500 TL Bütçe Otomatik iskelet veya openheart Spor klasik

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj doganer » 12 Nis 2017, 15:16

Başlıktaki gibi düşük bütçede otomatik saatlere giriş yapacağım bu mümkünse tabi ki :D
Saatler konusunda pek bir bilgim yok forumdan okuduklarımla ilerleyip kendime iskelet diye tabir edilen yada en azından openheart dediğiniz hem klasik hem spor bir otomatik saat almayı planlıyorum markalara baktığım zaman seiko ve orient tavsiyeleriniz görüyorum bu bütçede fakat orientin ve seikonun bu bütçelerde open heart veya iskelet modelli bi saatini göremedim ben, mekanizma olarakta üzmicek yıllarca kullanabileceğim bişey arıyorum yardım ederseniz sevinirim Herkeze şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
doganer

Re: 500 TL Bütçe Otomatik iskelet veya openheart Spor klasik

Mesaj sozdemir » 12 Nis 2017, 23:52

Orient mako veya mako xl tavsiye eserim. Diver otomatik mekanizması üzmeyecek bir saattir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
sozdemir

Mesaj ozanxos » 13 Nis 2017, 00:34

Invicta nın open heart modelleri var . Forumun satış bölümünde 300-400 civarına sıfır denebilecek saatler denk gelebilir . Onu bekleyenem derseniz yine aynı fiyatlara vergi dahil yurtdışı düşünebilirsiniz . Takriben 15 günde elinizde olur Amazon'dan alırsanız :champ:

Tabi ben olsam open heart çok önemli değil ise ikinci el bölümünü takip edip bir adet sıfır kondisyonda ( forum kullanıcılarımızın geneli çok temiz kullanıyor gerçekten) seiko 5 beklerdim :champ:

Kullanıcı avatarı
ozanxos

Mesaj doganer » 13 Nis 2017, 01:21

Openheart veya iskelet tasarım çok önemli yani o mekanizmayı görmek istiyorum çalışırken ☺ yorumlarınız için teşekürler ikinci el düşünebilirim tabiki 500 tl dediğime bakmayın yani o fiyatlarda bu 700 de olabilir ama daha fazlasını vermek istemiyorum en azından şimdilik çünkü saat alışkanlığım yok ve kazanırmıyım kazanamazmıyım bilemiyorum ama takarsamda openheart veya skeleton tarzında hem klasik hem spor hitap eden bi model arıyorum
Kullanıcı avatarı
doganer

Mesaj doganer » 13 Nis 2017, 16:49

fossilin çok güzel open heart modelleri var sizce uygun bi markamıdır su kaçırma yapıyomudur tam bilmiyorum aslında baktığımda moda markjası olmadığını gördüm ama sizin fikriniz nedir beni 2 sene sonra terk edermi :shock:
Kullanıcı avatarı
doganer

Mesaj SeiKinetic » 13 Nis 2017, 16:52

"Moda markası olmadığını gördüm" derken?
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Mesaj doganer » 13 Nis 2017, 20:33

forumu biraz kurcaladım tabi ne kadar doğru bilgiler edindim tam bilemem ama birisi öyle diyodu hani polo saatler armani saatlere karşı bi tepki olarak moda saat değil bi saat markası diyodu ordan aklımda kaldı araştırdım tasarımları hoşuma gitti uygun fiyatlarıda sizce uyunmu mekanik olarakta yada bulovamı daha uygundur sizin önereceğeniz başka markalarada açığım fazla bütçem olmadığından open heart yada iskelet kasa olup arkası mümkünse şefaf olan bi otomatik saatim olması istemiştim sadece :(
Kullanıcı avatarı
doganer

Mesaj fortis » 13 Nis 2017, 21:04

http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/ori ... -P29911794

Bu saati alın bence, hiç düşünmeyin.

Kullanıcı avatarı
fortis

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 144 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners