Seiko SSC347P almak istiyorum Yardimci olabilir misiniz

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko SSC347P almak istiyorum Yardimci olabilir misiniz

Mesaj megadeth19 » 12 Eyl 2017, 18:52

Merhaba arkadaslar seiko nun ssc347p modelini almak istiyorum lakin fiyatta problem yasiyorum aydin saatin kendi sitesinde 2117 tl liste fiyati var n11 dir vs dir bazi saat satan yerler bu fiyat uzerinden iskonto uyguluyor atiyorum yuzde 30 1570 e geliyor ortalama ama bi altinciya gittim saatte satiyorlardi istediim saati gordum girdim iceri sordum fiyatini 1600 kusur fiyattan %30 indirimi ile 1148 tl ye geliyor dedi nedir bu fiyatlardaki degisiklik birisi liste fiyatini 2117 biriyse 1600 kusur den verdi acaba bi problem mi yada saatin modeli farkli olma ihtimali birinin aynisi fakat iste biri 2015 saat biri 2017 falan surum farki falan mi var diye dusunduruyor insana yardimci olursaniz bu konuda cok sevinirim birde bu saat hakkinda goruslerinizi mede merak ediyorum sizce nasildir bu saatResim
Kullanıcı avatarı
megadeth19

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Proscd ve 37 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners