Victorinox Swiss Army 241585

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Victorinox Swiss Army 241585

Mesaj ulas542002 » 18 Mar 2017, 16:18

Herkese iyi forumlar.İlk swiss saatimi almak üzereyim; http://www.yukselsaat.com/vsa-241585-infantry-6819 bu saati tavsiye eder misiniz?
2.500 tl kadar bütçem var ve otomatik bir saat arıyorum hem dress hem günlük olarak kullanabileceğim türde.Üstadların yorumlarını varsa buuu fiyat aralığında tavsiyelerini bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
ulas542002

Re: Victorinox Swiss Army 241585

Mesaj fortis » 18 Mar 2017, 16:57

Linkteki saatin otomatik olmadığını görmüş olmalısınız. Açıkçası bu bütçelere quartz bir saat almanızı tavsiye etmem. Swiss made olmazsa olmaz değilse dress ve günlük kullanım olarak Seiko'nun Presage veya Premier serilerine bakabilirsiniz. Swiss olarak da Hamilton, Rado, Longines, Frederique Constant gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Naçizane olarak önerilerim bu şekilde olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj ulas542002 » 18 Mar 2017, 17:13

fortis yazdı:Linkteki saatin otomatik olmadığını görmüş olmalısınız. Açıkçası bu bütçelere quartz bir saat almanızı tavsiye etmem. Swiss made olmazsa olmaz değilse dress ve günlük kullanım olarak Seiko'nun Presage veya Premier serilerine bakabilirsiniz. Swiss olarak da Hamilton, Rado, Longines, Frederique Constant gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Naçizane olarak önerilerim bu şekilde olabilir.

çok teşekkür ederim,swiss olarak bu bütçede saat bulmam zor sanırım,ben de seiko ve orient bakındım biraz ve http://onlineshop.aslansaat.com.tr/U262 ... orient.htm bu saati çok beğendim, hem de moon phase olması beni bayağı cezbetti,bu saat alınabilir mi? ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
ulas542002

Mesaj TSayiR » 18 Mar 2017, 17:21

viewtopic.php?t=24292

Missss missss. 3kere takilmis, saticisi da gayet guvenilir ve centilmen bir beyefendidir. Sakin kacirmayin.
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj TSayiR » 18 Mar 2017, 17:22

viewtopic.php?t=25015

Yukarida yazdiklarimin aynisi tugberk kardesim icinde gecerlidir. Bu saatde cok guzel bir jdmdir.
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj TSayiR » 18 Mar 2017, 17:24

viewtopic.php?t=25127

Sahane bir model, su siralar tv de reklamida dolaniyor. Cok sevdigim bir model.

Forumun ikinci el bolumune mutlaka bakiniz. Saygilar.
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj fortis » 18 Mar 2017, 17:25

ulas542002 yazdı:
fortis yazdı:Linkteki saatin otomatik olmadığını görmüş olmalısınız. Açıkçası bu bütçelere quartz bir saat almanızı tavsiye etmem. Swiss made olmazsa olmaz değilse dress ve günlük kullanım olarak Seiko'nun Presage veya Premier serilerine bakabilirsiniz. Swiss olarak da Hamilton, Rado, Longines, Frederique Constant gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Naçizane olarak önerilerim bu şekilde olabilir.

çok teşekkür ederim,swiss olarak bu bütçede saat bulmam zor sanırım,ben de seiko ve orient bakındım biraz ve http://onlineshop.aslansaat.com.tr/U262 ... orient.htm bu saati çok beğendim, hem de moon phase olması beni bayağı cezbetti,bu saat alınabilir mi? ne dersiniz?

Benim de çok beğendiğim bir saat. Hatta n11'de oldukça indirimli satan yetkili mağazalar var. Bir bakın derim.

Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj fortis » 18 Mar 2017, 17:29

fortis yazdı:
ulas542002 yazdı:

Benim de çok beğendiğim bir saat. Hatta n11'de oldukça indirimli satan yetkili mağazalar var. Bir bakın derim.

Yalnız şimdi tekrar baktım da sanırım tükenmiş. Bir kaç hafta önce 1100 TL küsur gibi bir rakama satan mağaza vardı. İstanbul'da iseniz Aslan Saat'e bir sorun. Yerleri Sirkeci'de. İyi pazarlıkla uygun fiyata alabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
fortis

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 93 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners