Eşim için Orient mi Casio Sheen mi Fossil mi?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Eşim için Orient mi Casio Sheen mi Fossil mi?

Mesaj solinari » 06 Mar 2017, 14:55

Forumu uzun zamandır okuyucu olarak takip etmekteydim, hal böyle olunca üye olma gereği de duymamıştım. Çünkü aradığım her şeyle ilgili mutlaka bir konu oluyordu. Bu sefer özellikle marka ve model ile ilgili bilgi almak istediğimden üyelik zaruri oldu. Üyelik bu güne nasipmiş demekki. Öncelikle şimdiye kadar okuyupta teşekkür edemediğim forum üstatlarına teşekkürü bir borç bilirim.

Kendim az çok saatlere hevesliyimdir. 15 yıl kadar evvel aldığım seiko kinetic ve buradan edindiğim bilgilerle kalitesine kanaat getirdiğim ve yeni aldığım lorus ve pulsar kullanmaktayım.

Bu kadar uzun bir girişten sonra artık sorumu sorayım. Eşimin doğum günü için şu 3 saat arasında kaldım, aslında forumdan öğrendiğim kadarıyla orient hepsinden kaliteli ancak belki kullananlar da vardır diye gerek marka gerek model olarak siz hangisini neden önerirsiniz?

http://urun.n11.com/kadin-kol-saati/ori ... P143726890

http://urun.n11.com/kadin-kol-saati/cas ... -P78999019

http://urun.n11.com/kadin-kol-saati/2-y ... P156381291
Kullanıcı avatarı
solinari

Re: Eşim için Orient mi Casio Sheen mi Fossil mi?

Mesaj dexmorgan » 06 Mar 2017, 16:37

Sorduğunuz saatler tarz olarak birbirinden farklı. Eşinizin tarzı olan bir model belirleyip onun üzerinden seçenekleri belirleyin.
Zarif bir saat istiyorsanız Skagen modellerine göz atın.
Ben buradayım diyen bir saat için ise Swatch SVCK4032G öneririm.
Kullanıcı avatarı
dexmorgan

Mesaj eraslani » 06 Mar 2017, 16:44

Özellikle istenen beğenilen bir model yoksa hediyelik en garanti marka Gc dır bence..Neredeyse her fiyat grubunda modelleri bulunuyor diye tahmin ediyorum..İncelemenizi tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj mvurucu » 06 Mar 2017, 16:58

Merhaba

Bu modelleri siz beğendiniz ve eşinize uyacağını düşünüyorsanız içlerinde en iyisi benim fikrimce orient...
Ancak bu fiyatlardan daha uygununu sirkeci piyasasında direk pazarlık ederek bulabilirsiniz.
"He' s winding watch of his wit; by and by it will strike..." W. Shakespeare
Kullanıcı avatarı
mvurucu

Mesaj solinari » 06 Mar 2017, 17:01

Öncelikle her ne kadar hediye olsa da bu kadar pahalı bir hediye olunca ister istemez eşimin fikrini önceden aldım. :D Belirttiğim modeller eşimin beğendikleri. Kendisi daha çok çelik kordon, gümüş kasa kadran veya kasada hafifte bakır rengi istiyor. Çok janjanlı şeyler istemiyor.

Gc için moda saat tabiri kullanılıyor forumda o yüzden gc, michael kors, e armani gibi saatlere hiç bakmadım. Bi slazenger almıştım hiç memnun kalmadım o yüzden kalıcı bişi istiyorum yıllarca sorunsuzca götürsün.

Swatch içinde artık eskisi kadar kaliteli olmadığı ve servis konusunda sıkıntılı olduğundan bahsediliyor.

Skagen nasıl bir markadır acaba?

Ankaradayım keşke dediğiniz mümkün olsa.
Kullanıcı avatarı
solinari

Mesaj fortis » 06 Mar 2017, 17:11

http://onlineshop.aslansaat.com.tr/?Kid=52

Bu modellere bakmanızı da öneririm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fortis

Mesaj KKarakuş » 06 Mar 2017, 17:21

Merhaba ,

Bu seçenekler arasında tabi ki kalite olarak Orient seçilmeli diye düşünüyorum fakat benim bir tavsiyem de Seiko olacaktır.

Seiko'nun Premier serisinden bunlara benzer taşlı/taşsız güzel modelleri var. Açıkçası bunlara göre optik olarak hem daha kaliteli hem de daha estetik duruyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
" İnsanlar hangi dünyaya kulak kesilmişse, öbürüne sağır..! " / İsmet ÖZEL
Kullanıcı avatarı
KKarakuş

Mesaj solinari » 06 Mar 2017, 19:21

Kkarakuş keske seiko alabilseydim ancak ya seiko da rakam olarak bize uyanlari biz begenmedik ya da butcemizi seiko begenmiyor :( Bende seiko kinetic var kapasitoru bitene kadar tık demedi
Kullanıcı avatarı
solinari

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 186 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners