Click To Discover Maurice Lacroix Aikon Collection

Saat Se├žimi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saat Se├žimi

Mesaj endless » 08 Eki 2017 23:21

Ar1982 otomatik saat nas─▒l acaba bilgisi olan var m─▒? Armani bir saat markas─▒ de─čil biliyorum ama bu saat ├žok ho┼č geldi bana, fiyat─▒ saatvesaat de 1.750 lira ama ben 1300 e ayarlad─▒m arkada┼č arac─▒l─▒─č─▒ ile, birde armani otomatik saatinde sapma sorunu var m─▒ acaba?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
endless

Kay─▒t: 08 Eki 2017 22:51

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

Mesaj evsen81 » 09 Eki 2017 17:13

Forumda 2. elde o kadar temiz ve g├╝zel saatler varken buralara bakmak yersiz.Benim bo┼ča harcayacak param ├žok derseniz sizin bilece─činiz i┼č :thumbup:
Konyal─▒saat e de Saat&Saat e de u─čram─▒┼čl─▒─č─▒m var son derece ilgisiz, bilgisiz ├žal─▒┼čanlar─▒ var ve y├╝ksek fiyattan sat─▒┼č yap─▒yorlar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
evsen81

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 25 Nis 2014 19:29

Mesaj SeiKinetic » 12 Eki 2017 13:52

Ge├žiniz efenim...
Tutto ha una maniera.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SeiKinetic

Kay─▒t: 08 Tem 2016 10:14

Mesaj bumega » 12 Eki 2017 17:04

Swiss military ve tissotlar f/p saatleridir diye dusunuyorum ben. Alinca ├╝zmez. Ki linkini verdiginiz saat 700 tl nin de altinda. Swiss made. Neden olmasin.

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bumega

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 04 Eyl 2017 00:11

Mesaj endless » 15 Eki 2017 00:01

te┼čekk├╝r ederim, seiko kinetic SRN049P saatine ne dersiniz? fiyat─▒ 1.100 lira ama 700'e buldum ayd─▒nsaat yani yetkili distr├╝b├╝t├Âr garantili
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
endless

Kay─▒t: 08 Eki 2017 22:51

Mesaj bumega » 15 Eki 2017 11:05

Ilk gonderdiginiz iki saat yasiniza daha uygun gibi geldi bana. Srn049p cok guzel bir saat. Fiyat─▒n─▒n hakk─▒n─▒ da verir ancak klasik bir secim olur ve kisa surede s─▒k─▒labilirsiniz. Tarziniza daha yakin olan hangisi ise onu se├žin.

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bumega

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 04 Eyl 2017 00:11

Mesaj nzmokur » 15 Eki 2017 15:47

endless yazd─▒:te┼čekk├╝r ederim, seiko kinetic SRN049P saatine ne dersiniz? fiyat─▒ 1.100 lira ama 700'e buldum ayd─▒nsaat yani yetkili distr├╝b├╝t├Âr garantili
550 ye al─▒rs─▒n─▒z. S─▒k─▒ pazarl─▒k edin

SM-G950F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
The best , or nothing..
Follow my instagram page : rolex.collector
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nzmokur

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 31 Mar 2010 23:14

Mesaj cash » 20 Eki 2017 12:36

evsen81 yazd─▒:Forumda 2. elde o kadar temiz ve g├╝zel saatler varken buralara bakmak yersiz.Benim bo┼ča harcayacak param ├žok derseniz sizin bilece─činiz i┼č :thumbup:
Konyal─▒saat e de Saat&Saat e de u─čram─▒┼čl─▒─č─▒m var son derece ilgisiz, bilgisiz ├žal─▒┼čanlar─▒ var ve y├╝ksek fiyattan sat─▒┼č yap─▒yorlar.

+1
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cash

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 25 Haz 2015 18:11

├ľnceki

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 33 misafir

Click To Discover Claude Bernard Collections

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners