Bulgari Diagono Retrograde Moonphase Arıyorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Bulgari Diagono Retrograde Moonphase Arıyorum

Mesaj Clk » 25 Nis 2010, 22:59

Kesinlikle :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Modern60 » 26 Nis 2010, 22:59

Saat kesin olarak şahsi bir zevk ve aşkın tezahürüdür. Fert bu modeli gönlüne yazmışsa onun için çok güzel bir saattir. Bu yüzden "bu paralara yanlış seçim" ya da " ben olsam şunu...." diye yorumlar bence çok had aşan şeyler. Evet burada TSF çok haklıdır. Kopya bir Bulgari takmayı isteyecek birine de burada kimse yardımcı olmayacaktır. Ama zevklere müdahele de aynı derecede dikkat edilmesi gereken bir konu.
Kullanıcı avatarı
Modern60
Contributor

Mesaj 2fast4u » 27 Nis 2010, 11:48

modern60 hassasıyetını anlıyorum fakat benım ılk yorumum kıbarca yapılan bır elestırıdır.Son yaptıgım yorumda asıl vermek ıstedıgım mesajdır.Bulgarı markasını seven ve kullanan bır saat meraklısı olarak pratık zekamın getırdıgı bır ozellık olsa olsa gerek kımın ne demek ıstedıgını cok ıyı anlıyorum .Benım neyı ısaret ettıgımı dıger uyeler de anlamıs sanıyordum kı bu cevap gelene dek.Replıka saat-saat zevkı benzetmesı ıle ılgılı olarak soyledıgın seyler en azından bu sıte ıcersınde celıskı yaratır.Aramızdakı fark ben bu arayısın basından berı replıka arzusu ıcerdıgını ılk anlayanlardanım.Sonuc olarak Replıka dıagona retrograde moonphase yanlıs bır secımdır.35bın dolar olsa dahi ;)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj zoc » 27 Nis 2010, 13:19

O kadar yorumun üzerine ''Orjinal olması gerekmiyor...'' sözü bence saygısızlıktır.
Kullanıcı avatarı
zoc

Mesaj herofb » 27 Nis 2010, 13:29

zoc yazdı:O kadar yorumun üzerine ''Orjinal olması gerekmiyor...'' sözü bence saygısızlıktır.

Alsında orada daha uzun ,okunması ve anlaşılması çok zor bir yazı vardı fakat saolsun forum yöneticileri özet olarak düzeltmiş.
Kullanıcı avatarı
herofb

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 170 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners