Citizen-T├╝rkiye'de Bulunamama Sorunu

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Citizen-T├╝rkiye'de Bulunamama Sorunu

Mesaj fortis » 02 Nis 2017, 23:52

Selamlar arkada┼člar,
Citizen'in NH8350-59A kodlu olduk├ža ┼č─▒k bir dress modeli olan otomatik saatini almak istiyorum ancak yurti├žinde bulmak ne m├╝mk├╝n! Yurtd─▒┼č─▒ kaynakl─▒ bir siteden de paypal g├╝vencesinden yoksun oldu─čumuz i├žin ve g├╝mr├╝k prosed├╝r├╝ nedeniyle al─▒┼čveri┼č yapmak istemiyorum. T├╝rkiye'de Citizen sat─▒┼č─▒ yapan, ├Âzellikle ─░stanbul ve Sirkeci civarlar─▒nda bildi─činiz bir saat├ži var m─▒? Bir zamanlar T├╝rkiye'de pazar pay─▒ en y├╝ksek saat markalar─▒ndan birisi olan Citizen neden art─▒k bulunamaz halde?
┼×imdiden payla┼č─▒mda bulunan, bulunmayan t├╝m dostlara te┼čekk├╝r ederim.

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fortis

Kay─▒t: 29 Eyl 2016, 16:54

Re: Citizen-T├╝rkiye'de Bulunamama Sorunu

Mesaj Eterna » 06 Nis 2017, 19:52

Saat ve saatten sonra Forum saat Citizen i getiriyordu. Hatta bir sene ├Ânce Sirkeci de ma─čazalar─▒na girdi─čimde baya─č─▒ ┼ča┼č─▒rm─▒┼čt─▒m. ├çok fazla Citizen modeli getirmi┼člerdi. Hatta eli bo┼č ├ž─▒kmam─▒┼čt─▒m bir Diver kapm─▒┼čt─▒m :)

┼×imdi bir web sitelerine bakay─▒m dedim, iki tane model var. Onlarda m─▒ b─▒rakt─▒. Dedi─činiz gibi bu marka do─čru d├╝r├╝st gelmedi bir t├╝rl├╝...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj fortis » 06 Nis 2017, 20:39

Orient ve Seiko'nun bu denli pop├╝ler oldu─ču bir ├╝lkede Citizen'in de ciddi bir pazar pay─▒ kapabilece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum. T├╝rk giri┼čimciler bu hususta neden pasifler, hi├ž anlam─▒yorum. Acaba T├╝rk distrib├╝t├Ârlerden kaynakl─▒ olmayan, Citizen ile alakal─▒ ├╝retim veya ithalat aya─č─▒nda sorun mu var? Konuya dair bilgisi olan ├╝statlar var m─▒ acaba?

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fortis

Kay─▒t: 29 Eyl 2016, 16:54

Mesaj manil » 06 Nis 2017, 21:15

Marka olarak ayn─▒ ama model olarak farkl─▒ bir durum benim i├žin s├Âz konusu idi. Citizen'in Royal Marines Commando modeli i├žin o kadar sordum soru┼čturdum T├╝rkiye'de satan bulamad─▒m. ─░thalat├ž─▒s─▒ da ├žok sallam─▒yor a├ž─▒k├žas─▒.

Resim
ÔÇťSome people feel the rain. Others just get wet.ÔÇŁ

Bob Marley
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
manil

Kay─▒t: 14 ┼×ub 2014, 12:33

Mesaj eraslani » 07 Nis 2017, 19:53

Bir forum saat vitrininde bir├žok citizen g├Âr├╝nce girip grand touring sormu┼čtum bende..Sat─▒c─▒ daha ├Ânce duymad─▒─č─▒n─▒ s├Âyleyince internet ├╝zerinden beraber inceledik.
-Abi ├žok iyiymi┼č bulursan haberle┼čelim bende al─▒y─▒m bundan. ┼čeklinde ilerledi muhabbet :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eraslani

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Umutt » 08 Nis 2017, 12:05

eraslani yazd─▒:Bir forum saat vitrininde bir├žok citizen g├Âr├╝nce girip grand touring sormu┼čtum bende..Sat─▒c─▒ daha ├Ânce duymad─▒─č─▒n─▒ s├Âyleyince internet ├╝zerinden beraber inceledik.
-Abi ├žok iyiymi┼č bulursan haberle┼čelim bende al─▒y─▒m bundan. ┼čeklinde ilerledi muhabbet :lol:

Citizen yetkili sat─▒c─▒s─▒ ,abi bulursan bana da haber dedi ├Âyle mi, hakaten sabah sabah iyi geldi bu :)))

ben seiko 5 snz modellerine bak─▒yodum bir d├Ânem, istiklal ├╝zerinde, avm i├žindeki bir seiko yetkili sat─▒c─▒s─▒na sordum. Abi seiko 5 leri art─▒k kiloyla sat─▒yorlar Emin├Ân├╝nde, s├╝nnet ├žocuklar─▒ bile kullanm─▒yor dedi :))))

Saatin ref. nosunu s├Âyleyip ekrandan bakabilirsiniz deyince aaa bu seiko 5 mi dedi. Evet dedim ┼ču an s├╝nnet olan bu saati kap─▒yor :))

ba┼čka bir ba┼čl─▒kta da konu┼čulmu┼čtu saat esnaf─▒n─▒z b├Âyle, hi├ž bir ┼čeye ┼ča┼č─▒rm─▒yorum art─▒k ben
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj coolfire » 08 Nis 2017, 12:13

Esnaf─▒m─▒z─▒n genelinde var hocam (istisnalar hari├ž) Kurumsal firmalarin sat─▒┼č g├Ârevlilerinden oyle ┼čeyler duyuyorum ki, yazik diyorum bilmeden bu adamlara g├╝venerek al─▒┼čveri┼č yapanlara...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
coolfire

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj ozanxos » 08 Nis 2017, 19:30

Citizen Harika modellere sahip ├Âzellikle signature serisi ├žok g├╝zel ama gel gelelim ├╝lkemizde bulmak imkans─▒za yak─▒n . Bu y├╝zden sizin yerinizde olsam yurtd─▒┼č─▒na y├Ânelirdim.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozanxos

Kay─▒t: 18 Tem 2013, 15:01

Mesaj Eterna » 23 Haz 2017, 10:33

Bug├╝n Citizen ile bir ka├ž kere yaz─▒┼čt─▒m. Genel olarak ┼čunlardan bahsettim;

Seiko ve Orient saatlerinin senelerdir ciddi ve oturmu┼č bir distrib├╝t├Âr├╝ varken Citizen hep bir soru i┼čareti oldu. Vard─▒ yoktu belli de─čil ├žo─ču zaman. Bir s├╝re saatvesaat firmas─▒na verdiniz distrib├╝t├Ârl├╝─č├╝. Onlarda sat─▒┼č ve servis olarak ├žok k├Ât├╝, saatten falan anlamayan bir firma dedim. ┼×imdi yine yok oldunuz, ne yap─▒yorsunuz? T├╝rkiye'de ├žok fazla say─▒da saat sever insan var dedim.

Her s├Âyledi─čime kibar ve ilgili yan─▒tlar verdiler. Ama saat ve saati ele┼čtirdi─čim c├╝mlelerime ilgin├ž bir cevap verdiler. Bunlar─▒ maalesef daha ├Ânce de duyduk, yeni bir distrib├╝t├Âr i├žin u─čra┼č─▒yoruz dediler. :)

Bu arada ├žok fazla firma ile yaz─▒┼čm─▒┼č─▒md─▒r hayat─▒mda. Akl─▒ma bir ┼čeyler geldik├že, merak ettik├že yazar sorar─▒m. Bu kadar h─▒zl─▒, bu kadar a├ž─▒k s├Âzl├╝ d├Ân├╝┼čler hi├ž almam─▒┼čt─▒m. ├çok ┼ča┼č─▒rd─▒m ve sevindim.

Bakal─▒m yak─▒n zamanda ciddi bir distrib├╝t├Âr bulurlarsa yeni modeller ile kar┼č─▒m─▒za gelebilir Citizen...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj drkuthan » 13 Eyl 2017, 23:52

Saat ve saat harbiden rezil firma. Zaman─▒nda verdi─čim sipari┼č ile ilgili yazd─▒─č─▒m mesajlar─▒n hi├žbirine cevap vermeden 15 g├╝n sonra ellerinde olmayan ├╝r├╝n├╝n iptalini ve geri ├Âdemesini yapm─▒┼člard─▒.

MHA-L29 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
drkuthan

Kay─▒t: 07 Kas 2016, 20:52

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners