Burberry BU1210 otomatik saat valjoux 7753

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Burberry BU1210 otomatik saat valjoux 7753

Mesaj KorayYil » 25 Haz 2017, 09:03

Bu saati biraz araştırmak istedim . Malum burberry dunyanin en cok tercih edilen moda markasi. Tesadüf yabancı bir forumda bu saatle karşılaştım . Valjoux 7753 kullanılmış 42 mm boyutunda .safir ön ve transparan mekanizma. Aslında alınabilecek bir tipede sahip benim fikrimce ama birde sizlerin fikrini alıyım dedim . Bu arada saatin sıfırı 6000-7500 aralığında. Yani diğer saatlerine nazaran 3 kat pahalı.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
KorayYil

Re: Burberry BU1210 otomatik saat valjoux 7753

Mesaj taskin » 26 Haz 2017, 10:39

Marka ve tasarım konusu kişiye göre tabi tartışılır lakin şu tarz üst düzey giyim markaları bir zahmet daha kaliteli saat yapsalar belkş tercih edilir.

İkinci elde aynı kalibreyi kullanan tissot gibi markaların meblağları 800-1400 civarlarını asla geçmiyor. Kaldı ki onların kalitesi bu saate göre daha tatminkar.

Ne bileyim her şeyi eleştiren bir tip gibi gözükebilirim ama buna verilen paraya vallahi üzülüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
taskin

Mesaj EnderE » 26 Haz 2017, 11:18

taskin yazdı:Marka ve tasarım konusu kişiye göre tabi tartışılır lakin şu tarz üst düzey giyim markaları bir zahmet daha kaliteli saat yapsalar belkş tercih edilir.

İkinci elde aynı kalibreyi kullanan tissot gibi markaların meblağları 800-1400 civarlarını asla geçmiyor. Kaldı ki onların kalitesi bu saate göre daha tatminkar.

Ne bileyim her şeyi eleştiren bir tip gibi gözükebilirim ama buna verilen paraya vallahi üzülüyorum.

Taskin Hocam aynı düşünceleri bende paylaşıyorum . Hatta karşı tarafı kırmamak için yazınızı çok yumusattiginiz belli .

Marka ederi tabiki önemli ama bu kadar da olmamalı bence

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ender Erdogan / Eski Kullanıcı Adı Forestsoul
Kullanıcı avatarı
EnderE

Mesaj eyimen » 26 Haz 2017, 12:02

Iki kelime: Paraniza yazik
Kullanıcı avatarı
eyimen

Mesaj leonardo06 » 26 Haz 2017, 19:53

Bu sözü genelde ülkemiz için kullanırız ama maalesef saat dünyası içinde geçerli.

Herkes bildiği işi yapsın:)
Tissot şal yada pardesü yapıyor mu kardeşim. Ayıp ya:)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
leonardo06

Mesaj FatihParlak » 29 Haz 2017, 09:07

Burberry ye o kadar para verecekseniz, trençkotu iyi bir tercih olur... saygılar :)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
FatihParlak

Mesaj KorayYil » 29 Haz 2017, 13:16

EnderE yazdı:
taskin yazdı:Marka ve tasarım konusu kişiye göre tabi tartışılır lakin şu tarz üst düzey giyim markaları bir zahmet daha kaliteli saat yapsalar belkş tercih edilir.

Taskin Hocam aynı düşünceleri bende paylaşıyorum . Hatta karşı tarafı kırmamak için yazınızı çok yumusattiginiz belli .

Marka ederi tabiki önemli ama bu kadar da olmamalı bence

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha acemiyim hocam sora sora öğreneceğim :D
KorayYil

Mesaj KorayYil » 29 Haz 2017, 13:17

pixel6d yazdı:Burberry ye o kadar para verecekseniz, trençkotu iyi bir tercih olur... saygılar :)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

hahahah vallahi doğru söylüyorsunuz aynı paraya adamlar trençkotta satıyor hemde çatır çatır :D
KorayYil

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 168 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners