OMEGA SEAMASTER DIVER 300M

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

OMEGA SEAMASTER DIVER 300M

Mesaj salguz » 05 A─ču 2017, 18:36

Arkada┼člar omega n─▒n bir modeli hakkinda fikirlerinizi almak istiyorum.Sormak istedi─čim saat omega seamaster diver 300 m co-axial referans no=212.30.41.20.01.003 siyah kadranl─▒ olan model. Ayni modelin mavi kadranl─▒s─▒ da var. Saat 41 mm ├žapinda.Bildi─čim kadariyla cosc sertifikas─▒ var ve mekanizmas─▒ 2500 .Bu mekanizma omeganin kendi ├╝retimi in house mekanima m─▒? G├╝nl├╝k sapmasi ne kadar bilmiyorum.Nisanta┼č─▒ omega buti─če ve ├Âzg├╝r saate sordum.Her ikisi de 12500 TL fiyat verdiler.%10 iskonto ve karta 6-7 taksit yapacaklarini s├Âylediler. Bu fiyat uygun mu? Alinabilecek bir saat mi? Forumdaki arkada┼člar yardimci olursa sevinirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
salguz

Kay─▒t: 30 Nis 2017, 15:46

Re: OMEGA SEAMASTER DIVER 300M

Mesaj TSayiR » 05 A─ču 2017, 22:56

Forumda daha uygun fiyata var ┼ču anda.
Konusulur anlasilir alinir.

viewtopic.php?t=26328

SM-J700F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
@WatchesTNC
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
TSayiR

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016, 14:17

Mesaj onuratamer » 08 A─ču 2017, 11:15

Merhaba, Omega'nin bu mekanizmasi in house degil ama duz ETA makinalarla arasinda ciddi farklar var. Ustelik Omega'nin in house mekanizmalari nispeten kalin oldugu icin bahsettiginiz saatin 2500D kalibreli makinasi inceligiyle olumlu bir fark yaratiyor. Gunluk sapmasi +/- 5sn civari olmasi lazim. Fiyat olarak 10.500 TL'yi zorlayin. Ikinci elde ise temiz olanlari 6.500 - 7.500 TL bandinda bulunabilir diye dusunuyorum. Son olarak siyah gunluk kullanima daha uygun olsa da benim tercihim maviden yana olurdu :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
onuratamer

Kay─▒t: 16 May 2011, 18:13

Mesaj alihoca » 10 A─ču 2017, 01:43

Asl─▒nda fiyat limitinizi biraz daha artt─▒r─▒p Planet Ocean 600 m alabilirsiniz. Bu modeldeki 8500 calibreli mekanizma in-house bir mekanizma. Ben kullan─▒yorum g├╝nl├╝k 1.5-2 sn sapmas─▒ var. Bunun haricinde daha g├╝ncel bir kasa ve Omega bu modellerde 4 y─▒l garanti veriyor.
Tempus erit auri pretium!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
alihoca

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 09 Eki 2016, 23:44

Mesaj salguz » 10 A─ču 2017, 19:34

Yorumlariniz icin tesekkurler. Ben mekanizmanin in house oldu─čunu saniyordum. Alma kararimi iptal edip yine kendimi po yada submariner icin beklemeye al─▒cam.Ama onceli─čim sub 116610ln
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
salguz

Kay─▒t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj evsen81 » 29 A─ču 2017, 13:05

Bence ├žok g├╝zel bir model :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
evsen81

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 25 Nis 2014, 19:29

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners