Citizen saat tavsiyesi.

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Citizen saat tavsiyesi.

Mesaj pancu » 25 Şub 2017, 14:01

Arkadaslar, şu an Seiko Astron Gps solar kullanıyorum. Hem perpetual hem de auto relay özelliği ile zamanı aklında tutuyor. Genl olarak Japon saatleri hayranıyım. Bu yüzden bir diğer saatim Citizen de olabilir diye düşünğyorum. citizrn in eco drive çok güzel bir teknoloji. Fakat bu ecodrive modellerinde, Seiko lardaki gibi zamanı aklında tutabilen bir teknoloji var mıdır acaba? Perpetual da olması gerekir benim tercihimde tabii. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Tesekkürler
Kullanıcı avatarı
pancu

Re: Citizen saat tavsiyesi.

Mesaj pancu » 25 Şub 2017, 14:11

AT 4007-54E de citizen , saati akılda tutma fonksiyonu var mıdır?
Kullanıcı avatarı
pancu

Re: Citizen saat tavsiyesi.

Mesaj Asperra » 16 Tem 2017, 01:17

Citizenler Seiko lara göre bence daha kaliteli 20 sene önce solara geçmiş seiko 2-3 senedir yeni yeni geçiyor, kinetik teknolojisi keza ortada 8-10 sende bir pili değiştir 300-500 tl bayıl teknolojik facia, citizen tr ye pek gelmiyor çıkardığı çoğu modelde artık radio kontrolü standart olarak veriyor, seiko bir lutuf gibi sunuyor, son olarak gps ve radio kontrol tr de uygulanabilir değil daha saat sapma yapar frekans yok çünkü
Kullanıcı avatarı
Asperra

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 89 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners