Tissot T035.627.11.051.00

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tissot T035.627.11.051.00

Mesaj edin1602 » 21 Haz 2017, 01:23

Merhabalar sizlere bir sorum olucak tesadüfen internette gördüğüm bu marka saati çok sevdim daha önce hiç saat alıp kullanmışlığım yok sizlerden ricam intternet üzerinden alıcam bu arada aldıktan sonra nasıl kurucam nelere dikkat etmem gerekiyor bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim öğrenciyim bu arada yakalaşık 1 senedir para biriktiriyordum hata yapmaktan korkuyorum herkese iyi akşamlar

İsviçre üretimi.

316L paslanmaz çelik kasa ve butonlu kelebek tokalı çelik kordon.

Çizilmeye dayanıklı safir kristal cam, kronograf ve gent modeller için antireflektif kaplama.

30 dakikalık ve 6 saatlik sayıcılar, merkezi 60 saniyelik kronograf.

14,84 mm kalınlık, 233 gram toplam ağırlık.

45 saatlik güç rezervli ETA C01.211 makina
Kullanıcı avatarı
edin1602

Re: Tissot T035.627.11.051.00

Mesaj smok » 26 Haz 2017, 00:15

güzel seçim, kurması derken saat ve tarihi ayarlamasından bahsediyorsan eğer gayet basit.
Kullanıcı avatarı
smok

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 144 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners