Hem Klasik Hem Spor Saat Tavsiyesi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hem klasik hem spor tavsiyesi

Mesaj aeakkus » 11 Nis 2010, 21:41

İnternette seiko modellerine bakarken aldığım saatin beyaz kadranlısını gördüm.Görmüş olduğum saat ; SNN161P.bu beyaz kadranlı ama ben siyahını aldım.Sizce nasıl arkadaşlar.570 Tl dedi satıcı ben 400 TL ye bıraktı en son.Birde yanında deri kayış verdi.Sizce uygunmudur.Gitti gidiyorda aynı saat 249 TL görünce şaşırdım.aynı saati nasıl olurda o kadar indirimli satıyorlar.Sattıkları saat sahtemi,Türkiye garantisimi yok?Nasıl olur anlamadım.
Kullanıcı avatarı
aeakkus

Mesaj Frax » 11 Nis 2010, 22:31

Yurtdisi menseili bir saat ise garantisi olmayacaktir burada.O yuzden bir miktar fazla para vermenin sakincasi yok bence.Ayrica yanindaki deri kordonu da sayin.150 TL zarar ettim gozuyle de bakmayin bence.
Internette satis yapan sitelerde 450-456-487 TL fiyatlarini da gordum.Bu acidan da bakin :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj aeakkus » 11 Nis 2010, 22:35

Doğru diyorsunuz alınmış alınmıştır.En azından benim içime sinen bir saat oldu.Konum İstanbul Denizli yazıyor.Denizlide okuyormusunuz yoksa Denizlilimisiniz?
Kullanıcı avatarı
aeakkus

Mesaj Frax » 11 Nis 2010, 22:41

om attim sayin aeakkus.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj aeakkus » 11 Nis 2010, 23:03

Teşekkürler arkadaşım.
Kullanıcı avatarı
aeakkus

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 141 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners