Girard Perregaux Sea Hawk II ve Sea Hawk II Pro

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Girard Perregaux Sea Hawk II ve Sea Hawk II Pro

Mesaj Umutt » 21 Haz 2017, 21:38

Arkadaşlar sanki biraz muhteşem mi bu saat ?

Resim
ResimResimResimResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Umutt

Re: Girard Perregaux Sea Hawk II ve Sea Hawk II Pro

Mesaj darksilence » 21 Haz 2017, 22:13

Son üçlü :shock: :super:
"As the Years Go Passing By..."
Kullanıcı avatarı
darksilence

Mesaj Umutt » 22 Haz 2017, 18:14

darksilence yazdı:Son üçlü :shock: :super:

Hakatan bence de super, tr de yetkili saticisi yok maalesef denemeyi cok isterdim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj asymptote » 22 Haz 2017, 19:03

GP distribütörü, "Distribütör" ismiyle bir ara forumda aktifti. En son 2014 yılında foruma uğramış..
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj SeiKinetic » 22 Haz 2017, 19:32

GP'nin marka ve horolojik değeri aşikar ancak ülkemizdeki durumu malumunuz. Bu ikili arasından SH II'yi tercih ederdim, optik olarak daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Şadan'da bulunabiliyordu bildiğim kadarıyla, son durumu ve bu model özelinde bilemiyorum ancak şansınızı deneyebilirsiniz. Bir de hatırladığım kadarıyla Bursa'da ikamet ediyorsunuz, Korupark'taki mağazaya GP için girmemişseniz denenebilir.
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Mesaj Umutt » 22 Haz 2017, 19:58

asymptote yazdı:GP distribütörü, "Distribütör" ismiyle bir ara forumda aktifti. En son 2014 yılında foruma uğramış..

asymptote gp internet sitesinden baktım tr de distribütörlük ya da yetkili bayilik görünmüyor, şu halde bırakmış anladığım kadarı ile
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Umutt » 22 Haz 2017, 20:03

SeiKinetic yazdı:GP'nin marka ve horolojik değeri aşikar ancak ülkemizdeki durumu malumunuz. Bu ikili arasından SH II'yi tercih ederdim, optik olarak daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Şadan'da bulunabiliyordu bildiğim kadarıyla, son durumu ve bu model özelinde bilemiyorum ancak şansınızı deneyebilirsiniz. Bir de hatırladığım kadarıyla Bursa'da ikamet ediyorsunuz, Korupark'taki mağazaya GP için girmemişseniz denenebilir.

Seikinetic bilgilendirme için teşekkürler, gp ile ilgiki farkındalık konusunda haklısınız, aslında ülke genelini geçtim forumda da nerdeyse konuşulmayan bir marka gp. En son Breitling ile ilgili olarak yazmıştım ülkemizdeki marka konumlamasının realiteden ayrıştığını ancak sanırım bu markaya göre Breitling çok daha iyi bir yerde.

korupark da söylediğiniz mağazada yok, şadan da da şu ana kadar rastlamadım ama şansımı denerim. Ben iki modeli de çok beğendim, resimler kalitesi ile ilgili beklentimi bayağı yukarıya taşıdı.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj MertYe » 22 Haz 2017, 20:18

Bu saate zamanında çok baktım çok inceledim. Zaten kaucuk kordon her zaman benim için 1-0 önde başlama sebebi. Yalnız bahsettiğiniz bilinirlik ve marka değeri gibi sebeplerden dolayı ve kendimdeki maymun iştahlılığıda düşünerekten elim almaya gitmedi malesef.

Eğer ciddi düşünüyorsanız bence emin olmadan denemeyin. Elinize aldığınız anda gerçekten çok hoşunuza gidecek ve duygusal olarak direk almak isteyeceksiniz. Ben saati yaklaşık 3 sene kadar önce incelediğim icin hangi seahawk modelini incelemiştim hatırlamıyorum ama kasadaki tokluk ve kalite hissiyatı baya bir üst düzeydi.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MertYe

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 103 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners