Seiko 5 SNZF15J Öneri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko 5 SNZF15J Öneri

Mesaj h3rmés » 05 Tem 2017, 23:54

Arkadaşlar herkese selam, forumda yeniyim ve bu saati almak istiyorum. Fiyat aralığım maks 1000 tl. 500-700 tl arası buldum sizce almalı mıyım? Kasa renk dizayn ve mekanizma olarak istediğim bi saat. Başka önerileriniz varsa eğer yardımcı olursanız sevinirim. Resim
Gökhan
Kullanıcı avatarı
h3rmés

Re: Seiko 5 SNZF15J Öneri

Mesaj KKarakuş » 06 Tem 2017, 09:46

Merhaba ,

Yakın zamanda kullandığım bir modeldi.

Gayet keyifli ve güzel bir saat. Tek eksiği vidalı tepesinin olmaması diyebilirim.

Fiyat konusunda, Türkiye'de sıfır fiyatları 800 850 TL arası değişiyor diye biliyorum. İkinci el piyasası da 450 550 TL arası değişmekte.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
" İnsanlar hangi dünyaya kulak kesilmişse, öbürüne sağır..! " / İsmet ÖZEL
Kullanıcı avatarı
KKarakuş

Mesaj azizkaya » 06 Tem 2017, 11:46

Trendyol'a bir bakın derim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj h3rmés » 06 Tem 2017, 13:40

KKarakuş yazdı:Merhaba ,

Gayet keyifli ve güzel bir saat. Tek eksiği vidalı tepesinin olmaması diyebilirim.

Fiyat konusunda, Türkiye'de sıfır fiyatları 800 850 TL arası değişiyor diye biliyorum. İkinci el piyasası da 450 550 TL arası değişmekte.

Merhaba, vidalı tepeyi çok sorun etmiyorum açıkcası. Tr den almak istiyorum saati görüp takıp öyle almak istiyorum ve fiyat olarak marka olarak en yakın bu geldi bana. Siyah kadranlı SNZF17 olan modeli de olabilir ama oda hiç bir Tr saat satıcısının stoklarında bulunmuyor :( genel olarak saat merakım yeni başladı ve eğer sizlerinde görüşünde bu saatin sorun olabilecek bi durumu yoksa almaya karrlıyım
Gökhan
Kullanıcı avatarı
h3rmés

Mesaj KKarakuş » 06 Tem 2017, 15:09

h3rmés yazdı:

Merhaba, vidalı tepeyi çok sorun etmiyorum açıkcası. Tr den almak istiyorum saati görüp takıp öyle almak istiyorum ve fiyat olarak marka olarak en yakın bu geldi bana. Siyah kadranlı SNZF17 olan modeli de olabilir ama oda hiç bir Tr saat satıcısının stoklarında bulunmuyor :( genel olarak saat merakım yeni başladı ve eğer sizlerinde görüşünde bu saatin sorun olabilecek bi durumu yoksa almaya karrlıyım

Abt Saat'in sitesinde olması gerekiyor. Emin olmak adına mağazasını da arayabilirsiniz.

Sirkeci Vanlılar Saat'te de olma şansı yüksek. Arayıp bilgi almanızda fayda var ;)

" İnsanlar hangi dünyaya kulak kesilmişse, öbürüne sağır..! " / İsmet ÖZEL
Kullanıcı avatarı
KKarakuş

Mesaj h3rmés » 06 Tem 2017, 18:08

KKarakuş yazdı:
h3rmés yazdı:

Abt Saat'in sitesinde olması gerekiyor. Emin olmak adına mağazasını da arayabilirsiniz.

Sirkeci Vanlılar Saat'te de olma şansı yüksek. Arayıp bilgi almanızda fayda var ;)

Malesef :( baktım hepsine hiç stokda yok bi ara dükkanlarına uğrayacağım.. teşekkür ederim yardımınız için sağolun :)
Gökhan
Kullanıcı avatarı
h3rmés

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 100 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners