutkunu diye hitap ediliyor genelde ve forumlarda bende o y├╝zden b├Âyle bir ┼čey s├Âyledim.
Daha ├Ânce alt─▒n ├žer├ževeli kahverengi kordonlu saat tavsiyesi konusu a├žm─▒┼čt─▒m yakla┼č─▒k 7 ay ├Ânce ve o zaman pek bulamad─▒m dedi─čim tarzda 1 ay ├Âncesinde falan i┼čte dw yi ke┼čfettim saati ├žok be─čendim. ┼×─▒k ,zarif ,g├╝zel bir saat a├ž─▒kcas─▒ bence.
Ayr─▒ca o konuyu hortlatma sebebim de benim b├╝t├že 750 civar─▒yd─▒ orada bir ├╝ye dedi─čim tarzda bir saat san─▒r─▒m 750 de─čilde 1500 civar─▒ demi┼čti bende ona saatin linkini atarak g├Âsterdim.

Sizce i├ži beyaz olan m─▒ siyah olan m─▒? karar veremedim?
Beyaz─▒ al─▒rsam https://hizliresim.com/zJAGg6 kordonu alacam.
Siyah─▒ al─▒rsam https://hizliresim.com/1GknqN kordonu alacam
https://www.danielwellington.com/tr/dw- ... -gold-40mm
https://www.danielwellington.com/tr/dw- ... -gold-40mm
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mert55

Ya┼č: 20
Kay─▒t: 03 ┼×ub 2017 22:52

Mesaj mert55 » 29 Eyl 2017 23:19

EnderE yazd─▒:Bu ba┼čl─▒─ča 2 kez bir┼čeyler yaz─▒p sonra vazge├žip silmi┼čtim . ┼×u an 3. kez ayn─▒s─▒ oluyor .

SM-G900FQ cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Yazmak istedi─činizi payla┼č─▒rsan─▒z sevinirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mert55

Mesaj mert55 » 29 Eyl 2017 23:21

asuspc yazd─▒:Ben arkada┼č─▒n psikilojisini anl─▒yorum.Eninde sonunda ne dersek diyelim alacak.Fakat neden ak─▒l souyor onu anlamad─▒m.Ben ┼čahsen be─čendiysem al─▒p ge├žiyorum ve param─▒ ├ž├Âpe at─▒yorum :lol:

O halde bende atim bari :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mert55

Mesaj EnderE » 30 Eyl 2017 06:45

mert55 yazd─▒:
EnderE yazd─▒:Bu ba┼čl─▒─ča 2 kez bir┼čeyler yaz─▒p sonra vazge├žip silmi┼čtim . ┼×u an 3. kez ayn─▒s─▒ oluyor .

Bo┼čver kimsenin can─▒ s─▒k─▒lmad─▒n sabah sabah . ├ľzetle ┼čunu diyeyim. K─▒sa ge├žiyorum

Saat forumunda DW hakk─▒nda bilgi istiyorsunuz . ─░nsanlar negatif yorum yap─▒yorlar ki bu ├žok do─čal siz ise o insanlara markayi savunup bir nevi marka temsilcili─či yap─▒yorsunuz . Bu yaz─▒lanlar─▒ g├Âr├╝nce DW nin 2 sene ├Ânce instagramda y├╝r├╝tt├╝─č├╝ yo─čun kampanya ┼čimdi saat forumlarinami indi diye d├╝┼č├╝n├╝yorum .

Fiyata gelince iki sene ├Ânce e┼čime nato kay─▒sli bir DW yi pazarl─▒kla 240 tl 6 taksite alm─▒┼čt─▒m ┼ču an bir sorunu yok ama 97 senesinde lisedeyken 2 k─▒ymal─▒ pide paras─▒na ald─▒─č─▒m replika tag da hala sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor .(not: esim saatlere hi├ž alaka duymaz ve saat ayarlamay─▒ sevmez )

Ender Erdogan / Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒ Forestsoul
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 20 ┼×ub 2016 23:59

Mesaj EnderE » 30 Eyl 2017 07:03

Yinede DW almak istiyorsan ┼ču an hepsiburada DW de %50 art─▒ sepete %30 indirim var . 330 tl ye geliyor galiba .

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Mesaj khef » 30 Eyl 2017 09:28

Genc arkada┼č─▒m─▒za gere─činden fazla zaman ayr─▒ld─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Belli ki tavsiyeleri dikkate alacak kadar genis bir bakis acisina sahip de─čil. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
khef

Kay─▒t: 07 Mar 2014 13:02

Mesaj mert55 » 30 Eyl 2017 14:51

EnderE yazd─▒:Yinede DW almak istiyorsan ┼ču an hepsiburada DW de %50 art─▒ sepete %30 indirim var . 330 tl ye geliyor galiba .

Evet evet onlar─▒ bende g├Ârd├╝m trendyolda falanda ayn─▒ ┼čekilde fakat g├╝venemedim orjinal midir? ├ç├╝nk├╝ 750 tl olan bir saat nas─▒l yar─▒ fiyat─▒ civar─▒na sat─▒l─▒r anlam─▒yorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mert55

Mesaj mert55 » 30 Eyl 2017 14:55

EnderE yazd─▒:
mert55 yazd─▒:

Bo┼čver kimsenin can─▒ s─▒k─▒lmad─▒n sabah sabah . ├ľzetle ┼čunu diyeyim. K─▒sa ge├žiyorum

Saat forumunda DW hakk─▒nda bilgi istiyorsunuz . ─░nsanlar negatif yorum yap─▒yorlar ki bu ├žok do─čal siz ise o insanlara markayi savunup bir nevi marka temsilcili─či yap─▒yorsunuz . Bu yaz─▒lanlar─▒ g├Âr├╝nce DW nin 2 sene ├Ânce instagramda y├╝r├╝tt├╝─č├╝ yo─čun kampanya ┼čimdi saat forumlarinami indi diye d├╝┼č├╝n├╝yorum .

Fiyata gelince iki sene ├Ânce e┼čime nato kay─▒sli bir DW yi pazarl─▒kla 240 tl 6 taksite alm─▒┼čt─▒m ┼ču an bir sorunu yok ama 97 senesinde lisedeyken 2 k─▒ymal─▒ pide paras─▒na ald─▒─č─▒m replika tag da hala sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor .(not: esim saatlere hi├ž alaka duymaz ve saat ayarlamay─▒ sevmez )

Hocam o zaman 750tl civar─▒nda kahverengi kordonlu sar─▒ ├žer├ževeli ba┼čka bir saat ├Ânerin onu alay─▒m.
Yok ├ž├╝nk├╝ bakt─▒ ara┼čt─▒rd─▒m daha fazla fiyatlara var e─čer siz bulursan─▒z atarsan─▒z sevinirm
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mert55

Mesaj mert55 » 30 Eyl 2017 14:57

khef yazd─▒:Genc arkada┼č─▒m─▒za gere─činden fazla zaman ayr─▒ld─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Belli ki tavsiyeleri dikkate alacak kadar genis bir bakis acisina sahip de─čil. :thumbup:

Hocam 750 tl civar─▒nda dedi─čim tarzda ba┼čka bir saat yok ben bulamad─▒m varsa ├Âneriniz payla┼č─▒rsan─▒z sevinirm.
Ayr─▒ca gere─činden fazla zaman ayr─▒ld─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z siz yazmazs─▒n─▒z olur biter.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mert55

Mesaj EnderE » 30 Eyl 2017 15:03

http://shop.aslansaat.com.tr/

Buradan be─čendi─čin saatlerin linkini yap─▒┼čt─▒r . O ┼čekilde daha iyi yol al─▒r─▒z . Bu ┼čekilde be─čendi─čin tarz─▒ tam olarak anlar─▒z

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Mesaj EnderE » 30 Eyl 2017 15:05

Buraya da bak

https://www.abtsaat.com/seiko-saat

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

├ľncekiSonraki

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 27 misafir

Click To Discover Claude Bernard Ladies Collections

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners