Seiko Premier Kinetic Perpetual Calendar SNP022P

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko Premier Kinetic Perpetual Calendar SNP022P

Mesaj Wwtr » 31 Mar 2010, 13:07

Bu modelin fiyatı hakkında bir araştırma yaptım google üzerinden,yurtdışı bazı sitelerde fiyatı 530$ olarak geçiyor,Türkiye'deki bazı ünlü satış sitelerinin bir tanesinde ise 750 tl fiyat biçilmiş.Tabi orjinalliğine ve garantisine güvenerek biraz daha para verip 1000 TL nakite sizin de anlattığınız gibi ilk yerden alabilirsiniz gibi geldi bana.Linkleri burada yayınlamıyorum zaten google'da direk sizin forum başlığını aratınca çıkıyor.
Kullanıcı avatarı
Wwtr

Mesaj promise1907 » 01 Nis 2010, 23:51

Kafam karıştı, malum alışveriş sitesinin klasikleşen indirimlerinden biriyle bu saat 516 liraya geliyor, bizim siteye bakarsak saat 2 yıl pil garantisi verirken hamilton'ın offical sitesi otomatik olduğunu söylüyor.. şimdi sizce bu linkini verdiğim hamilton mu yoksa seiko mu ve bu hamiltonu bilen varsa arka kısım cam mı acil karar vermem lazım?

http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en- ... &y=60&p=66
Kullanıcı avatarı
promise1907

Mesaj promise1907 » 02 Nis 2010, 00:00

eğer yanılmıyorsam ben bu saate 3 hafta önce saat ve saat'in forum istanbul mağazasında bakmıştım 1400 lira demişler ve tatmin edici bir indirimde de bulunmamışlardı 1200 liraya düşmüştü. Eğer bu aynı saatse arka kapak cam dı eta makina olduğunu söylemişti görevli, ve mübarek insanın elinde kuş yavrusu varmış gibi bir his veriyordu :) ama bu o saat mi emin olamıyorum.
Kullanıcı avatarı
promise1907

Mesaj Clk » 02 Nis 2010, 08:35

Promise power reserve göstergeli bir makine pilli olamaz. Olamaz yanlis oldu :) Olur da mantigi olmaz. Bu resmini vermis oldugun Jazz Master'da otomatik ve arka kapak cam. Sonucta karar sana ait. Iki saatte kötü degil. Verecegin karar su yönde olmali. Yüksek kaliteli bir Seiko'mu, siradan bir Hamilton'mu...

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Frax » 02 Nis 2010, 11:32

clk yazdı:Promise power reserve göstergeli bir makine pilli olamaz. Olamaz yanlis oldu :) Olur da mantigi olmaz. Bu resmini vermis oldugun Jazz Master'da otomatik ve arka kapak cam. Sonucta karar sana ait. Iki saatte kötü degil. Verecegin karar su yönde olmali. Yüksek kaliteli bir Seiko'mu, siradan bir Hamilton'mu...

Fiyat olarak 2 kat fark var ama onu da dusunmek lazim.Butce uygunluguna gore hareket edilmeli bence.
Kullanıcı avatarı
Frax

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 89 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners