Daniel Wellingtion

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Daniel Wellingtion

Mesaj mert55 » 26 Eyl 2017, 01:21

ermansire yazdı:Yunanistan'da 30€'ya gördüm, ederi de o zaten.

Büyük ihtimal replikadır. Çünkü Yurt dışında genelde 189 euro fiyat etiketine sahip.

Hocam trendyol.comda saatin fiyatı 450tl sizce güvenilir midir? niye ucuz normal fiyatına göre
Kullanıcı avatarı
mert55

Mesaj Cruciatus » 26 Eyl 2017, 22:34

DW tarz olarak benim de çok beğendiğim bir marka ama verilen para etmez kesinlikle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj facerlann » 26 Eyl 2017, 22:52

Resim benziyor böyle bir şey düşünmez misiniz?
Kullanıcı avatarı
facerlann

Mesaj mert55 » 27 Eyl 2017, 02:18

facerlann yazdı:Resim benziyor böyle bir şey düşünmez misiniz?

Hocam fotoğraftaki saatin fiyatından haberdar değilsiniz sanırım bir bakın derim.
Kullanıcı avatarı
mert55

Mesaj facerlann » 27 Eyl 2017, 07:56

mert55 yazdı:
facerlann yazdı:Resim benziyor böyle bir şey düşünmez misiniz?

Hocam fotoğraftaki saatin fiyatından haberdar değilsiniz sanırım bir bakın derim.

Şakasına demiştim zaten. Ama benim fikrim; fiyatı artırıp nomos Orion alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
facerlann

Mesaj SeiKinetic » 27 Eyl 2017, 10:00

Hocam siz bir araştırma yapın, forumda vaktiniz oldukça zaman geçirin. Gördüğüm kadarıyla birkaç konu açmışsınız benzer yönde. Öncelikle tasarımına, kullanım amacına, çapına, ağırlık aralığına, bilek ölçülerinize uygunluğuna, genel kalitesine vs. karar verin, bütçeniz dahilinde en doğru seçimi zaten yaparsınız. O vakitten sonra da zaten DW, Diesel vs. markalara güler geçersiniz. İkinci linki açmadım ama DZ başlığından anladığım kadarıyla Diesel. Ben de anlam veremedim nereden nereye... Kısacası, biraz zaman geçirin forumda, sonra fikriniz neredeyse netleşecektir, sonra da kutu açılışınızı yaparsınız :champ:
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Mesaj mert55 » 27 Eyl 2017, 18:08

SeiKinetic yazdı:Hocam siz bir araştırma yapın, forumda vaktiniz oldukça zaman geçirin. Gördüğüm kadarıyla birkaç konu açmışsınız benzer yönde. Öncelikle tasarımına, kullanım amacına, çapına, ağırlık aralığına, bilek ölçülerinize uygunluğuna, genel kalitesine vs. karar verin, bütçeniz dahilinde en doğru seçimi zaten yaparsınız. O vakitten sonra da zaten DW, Diesel vs. markalara güler geçersiniz. İkinci linki açmadım ama DZ başlığından anladığım kadarıyla Diesel. Ben de anlam veremedim nereden nereye... Kısacası, biraz zaman geçirin forumda, sonra fikriniz neredeyse netleşecektir, sonra da kutu açılışınızı yaparsınız :champ:

Hocam sizin gibi saat tutkunları moda markalarını pek sevmez ama bence haksızlık ediliyor diye düşünüyorum. Guess ,diesel , emprio armani gayet güzel saatleri var.
Günlük kullanıcam saati açıkçası ben öyle moda markasıymış ,saat markasıymış falan pek takmıyorum saat kolumda güzel duruyorsa beğendiysem tasarımını bütçeme de uyuyorsa alırım. Yalnız DW moda markası değil saat markası
Mesela sizin tavsiye ettiğiniz saat markası ne?
Kullanıcı avatarı
mert55

Mesaj MertYe » 27 Eyl 2017, 18:25

mert55 yazdı:
Guess ,diesel , emprio armani gayet güzel saatleri var.

Bende bazı tasarimlarini beğenirim bu markaların. Hatta 10 senelik bir guess collection saatim var hala sapasaglam çalışır.

Yalniz benim gozumde bir Armani, Burberry marka saat en azından pilli olanlari 200-250 liranın fazlasını edecek saatler değil. O da tasarımlarına duyduğum beğeniden dolayı bazı modellerde. Yoksa içlerinde 5 dolarlık mekanizma var zaten

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MertYe

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 51 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners