Quantum PWG501.851

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Quantum PWG501.851

Mesaj lnknprk » 22 Mar 2017, 11:31

Arkadaşlar merhaba.
Bir arkadaşım bu saati satmak istiyor. (Pek rağbet göreceğini sanmam da) Fiyat olarak ne kadar eder yorum yapabilecek var mı? Saat temiz pek kullanılmamış.

Resim
Kullanıcı avatarı
lnknprk

Re: Quantum PWG501.851

Mesaj dexmorgan » 23 Mar 2017, 11:49

Şahsen 100-150 liradan fazla vermem. Saatin ederi daha fazla olabilir fakat tercih edilen bir marka değil. Ayrıca saatin iyi kondüsyonda olmadığını da belirtmişsiniz.
Kullanıcı avatarı
dexmorgan

Mesaj dexmorgan » 23 Mar 2017, 11:50

Kullanıcı avatarı
dexmorgan

Mesaj fearlesss » 09 May 2018, 17:27

[quote="lnknprk"]Arkadaşlar merhaba.
Bir arkadaşım bu saati satmak istiyor. (Pek rağbet göreceğini sanmam da) Fiyat olarak ne kadar eder yorum yapabilecek var mı? Saat temiz pek kullanılmamış.

Bence fiyatı biraz daha yükseltip bu modeli alabilirsin, Quantum'da bu arada iyi bir markadır, bilgin olsun.

Resim
Kullanıcı avatarı
fearlesss

Mesaj MeraklıAdam » 26 May 2018, 18:37

Bu saatlere para vermek, çöpe atmaktan başak birşey değil. Gün gelir bunların arızaları bitmez, bir arkadaşım da Quantum mekanik saat vardı heves edip almış, ama devamlı arıza çıkartmaktan saati kullanmadı, devamlı tamircideydi saati, artık tamir ettireceğime çöpe atarım daha iyi dedi. Ne bikez olsun sorunsuz kullanabildi, ne tamiri bitti, ne de satabildi o yüzden çöpe attı ve kurtuldu. Şimdi benim tavsiyemle Orient mako ray aldı ve keyifle kullanıyor. O yüzden siz de sorunsuz ve kaliteli saat kullanmak isterseniz, bilindik ve kaliteli saatlere yönelin, böyle Quantum gibi markalardan, uzak durmanızda fayda var. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj ÜmitYüksel » 26 May 2018, 22:00

MeraklıAdam yazdı:Bu saatlere para vermek, çöpe atmaktan başak birşey değil. Gün gelir bunların arızaları bitmez, bir arkadaşım da Quantum mekanik saat vardı heves edip almış, ama devamlı arıza çıkartmaktan saati kullanmadı, devamlı tamircideydi saati, artık tamir ettireceğime çöpe atarım daha iyi dedi. Ne bikez olsun sorunsuz kullanabildi, ne tamiri bitti, ne de satabildi o yüzden çöpe attı ve kurtuldu. Şimdi benim tavsiyemle Orient mako ray aldı ve keyifle kullanıyor. O yüzden siz de sorunsuz ve kaliteli saat kullanmak isterseniz, bilindik ve kaliteli saatlere yönelin, böyle Quantum gibi markalardan, uzak durmanızda fayda var. :thumbup:

Bende bu marka saatlerden var ve severek hala kullanıyorum . Çöpe atmak sözüne bir derece katılsamda severek kullandım ve hala Arada takarım . Saatten anlamayanlar için yani marka takıntısı bileğisi olmayanlar çok beğeniyor saatlerimi . Bu Arada Quartz saatlerim ama hepsi yıllardır tıkır tıkır çalışıyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj MeraklıAdam » 26 May 2018, 23:52

Quartzları bilemem, ama mekanik olan modelleri, quartzları kadar dayanıklı mı değil mi? Hiç kullanmadığım bir marka olduğu için bilmiyorum, dediğim gibi bu markayı, bir arkadaşımın sayesinde öğrendim, zaten saati tamirden hiç çıkmadığı için, kendisi hiç memnun kalmadı mekanik modelinden. Ne diyelim belkide şans bu saat işi, ama tabi ki bir marka çok kaliteliyse, asla kolay kolay arıza vermemesi gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj mamsuk » 28 Haz 2018, 17:15

MeraklıAdam yazdı:Bu saatlere para vermek, çöpe atmaktan başak birşey değil. Gün gelir bunların arızaları bitmez, bir arkadaşım da Quantum mekanik saat vardı heves edip almış, ama devamlı arıza çıkartmaktan saati kullanmadı, devamlı tamircideydi saati, artık tamir ettireceğime çöpe atarım daha iyi dedi. Ne bikez olsun sorunsuz kullanabildi, ne tamiri bitti, ne de satabildi o yüzden çöpe attı ve kurtuldu. Şimdi benim tavsiyemle Orient mako ray aldı ve keyifle kullanıyor. O yüzden siz de sorunsuz ve kaliteli saat kullanmak isterseniz, bilindik ve kaliteli saatlere yönelin, böyle Quantum gibi markalardan, uzak durmanızda fayda var. :thumbup:

8 senedir Quantum saatimi kullanıyorum ve sadece pil değiştirmek dışında hiç saatçiye götürmedim biraz ön yargılı bir yorum olmuş sanki ben çok severek kullanıyorum .
Kullanıcı avatarı
mamsuk

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 56 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners