ka覺nt覺 balad覺....uyar覺: salam "ROLEX" i癟erir....

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: ka覺nt覺 balad覺....uyar覺: salam "ROLEX" i癟erir....

Mesaj ereninanc » 07 Ara 2017, 00:41

Caner1983 yazd覺:
ereninanc yazd覺:Merhaba na癟izane tavsiyem submariner kulland覺ysan覺z takvimsizde olsa ayn覺 kulvarda devam etmeniz y繹n羹nde 癟羹nk羹 submarinerden datejusta ge癟ilmesi attan inip eee binilmesi ile ayn覺 ayr覺ca yeni kasa merakl覺s覺 deilseniz ayn覺 fiyata bir eski kasan覺n 癟elik alt覺n siyah olan覺da d羹羹n羹lebilir

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Bence ingiliz at覺ndan inip arap at覺na binmek gibi desek daha doru olacak 癟羹nk羹 mercek ve yivli bezel rolex karekteristiini 癟ok iyi yans覺t覺yor dj ye biraz haks覺zl覺k oluyor gibi :D

Hakl覺s覺n覺z biraz a覺r bir eletiri oldu san覺r覺m[emoji4] 13 senedir baba meslei saat癟iyim. Ben klasiklerde daha 癟ok eskileri seviyorum 繹zellikle kurmal覺lar yani precision

Dj de ise 1960-1970 beyaz 癟ukur kadran romen rakam t覺rt覺kl覺 bezel tabiki j羹bile bant favorim.

Ama Rolexte en keyif veren model uanda da kullan覺yorum. elik daytona zenith makina beyaz kadran 16520

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ereninanc

Ya: 38
Kay覺t: 26 Haz 2012, 13:03

Mesaj Expen » 07 Ara 2017, 09:55

Sayin Caner1983,

Oncelikle sub in gidisi derin yaralar birakabilir. Bu yuzden yeniden sub almak altina yatirim yapmak gibi guvenli liman ama heyecandan yoksun. :thumbup:
Kararsizlik malasef bizim gibi saat hayranlarinin korkulu ruyasi ve eger sizde benim gibi her zaman butin ziyaretlerinde tefeciyi gozunuz ariyorsa bu durumu dahada zorlastirir. :lol:

DJ ye gelirsek bence tek saat olmasi en muhtemel model olarak goruyorum tarihi ve size hissettirdikleri acisindan.Bende saat alma merasimindeyim subla yola ciktim fakat bulundugum ulke ve eyalet dolayisiyla sub maalesef hic bir yerde yoktu, karalar baglamis butikten cikarken gozume bir mavi dj fluted bezel bir saat carpti ve koluma taktim, o andan itibaren bezel ruyalarima giriyor. Bu anlattiklarim 3 gun once bugun tekrar butik ziyaretinde maviyi tekrar taktim ve bana o ilk gordugumdeki zevki malasef vermedi belki benim algilarimda belkide renki kadranin goz yanilmasiydi ama bugun gri kadranli bir dj denedim ve aliyorum dedim maviyide cok begenmistim fakat alma noktasinda degildi dusuncelerim. Bu arada bende 36 lik inceledim fakat 41 lik benim gorusumde bezel ve saat olarak daha belli eden model olarak goruyorum. Ayrica jubileye inanilmaz soguk bakarken gri ve jubile kombinasyonunu kolumda denedim ve budur dedim.
Sozun ozu kismet ise yarin saati teslim almaya gidicem 41 dj fluted bezel jubile baton index yeni kasa dj.

Nacizane overall gorusum fluted bezel dj seni en az sub kadar mutlu edicegi yonde. 41-36 ve kadran rengi konulari zevklere kalmis fakat eger tek saat olucaksa 41 ve beyaz,gri,siyah gibi renklerden sikilmiyacagini dusunuyorum. 36 ve mavi bir sure sonra sikabilir eger tek saat olarak takarsan. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Expen

Kay覺t: 06 Mar 2015, 00:56

Mesaj Caner1983 » 07 Ara 2017, 12:44

Expen yazd覺:Sayin Caner1983,

Oncelikle sub in gidisi derin yaralar birakabilir. Bu yuzden yeniden sub almak altina yatirim yapmak gibi guvenli liman ama heyecandan yoksun. :thumbup:
Kararsizlik malasef bizim gibi saat hayranlarinin korkulu ruyasi ve eger sizde benim gibi her zaman butin ziyaretlerinde tefeciyi gozunuz ariyorsa bu durumu dahada zorlastirir. :lol:

DJ ye gelirsek bence tek saat olmasi en muhtemel model olarak goruyorum tarihi ve size hissettirdikleri acisindan.Bende saat alma merasimindeyim subla yola ciktim fakat bulundugum ulke ve eyalet dolayisiyla sub maalesef hic bir yerde yoktu, karalar baglamis butikten cikarken gozume bir mavi dj fluted bezel bir saat carpti ve koluma taktim, o andan itibaren bezel ruyalarima giriyor. Bu anlattiklarim 3 gun once bugun tekrar butik ziyaretinde maviyi tekrar taktim ve bana o ilk gordugumdeki zevki malasef vermedi belki benim algilarimda belkide renki kadranin goz yanilmasiydi ama bugun gri kadranli bir dj denedim ve aliyorum dedim maviyide cok begenmistim fakat alma noktasinda degildi dusuncelerim. Bu arada bende 36 lik inceledim fakat 41 lik benim gorusumde bezel ve saat olarak daha belli eden model olarak goruyorum. Ayrica jubileye inanilmaz soguk bakarken gri ve jubile kombinasyonunu kolumda denedim ve budur dedim.
Sozun ozu kismet ise yarin saati teslim almaya gidicem 41 dj fluted bezel jubile baton index yeni kasa dj.

Nacizane overall gorusum fluted bezel dj seni en az sub kadar mutlu edicegi yonde. 41-36 ve kadran rengi konulari zevklere kalmis fakat eger tek saat olucaksa 41 ve beyaz,gri,siyah gibi renklerden sikilmiyacagini dusunuyorum. 36 ve mavi bir sure sonra sikabilir eger tek saat olarak takarsan. :thumbup:

ncelikle teekk羹rler ve hay覺rl覺 olsun :champ:
Deneme turlar覺 kararda etkili olacak ama bakal覺m???
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj mitY羹ksel » 07 Ara 2017, 12:50

Bu anlattiklarim 3 gun once bugun tekrar butik ziyaretinde maviyi tekrar taktim ve bana o ilk gordugumdeki zevki malasef vermedi belki benim algilarimda belkide renki kadranin goz yanilmasiydi ama bugun gri kadranli bir dj denedim ve aliyorum dedim maviyide cok begenmistim fakat alma noktasinda degildi dusuncelerim. Bu arada bende 36 lik inceledim fakat 41 lik benim gorusumde bezel ve saat olarak daha belli eden model olarak goruyorum. Ayrica jubileye inanilmaz soguk bakarken gri ve jubile kombinasyonunu kolumda denedim ve budur dedim.
:

Ben de daha 繹nce ayn覺 g繹r羹leri belirtmitim.

asuspc yazd覺:Mavi kadar覺n覺 denedim baz覺 nedenlerden dolay覺 beyaz yada g羹m羹 diyorum . Bu arada 41 mm denedim s覺r覺tmad覺 .

Umtyksl
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj Expen » 08 Ara 2017, 11:34

Sayin Caner,

Malesef ddj jubilee kombinasyonu almaya gittigim butikten subla ciktim. Sasirtici aslinda bulundugum eyaletteki butun butikleri aramistim halbuki bir kisi saati ayirtmis ve almamis kismet yola ciktigin saati alirken buldum kendimi butikte fakat aklim dj de kaldi ona emin olabilirsin. Sadece sana nacizane tavsiyem benim icin butikte 41 jubile ve gray dial kombinasyonunu dene siddetle tavsiye ederim. Insallah gonlunuze gore en iyi saati alirsiniz. Simdiden hayirli olsun.

Resim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Expen

Mesaj Expen » 08 Ara 2017, 11:35

asuspc yazd覺:

Bu anlattiklarim 3 gun once bugun tekrar butik ziyaretinde maviyi tekrar taktim ve bana o ilk gordugumdeki zevki malasef vermedi belki benim algilarimda belkide renki kadranin goz yanilmasiydi ama bugun gri kadranli bir dj denedim ve aliyorum dedim maviyide cok begenmistim fakat alma noktasinda degildi dusuncelerim. Bu arada bende 36 lik inceledim fakat 41 lik benim gorusumde bezel ve saat olarak daha belli eden model olarak goruyorum. Ayrica jubileye inanilmaz soguk bakarken gri ve jubile kombinasyonunu kolumda denedim ve budur dedim.
:

Ben de daha 繹nce ayn覺 g繹r羹leri belirtmitim.

asuspc yazd覺:Mavi kadar覺n覺 denedim baz覺 nedenlerden dolay覺 beyaz yada g羹m羹 diyorum . Bu arada 41 mm denedim s覺r覺tmad覺 .

Umtyksl

Demekki ayni zevke sahibiz :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Expen

Mesaj cemmt » 08 Ara 2017, 12:00

Expen bende sub icin kapora verip dj2 ile ciktim,son sozu bilek soyluyor :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
cemmt

Ya: 47
Kay覺t: 18 ub 2016, 12:14

Mesaj Expen » 08 Ara 2017, 12:22

cemmt yazd覺:Expen bende sub icin kapora verip dj2 ile ciktim,son sozu bilek soyluyor :thumbup:

Sorma hedefte batman vardi ama aklim cok pis dj de kaldi :lol: Artik yeni hedef dj oldu
Kullan覺c覺 avatar覺
Expen

ncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners