ka覺nt覺 balad覺....uyar覺: salam "ROLEX" i癟erir....

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: ka覺nt覺 balad覺....uyar覺: salam "ROLEX" i癟erir....

Mesaj Caner1983 » 26 Au 2017, 22:41

Tgm yazd覺:Caner y羹z kere dedik abicim u sub覺 satma diye :!: ka覺n dur imdi, m羹stahak :evil:

36mm datejust seni uzun vadede mutlu etmez. Anesthesia gibi eski daytona derim. Ya da 16622 yacht-master :thumbup: bu saatle ilgili tek cekincem surekli g羹nl羹k kullan覺ma uygun olmamas覺, platin bezel ve polish bilezikten dolay覺. Ama oyle bir model ki, bakars覺n, bakars覺n d繹n羹p bir daha bakars覺n.. Bilekte ov yapar

Tolga yaamadan olmayacakt覺 :cry:
Dj ve sub d覺覺nda dier se癟enekleri deerlendirmedim dj 36 mm al覺n覺rsa sat覺lmamal覺 onun fark覺nday覺m ka覺n覺p duray覺m bakal覺m :D
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Re: ka覺nt覺 balad覺....uyar覺: salam

Mesaj Caner1983 » 26 Au 2017, 22:43

gkarinca yazd覺:Caner gecenlerde dj icin ben de bakindim seceneklerinin Arasina rhodium kadran eklemelisin. Mavi almaya gitmisken cok kararsiz birakti beni

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

gkar覺nca bu 41 mm galiba kadran mavi d羹羹nd羹m ama g羹m羹 de d羹羹nd羹r羹yor rhodium da denenir. zaten al覺m uzun vadede olacak tek :champ:
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Mesaj cbmad » 26 Au 2017, 22:54

Bu seviyelerde yorum yapmak d羹mez bana asl覺nda ama genel olarak 41 mm size diver olmayan saatlerin ince bileklerde b羹y羹k ka癟t覺覺n覺 d羹羹n羹yorum. Dj bu algiyi kirar mi al覺mak k覺sa mi s羹rer bilmiyorum. Size sorunu yasarsaniz ve bu asilamazsa eski saate d繹nmemek adina batman veya coke bezel gmt aklima geliyor. . Kolay gelsin :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
cbmad

Ya: 45
Kay覺t: 16 Au 2012, 13:47

Mesaj Bg17 » 27 Au 2017, 08:21

Datejust in yeni kasasi mavi olan cok guzel. Ama tek rolex olmaz datejust dan.

Omegalari unut, lig farki var.

Tek rolex sub yada daytona olur.

Bence lv yada batman de olabilir.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan覺c覺 avatar覺
Bg17

Kay覺t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj Caner1983 » 27 Au 2017, 09:45

Cbmad :champ: 41 bana da b羹y羹k geliyor ve eskiye d繹n羹 羹zer :champ:
Baar abi dj nin yan覺na hafif siklet swiss diver gelir belki ( berkan 羹stat zehirledi zaten captain cook bak覺p duruyorum)
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Mesaj Umutt » 27 Au 2017, 12:48

Caner Hocam 繹ncelikle hay覺rl覺s覺 olsun, se癟iminiz hangisi olursa olsun inallah uzun y覺llar sizi 癟ok mutlu etsin.

S繹z konusu olan Rolex olunca, akl覺m genelde kar覺覺k oluyor benim. Beendiim 癟ok say覺da model var ve 癟ounlukla verdiim karar覺n 繹mr羹, bir baka modeli deneyene kadar s羹r羹yor. 羹phesiz bunda hen羹z saat zevkimin olgunlamam覺 olmas覺n覺n da etkisi vard覺r. Zaten bu y羹zden koleksiyonuma k覺sa vadede bir Rolex dahil etmeyip, iyice i癟ime sindirdikten sonra tetii 癟ekmeye karar vermi bulunuyorum. Bu sebeple, yani Rolex model tercihleri konusunda zaten kafas覺 kar覺覺k biri olarak, konu hakk覺ndaki g繹r羹lerimi l羹tfen bunlar覺 bilerek deerlendirin, zira sizi yanl覺 y繹nlendirmek istemem.

Sizin se癟imlerinize gelecek olursak. bunlar覺n i癟inde dj 36 mm mavi kadran fluted bezel ve kesinlikle jubilee bilezikle tercih ederdim, ama m羹mk羹nse roman rakaml覺 olan覺.Buna kar覺l覺k eer biraz esnekliim olsayd覺, bu modelde siyah kadran ve 癟elik alt覺n olan覺 daha da tercih ederdim, 癟羹nki m羹thi yak覺t覺r覺yorum. Her ne kadar saatte alt覺n覺, maliyeti gereksiz art覺ran bir unsur olarak g繹rsem de Rolex de bu durum farkl覺. B羹t羹n two tone modellerinde, istisnas覺z olarak m羹thi bir estetik uyum ve 癟ok ama癟l覺 kullan覺m覺 salad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum Rolex in. Zaten ham alt覺n覺 cevher olarak al覺p tamamen kendi b羹nyesinde ala覺mland覺ran ve 羹retiminde kullanabilen tek saat firmas覺 bildiim kadar覺 ile.

Onun d覺覺nda two tone istemediinizi d羹羹nd羹羹m i癟in yine listenin d覺覺na 癟覺karak Batman ve Hulk modellerini 繹nerirdim ahsen. Tek Rolex olaca覺n覺 ve Submariner i satt覺覺n覺z覺 dikkate alarak.

Tekrar hay覺rl覺s覺 olsun.Bir kez Rolex kullanm覺 biri olarak, bu zehir bir kez kana kar覺t覺ktan sonra kurtulu olmad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum, dolay覺s覺 ile eninde sonunda sizden kral ta癟l覺 bir kutu a癟覺l覺覺 g繹receimize inan覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Re: ka覺nt覺 balad覺....uyar覺: salam

Mesaj Caner1983 » 27 Au 2017, 12:58

Umutt yazd覺:Caner Hocam 繹ncelikle hay覺rl覺s覺 olsun, se癟iminiz hangisi olursa olsun inallah uzun y覺llar sizi 癟ok mutlu etsin.

S繹z konusu olan Rolex olunca, akl覺m genelde kar覺覺k oluyor benim. Beendiim 癟ok say覺da model var ve 癟ounlukla verdiim karar覺n 繹mr羹, bir baka modeli deneyene kadar s羹r羹yor. 羹phesiz bunda hen羹z saat zevkimin olgunlamam覺 olmas覺n覺n da etkisi vard覺r. Zaten bu y羹zden koleksiyonuma k覺sa vadede bir Rolex dahil etmeyip, iyice i癟ime sindirdikten sonra tetii 癟ekmeye karar vermi bulunuyorum. Bu sebeple, yani Rolex model tercihleri konusunda zaten kafas覺 kar覺覺k biri olarak, konu hakk覺ndaki g繹r羹lerimi l羹tfen bunlar覺 bilerek deerlendirin, zira sizi yanl覺 y繹nlendirmek istemem.

Sizin se癟imlerinize gelecek olursak. bunlar覺n i癟inde dj 36 mm mavi kadran fluted bezel ve kesinlikle jubilee bilezikle tercih ederdim, ama m羹mk羹nse roman rakaml覺 olan覺.Buna kar覺l覺k eer biraz esnekliim olsayd覺, bu modelde siyah kadran ve 癟elik alt覺n olan覺 daha da tercih ederdim, 癟羹nki m羹thi yak覺t覺r覺yorum. Her ne kadar saatte alt覺n覺, maliyeti gereksiz art覺ran bir unsur olarak g繹rsem de Rolex de bu durum farkl覺. B羹t羹n two tone modellerinde, istisnas覺z olarak m羹thi bir estetik uyum ve 癟ok ama癟l覺 kullan覺m覺 salad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum Rolex in. Zaten ham alt覺n覺 cevher olarak al覺p tamamen kendi b羹nyesinde ala覺mland覺ran ve 羹retiminde kullanabilen tek saat firmas覺 bildiim kadar覺 ile.

Onun d覺覺nda two tone istemediinizi d羹羹nd羹羹m i癟in yine listenin d覺覺na 癟覺karak Batman ve Hulk modellerini 繹nerirdim ahsen. Tek Rolex olaca覺n覺 ve Submariner i satt覺覺n覺z覺 dikkate alarak.

Tekrar hay覺rl覺s覺 olsun.Bir kez Rolex kullanm覺 biri olarak, bu zehir bir kez kana kar覺t覺ktan sonra kurtulu olmad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum, dolay覺s覺 ile eninde sonunda sizden kral ta癟l覺 bir kutu a癟覺l覺覺 g繹receimize inan覺yorum.

Umut hocam teekk羹rler :champ: fluted+jubilee ve romen rakaml覺 blue dial 癟ok 覺k ama olyster bilezik+silver dial+Fluted bezel+baton index 癟ok kafa kar覺t覺r覺yor deneme turlar覺 laz覺m :thumbup:
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Mesaj Y覺lmaz » 27 Au 2017, 17:29

Caner Bey hem ya覺m覺z hem de zevklerimiz 癟ok yak覺n. Bir submariner kullan覺c覺s覺 olarak mavi index kadran jubile dj'yi ben de 癟ok beeniyorum. 36-41 mm aras覺nda deneyerek se癟im yapmal覺s覺n覺z ben 41mm'yi daha 癟ok beendim. Dier taraftan submarineri sat覺p tekrar almak pek mant覺kl覺 gelmiyor bana.
Seamaster 300 de kulland覺m. Bilekte 癟ok rahat ve sempatik bir saat ama submarinerden 2-3 ad覺m geride kal覺r 覺kl覺k konusunda.
Rolex'ler aras覺ndan hangisini se癟erseniz se癟in piman olmazs覺n覺z bence.
Y覺lmaz

Ya: 39
Kay覺t: 02 Haz 2015, 11:06

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 60 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners