2000 TL ye kadar saat ├Ânerisi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

2000 TL ye kadar saat ├Ânerisi

Mesaj ahmetarikan » 07 Eyl 2017, 21:04

Herkese iyi forumlar
2000 Tl ye kadar b├╝t├žem var saat almak istiyorum,daha ├Ânce saat almad─▒m abinin baban─▒n eski saatlerini kulland─▒m :)
├ľ─črenciyim spor saat istiyorum ├želik- metal kordon saatleri be─čeniyorum sizin bilgilerinize tavsiyelerinize ihtiya├ž duydu─čum i├žin konuyu a├žm─▒┼č bulunmaktay─▒m.
Saati nereden almal─▒y─▒m ? Saat&Saat ,Konyal─▒saat ma─čazalar─▒nda pazarl─▒k ne derece yap─▒labiliyor,├Ârne─čin saat&saat in kendi sitesinde 2000 liraya satt─▒─č─▒ bir saat yine ayn─▒ distr├╝b├╝rat├Ârden olmak kayd─▒yla trendyol.com da yar─▒ fiyat─▒na sat─▒ld─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝m.Al─▒rken,se├žerken nelere dikkat etmeliyim ve ├Ânerebilece─činiz saat tavsiyelerini bekliyorum

herkese te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ahmetarikan

Kay─▒t: 07 Eyl 2017, 20:56

Re: 2000 TL ye kadar saat ├Ânerisi

Mesaj Ground » 07 Eyl 2017, 22:01

Forumun 2. El b├Âl├╝mlerinde ├žok iyi fiyatlarda ve de temiz saatler var.

Oralardan uygun g├╝zel bir saat se├žin derim.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ground

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 17 Ara 2015, 02:48

Mesaj asymptote » 07 Eyl 2017, 22:58

B├╝t├žeyi biraz yukar─▒ y├Ânl├╝ (700$ - 800$ band─▒na) esnetebilir ve yurt d─▒┼č─▒ndan al─▒┼čveri┼č yapmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝rseniz ├žok g├╝zel se├ženekler var: Mido Commander Chronometer gibi.. :thumbup: Forumun ikinci el b├Âl├╝m├╝ne de Ground'un dedi─či gibi mutlaka g├Âz gezdirmelisiniz.. :thumbup:
http://www.ebay.com/itm/MIDO-MENS-COMMANDER-II-40MM-STEEL-BRACELET-AUTOMATIC-WATCH-M021-431-11-041-00-/192287320276?hash=item2cc537a8d4:g:0UwAAOSwRJ1ZnorJ
En son asymptote taraf─▒ndan 07 Eyl 2017, 23:01 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
"Evrende en b├╝y├╝k ziyan, sorgulama yetene─čini yitirmi┼č bir beyindir." - A. Einstein
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asymptote

Kay─▒t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj asuspc » 07 Eyl 2017, 23:01

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asuspc

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj cagatay1903 » 07 Eyl 2017, 23:07

Bende Alpina y─▒ g├Âr├╝p be─čendim.

44mm uygunsa ka├žmaz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cagatay1903

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 10 Mar 2014, 15:52

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners